Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 NJEREZ DHE FATE--serite e reja

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 12:02 pm

diskutoni per filmin e par serial te prodhuar nga shtepia diskografike shqiptare 100% shqiptare.si ju duket?tregon per aktualitetin ku ne jetojn?flisni dhe per realizimin e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ENIGMA
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 99
Mosha : 25
Vendndodhja : ENIGMA
Piket : 35
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 1:52 pm

nuk e di kush eshte ky film
kaq di te them per njerez dhe fate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 1:53 pm

e kam pa nja 4 5 here pastaj jo me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 2:12 pm

serite e vjetra i kam pare te gjitha..eshte shum i bukur...e adhuroj..por orarin e ketyre serive te reja se kap dot... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 2:13 pm

gjithashtu dhe un se kap dot orarin se jam ne pun,shpar po shikoja rit.e seris se kalume shum e bukur me pelq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 2:17 pmpersonazhe te telenoveles... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 2:18 pm

Dramaturgjia, suksesi i njė prodhimi
Regjisori Pepo pranon se pėr "Njerėz dhe fate" ka punuar njė staf i pėrzgjedhur e mbase mė i miri qė mund tė gjendej nė ambjentet e Televizionit Publik. "Tė punosh me dramaturgun mė tė mirė nė Shqipėri, Ruzhdi Pulahėn, me drejtor fotogafie Astrit Omerin, me teknikun e zėrit Kristaq Risto, montazhier Andon Beqari, regjisore tė dytė Katerina Ēelon, etj sigurisht qė ke shpresė te suksesi",- thotė Pepo. Ndėrkohė serial pas seriali regjisori ka shtuar edhe listėn e aktorėve pjesėmarrės nė ngjarje. Krahas aktorėve tė vjetėr si Natasha Sela, Robert Ndrenika, Medi Malkaj, Marjeta Ljarja etj u pėrfshinė edhe aktorė tė tjerė tė cilėt u grupuan nė tė ashtėquajturin brez i dytė aktorėsh. Arben Derhemi, Valbona Imami, Eni Jani tashmė kanė krijuar njė imazh tė tyrin, njė emėr dhe njė besim tė ri pėr regjisorėt. Por ashtu siē pranon edhe vetė regjisori Pepo nė lojė janė futur edhe emra tė rinj aktorėsh, qė ende vazhdojnė studimet nė Akademinė e Arteve si Lulėzim Zeqja etj. "Kontributi qė kanė dhėnė aktorėt nė kėtė film mė ka lėnė tė mrekulluar, tregon Pepo. Tė gjithė kanė qenė tė shkėlqyer dhe kanė sjellė njė lojė vėrtet tė mirė."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 2:19 pm

aktorja e par e luan shum mir rolin e saj ndersa tjetra edhe pse eshte nx esht mjaft e afte :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 2:26 pm

kto filmat e rinj shqiptare per mua jane shume fallco.nuk e di pse ka dicka qe nuk shkon si me interpretimet e akoreve ashtu edhe me subjektt qe prekin dhe zhvillimin e tyre..po ti krahasosh me filmat e vjeter trupat aktoriale jan shum kot ne dtet e sotme...jane te shtirur,do aktor i ri duket sikur po reciton dhe nuk arrin te thyeje ate murin e katert te ashtuquajtur i cili en nderthurjen e uneve te aktorit me personazhin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Wed Apr 08, 2009 11:24 pm

esht film i mrekullushem, e kam ndjek rregullisht serite e para, tani se di kur jepet, plus qe skam as kohe per tv

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   Thu Apr 09, 2009 12:20 am

sot pashe nje seri te njerez dhe fate, me duket se nga ato te vjetrat ishte
e kam pas ndjek te gjithin dhe me pelqente goxha
eshte tamam realiste, ajo esh shoqeria jone

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJEREZ DHE FATE--serite e reja
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: