Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Sherbimi urban

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Sherbimi urban   Tue Apr 28, 2009 5:04 am

epo esht i paevitueshem per disa persona qe i duhet tshkojn nshkoll ose pune qe i kan larg shpis

mua fatkeqsisht cdo mgjes mduket tshkoj nshkoll me autobuz se e kam gjys ore larg (por kthehem ne kemb!!!)

esht sherbim qe len per te deshiruar, autobuzat jan shum te lodhur, gjithmon te ne vijn autobuza qe i kan perdor dhe sterperdor vendet e tjera jasht, plus qe jan te pakte ne numer dhe jan gjithmon te mbi-populluar
ajri behet tmerrsisht i keq, hyjn rob fshatar, tpalame, alkolista, njerez trregullt qe kan hedh parfum dhe behet njee perzjerje e tmerrshme
plus qe robt jan shum pa-kultur dhe dijn vetem te shtyhen dhe te shajn te tjeret
plus qe autobuzat ecin shuuum ngadale dhe qendrojn deri ne 10 min ne stacion duke acaruar kshu njerzit, duke sjell konflikte, paknaqesi
cmimi i biletes esh problem me vete..esh i paperballueshem per shumicen e popullsise duke marr parasysh edhe krizen

dua tpermend i rast..fatorino i kerkoi leket nje tipi, ky tani i tha "skam lek" dhe fatorino pa pik edukate ka bertitur ne mes te autobuzit "SME PLAS B*THA MUA SE SKE LEK TI" dhe plot shprehje te tjera kecenuese
ne vend qe ta ndalonte autobuzin dhe ti kerkonte njerezishem te zbriste nga autobuzi

ne cdo aspekt ky sherbim le per te deshiruar... Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Tue Apr 28, 2009 3:16 pm

i urrej, shyqyr mvjen rasti te hypi shummm rrall se elb nuk esht shum i madh, nga kjo ane me vjen mire.
por zakonisht preferoj te eci ne kembe sesa me autobuz,njerez plot,vende shumicen e rasteve nuk gjen dhe per me teper ajo era...nejse nuk i ''frekuentoj'' shpesh,per te mos then rraaaaaall,kur ska mundesi prindi te jet ne sherbimn tim lol

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Tue Apr 28, 2009 3:43 pm

nuk e njoh kam hequr dore prej kohesh. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Tue Apr 28, 2009 4:41 pm

ne tiran eshte rremuja madhe , por kur ske makin ose motorr ske ca ben tjeter
nuk iket ne kembe si ne elbasan kudo qe do te ikesh

kurse ktu ne el , ka pak autobuza
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Tue Apr 28, 2009 8:52 pm

spara e perdor,eshte icik i bezdisshem ne fakt,mgjs jo sa ne Tr se ketu ne El ndodh me rralle qe te mbushen plot e perplot,me shpesh ne fundjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Thu Apr 30, 2009 4:35 pm

nuk para i perdor fare ketu ne el..vetem kur me duhet te shkoje ne spitalet qe jane larg shtepise..po edhe ateher qe kam hipur skam pasur fare mendjen te shoh autobusin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Thu Apr 30, 2009 4:38 pm

sme pelqen se perdor kam makine sme hyn ne pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sun May 24, 2009 4:10 pm

per cfar i kam kembet unaaa, :D
me mir ne kemb sesa me autobus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sun May 24, 2009 6:41 pm

ne elbasan se perdor shume
rralleeeeeeeeeee kur me duhet te iki larg dhe makina mamit ose papit seshte ne dispozicion..
anyway i hate it Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Mon Jun 01, 2009 12:54 am

Sherbimi urban? Lene mos ma kujto.. Ky urbani lagjes sime vjen dhe here.. Vij i pari ne shkoll :-(.. Ngaj her se kap dot dhe detyrohem te marr taxi.. Kam filu me ba shok taxista se kur kthehem un ska urban (se dhe po pati mplasi .... mu) gjithsesi, un per vete pref taxi.. Esht rehat fare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Mon Jun 01, 2009 2:18 pm

sa e ndezja cigaren , vinte autobuzi ne tr haha
e hidhja pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Mon Jun 01, 2009 9:44 pm

keni ik ne lezhe me atobuz varrezash juuu???
na la atobuzi ne rruge afer nje fshati edhe morem atobuz varrezash.ters ters


Edituar pėr herė tė fundit nga there with out me nė Mon Jun 01, 2009 10:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Mon Jun 01, 2009 9:45 pm

there with out me shkruajti:
keni ik ne lezhe me atobuz varrezash juuu???
na la atobuzi ne rruge afer nje fashti edhe morem atobuz varrezash.ters ters
\


hauauhaahauhauhauhauahuahauhaua sa kam qesh reeeeeeeee

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Mon Jun 01, 2009 10:32 pm

nuk e perdor

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sun Jun 07, 2009 1:22 pm

te pakten sherben per dicka :yeah:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sun Jun 07, 2009 1:44 pm

H_boy354 shkruajti:
te pakten sherben per dicka :yeah:

ehh i poshter i poshter Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sun Jun 07, 2009 1:45 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
te pakten sherben per dicka :yeah:

ehh i poshter i poshter Razz


ha ha ha Twisted Evil
e thash per shaka :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Wed Jun 10, 2009 3:08 pm

e perdor rralllleeee per tmos thene fareee
sme pelq eshte i parehatshem Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Wed Jun 10, 2009 3:08 pm

acarohesh kur te del para , se me zor parakalohet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sat Aug 08, 2009 9:49 pm

oooooooooooooo ta shpif
eshte mos o zot.tani eshte rritur dhe cmimi po lene ma Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sun Aug 09, 2009 1:58 pm

shum rrall kam leviz me autobus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sun Aug 09, 2009 1:59 pm

per te shku nshkoll e perdor (po jo gjithmon)

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Sun Aug 09, 2009 2:11 pm

ka hipur vetem kur kam shkuar ne ekskursion po keshtu brenda qytetit deri tani jo dhe nuk me pelqen te shetis me autobus them me mire ne kembe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Mon Aug 10, 2009 8:42 am

Child In Time shkruajti:
epo esht i paevitueshem per disa persona qe i duhet tshkojn nshkoll ose pune qe i kan larg shpis

mua fatkeqsisht cdo mgjes mduket tshkoj nshkoll me autobuz se e kam gjys ore larg (por kthehem ne kemb!!!)

esht sherbim qe len per te deshiruar, autobuzat jan shum te lodhur, gjithmon te ne vijn autobuza qe i kan perdor dhe sterperdor vendet e tjera jasht, plus qe jan te pakte ne numer dhe jan gjithmon te mbi-populluar
ajri behet tmerrsisht i keq, hyjn rob fshatar, tpalame, alkolista, njerez trregullt qe kan hedh parfum dhe behet njee perzjerje e tmerrshme
plus qe robt jan shum pa-kultur dhe dijn vetem te shtyhen dhe te shajn te tjeret
plus qe autobuzat ecin shuuum ngadale dhe qendrojn deri ne 10 min ne stacion duke acaruar kshu njerzit, duke sjell konflikte, paknaqesi
cmimi i biletes esh problem me vete..esh i paperballueshem per shumicen e popullsise duke marr parasysh edhe krizen

dua tpermend i rast..fatorino i kerkoi leket nje tipi, ky tani i tha "skam lek" dhe fatorino pa pik edukate ka bertitur ne mes te autobuzit "SME PLAS B*THA MUA SE SKE LEK TI" dhe plot shprehje te tjera kecenuese
ne vend qe ta ndalonte autobuzin dhe ti kerkonte njerezishem te zbriste nga autobuzi

ne cdo aspekt ky sherbim le per te deshiruar... Neutral

nqef

shkurt mhb stres me vete Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   Mon Aug 10, 2009 5:06 pm

pastaj do shkoj te provoj pak sauna aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sherbimi urban   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sherbimi urban
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: