Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 nje tregim i vockel

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: nje tregim i vockel   Tue May 05, 2009 10:06 pm

lexojeni po patet deshir dhe komentoni rreth moralit te tregimit

Nje vajze po priste udhetimin e saj ne nje salle pritjeje te nje
aeroporti te madh.

Meqe do i duhej te priste per nje kohe te gjate ,vendosi te blinte
nje liber per te kaluar kohen,me ate rast bleu dhe nje pakete me
biskota.U ul ne sallen e V.I.P-ave per te qene ne nje ambient me te
qete.Anash saj qe stoli me qesen e biskotave e menjehete pas tij
ishte nje zoteri i cili po lexonte gazeten.Kur ajo nisi te merte
biskoten e par edhe burri pran saj mori nje,ajo u ndie e indinjuar
por nuk tha asgje dhe vazhdoi te lexonte librin e saj.Por me vete po
thoshte,"Po ti shif ēfar njerezish!Sikur te kisha pak me shume
kurajo do t'ja kisha dhene nje grusht …" Keshtu qe ēdo here qe ajo
merte nje biskote burri prane saj ,pa bere asnje shenje e merte nje
tjeter.Kjo gjendje vazhdoi gjer sa nuk ngeli vetem nje biskote e
vetme dhe vajza mendoi."Ah,tani dua vertet te shoh se ēfar do te
thote kur te mbarojne te gjitha!!!"Burri mori biskoten e fundit dhe
e ndau per gjysem!

"Ah,tani e teproi" filloi te turfulloi e indinjuar. Mori gjerat e
saj,librin ,ēanten e saj dhe nisi te ecte drejt daljes se salles se
pritjes.Kur u ndie pak me mire dhe nervat i kishin kaluar disi,u ul
ne nje stol tjeter pergjat korridorit per te mos terhequr shume
vemendjen dhe per te evituar raste te njejta.

Mbylli librin,hapi ēanten per ta futur brenda dhe ja…………….tek sa hapi
ēanten pa qe pakoja e biskotave ishte ende brenda e pa hapur.

U ndie aq e turperuar dhe kuptoi veē ate here qe pakoja e njejte me
te sajen ishte e atij burri i cili qe ulur pran saj i cili kish
ndare ato me gruan e pajohur pa u ndier i indinjuar nervoz apo
superjor si ajo e cila jo vetem aq por dhe turfullonte dhe ndiheshe
e prekur ne seder!

MORALI?

Sa here ne jeten tone do te hame apo kemi ngrene biskotat e dikujt
tetri pa e ditur?

Para se te mendojme keq per nje person apo te arrijme ne nje
perfundim te nxituar SHIHI me mire gjerat,shpesh ato nuk jan siē
duken.

Egzistojne 5 gjera ne jete qe nuk i rekuperon dot:

nje gur mbasi e ke hedhur
Nje fjale pasi ta kesh thene
Nje rast pasi ta kesh humbur
Koha pasi te kete kaluar
Dashuria per ate qe nuk lufton per te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: nje tregim i vockel   Sun May 10, 2009 3:46 pm

si fillim, shum tem pler.
pershembull kjo puna e biskotes nodh shpesh. mpelqen me hang biskotat e tjetri. tia marr hisen. a si me femrat qe biskota tjetrit esht ma e amel. ose ajo tjetra kur i mashkull e ndan biskoten me i mashkull tjeter.
gjanat sjan ashu qysh duket? vetem njerzve pa gjykim u ndodh tnxitohen ne dhanien e perfundimeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: nje tregim i vockel   Sun May 10, 2009 4:22 pm

une as se kam lexuar.pertoj Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: nje tregim i vockel   Thu Jul 02, 2009 10:32 am

ah sa me pelqeka kjo tema ose me sakte ky tregimi....doja te vecoja disa gjera qe jane vertet te vlefshme.....


Para se te mendojme keq per nje person apo te arrijme ne nje
perfundim te nxituar SHIHI me mire gjerat,shpesh ato nuk jan siē
duken.


Egzistojne 5 gjera ne jete qe nuk i rekuperon dot:

nje gur mbasi e ke hedhur
Nje fjale pasi ta kesh thene
Nje rast pasi ta kesh humbur
Koha pasi te kete kaluar
Dashuria per ate qe nuk lufton per te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nje tregim i vockel   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nje tregim i vockel
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: