Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 telenovelat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: telenovelat   Fri Aug 01, 2008 3:48 pm

hmm shum adoleshent shohin jasht mase telenovela une per vete nuk i shoh,,se e di qe ne fund te gjith isoj jan do martohet ai cuni i pasur me ate gocen e varfer,,dhe vdes i keq edhe jetojn te gjith te lumtur,,
i ndiqni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Fri Aug 01, 2008 3:49 pm

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii per ca i do telenovelat me mir ik dil(kur ke kohe )sesa rri ne shpi dhe behu si gru pa pun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Fri Aug 01, 2008 3:51 pm

o me vdekshin sa i inat i kam Mad❌x ma shpifin telenovel qe zgjasin me shekuj booooo sdurohen me rob shpie
me mire dal apo lex nje liber e degjoj radio se sa telenovelat Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Fri Aug 01, 2008 3:53 pm

jam sh. dakord
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 12:34 pm

me thon te drejten kam pas pa vetem rebeldeway,,se ishte me adoleshent ene ishin argjentinas :PP

po kshu si kam qejf fare,,,gavjota,,diego,,paloma,,,madalena dashurohet me huan carlos po merr vesh qe esht i vllai,,,ahahahaa,,,santiago e tradhton me marian,,budalliqe,,ahahahahahahahhaa,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 12:38 pm

mmmmmmmmmmmmmm kur isha e vogel dmth n kl te shtat shifja gruan e judes vetem kete tani nuk shof me asnje shoh vetem filma horror dhe filma me johnny depp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 3:25 pm

boooooooooooooooooooo sa inot i kom vdekje si duroj dot po pashe 2 sekonda me kap i dhimje koke qe zor se me iken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 3:27 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
boooooooooooooooooooo sa inot i kom vdekje si duroj dot po pashe 2 sekonda me kap i dhimje koke qe zor se me iken

hahahhahahahhaa o almir me vdekshin je i madh hahahhaha
ke te drejt Wink :D:D:D
ngelen tu u puth e tu qajt ato te shkretat booooooo sa gjynah
hhahahahahhaaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 3:32 pm

po e njejta histori

nje goc e varfer dashurohet me nje te pasur
babi i ktij cunit esht i keq dhe se le cunin
nje esht i droguar
jan ca kalamoj qe bejn si te zgjut ne fund cuni me gocen martohen pas shum pengesave
esht dhe njeri vrases me pagese

boooooooo te trashin nuk shifen me sy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 7:58 pm

fifi shkruajti:
me thon te drejten kam pas pa vetem rebeldeway,,se ishte me adoleshent ene ishin argjentinas :PP

po kshu si kam qejf fare,,,gavjota,,diego,,paloma,,,madalena dashurohet me huan carlos po merr vesh qe esht i vllai,,,ahahahaa,,,santiago e tradhton me marian,,budalliqe,,ahahahahahahahhaa,,,
hahahha,,pastaj diego pret bishtalecin dhe te gjith ia plasin te qajtures,,paloma ben ca kalamaj,,dhe ia ven emrin palomita,,hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 7:59 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
po e njejta histori

nje goc e varfer dashurohet me nje te pasur
babi i ktij cunit esht i keq dhe se le cunin
nje esht i droguar
jan ca kalamoj qe bejn si te zgjut ne fund cuni me gocen martohen pas shum pengesave
esht dhe njeri vrases me pagese

boooooooo te trashin nuk shifen me sy
i ke ren pikes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 8:17 pm

RioT shkruajti:
fifi shkruajti:
me thon te drejten kam pas pa vetem rebeldeway,,se ishte me adoleshent ene ishin argjentinas :PP

po kshu si kam qejf fare,,,gavjota,,diego,,paloma,,,madalena dashurohet me huan carlos po merr vesh qe esht i vllai,,,ahahahaa,,,santiago e tradhton me marian,,budalliqe,,ahahahahahahahhaa,,,
hahahha,,pastaj diego pret bishtalecin dhe te gjith ia plasin te qajtures,,paloma ben ca kalamaj,,dhe ia ven emrin palomita,,hahahahah


aahahhahahaaa,,,poo,,sii harrova bishtalecin un mi,,puuu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Aug 02, 2008 8:22 pm

aaaaaaaaahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sun Aug 03, 2008 12:37 am

gjera te tilla shihen vetem ne shqiperi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sun Aug 03, 2008 11:11 am

GJITHMON E NJEJTA GJE PO VETEM SE NDRYSHOJNE PERSONAZHET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sun Aug 10, 2008 11:24 am

hahah cdo mbasdite i shoh nja dy hahhahah , hajtmo me shty kohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sun Aug 10, 2008 11:45 am

si kam sh me qejf po nai her shof!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sun Aug 10, 2008 5:58 pm

O zot i madh,kto telenovelat i urrej me gjithe shpirt!
Telenovelat e vetme qe kam pare une kane qene kur kam qene nja 7-8 vjec mos me e madhe ,qe kane qene Stellina,dhe Celeste,me te njejten aktore,Andrea Del Boca.Ca jane dhene me vone,sidomos kto te vizion+ njehere,i urrej me gjithe shpirt,dhe se kuptoj si i shohin akoma grate e shkreta,te cilat kane gjithmone te njejten histori,madje as aktoret spo i ndryshojne me tani,gjithandej te njejtet shoh!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sun Aug 10, 2008 7:02 pm

iiiiiiiiiiiii o zot un i urrej shummmmmm

fillon seria e par te pelqen pastaj rri nja nje shekull pas tv dhe dit per dit sheh shpin e personazheve ca beri ca veshi shkoji ne pun takoji ate u zu po hajt mo ec se pajtohen/// .. pastaj del njeri do ate gocen po ajo goca do ate qe kishte dhe ai e do po eshte kokmushk nuk do te bashkohen bejn icik interestoranta dhe telenovela vazhdon per nja nje vit kshu po ska gje se rri dit per dit para tv me kokoshka dhe thu uaaa e vrau uaaaaa se fali ..... dhe ndonje shprehje qe e shef te gjitha telenovelat eshte. :" po me duket jeta si ne telenovele" si e si per ta ber filmin me real ah pikaaaaaaa un si duroj dot pffff gjeja me idiote qe mund te ket tv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: telenovelat   Sun Aug 10, 2008 7:05 pm

o zot gje me koti ska...ja 1 shembull un i urrej shoqja ime anej ne tr mbarontee keni parasysh ne shkojm te shpia gjith shoqet tu pa telenovela si te hutume ja bejn uaa do ta marri vesh ua do vdesi kurse un ca them?? un i them mos tju vij keq SE I KA BE REGJIZORI QE TE NDODHIN ASHTU...gje me vk ska aman humbje kohe jan..se rrin perdit tu thon e pe ate dje ua ai u arratis iku nga shpia e la u nda u martu me te acaru dhe ne klas...pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Oct 18, 2008 3:34 am

I kam vdekje telenovela,kam pa kasandren,,esmeralden qe per kte esmerelden kur ndalej rryma,e ndizte babi gjeneratorin,ne ate koh t vetmit kemi pas gjenerator,dhe ca te shifje tgjith komshit para deres shpis ne oren 12 te nates affraid
Pastaj kam pas shiku llovisnen,marisollken cyclops
a po dhe zhaden qe e kam pas pik te dobet kur kercente me ato shpatat ne preherine saidit,per cik fare ka qen duke e lo pa thmi saidin e shkret,,
a po dhe kma pas pa ate ne tv ne lajmet kryesore ku thoshte i lajm se nje nen e vrau thmin e vet sepse i ka dal para tv kur po luante zhadja,sepse ajo e qelloi me padofle prapa krejes,,

telenovela mo qe uuuu,qirofsha surratin kush i ka shpik,
zgjohem ne mjes,ne 9 fillo i telenovel,ne 10 fillo tjetra,,ne 11 tjetra,pastaj ne 12 tjetra..ne 1 cik muzik,pastaj fillojn tjerat,dhe perfundojn dikur nga ora 12,ska robi ca me shiku tv

me i fjal i kam vdekje te shkretat..sa e kisha prob te ikja ke i shoqe komshie,se do fillonte tme tregonte ter serin qa kish nodh ate dit,,edhe ate me pika e presje,,

te vetmin qe kam shiku ka qne rebeldeway,se ka pas ca kong tsmuta,dhe ka qen diqka krejt ndryshe ktyne tjerve, Basketball


uee sa shum kam shkru moo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Nov 01, 2008 8:29 pm

mua me acaron ajo telenovela "Stuhi Dashurie" , 700 seri, me ta shpiiiiiiiiiiffffff Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Nov 01, 2008 10:30 pm

mire qe nuk shof me se lash nam.. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Nov 01, 2008 10:31 pm

total overdose1 shkruajti:
mire qe nuk shof me se lash nam.. Laughing

jo re as un si shoh po kur pash akoma ate reklamen e asaj telenoveles qe kam shkruar me siper me iku truri, akoma vazhdon ajo pupupupu Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: telenovelat   Sat Nov 01, 2008 10:37 pm

rapper_girl shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
mire qe nuk shof me se lash nam.. Laughing

jo re as un si shoh po kur pash akoma ate reklamen e asaj telenoveles qe kam shkruar me siper me iku truri, akoma vazhdon ajo pupupupu Mad:x

po ti c'pate mi...e thash per vete une qe nuk shof me telenovela se lash nam...hahaahah!!!!stresi,stresi nuk te len me lexu tamam... Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: telenovelat   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
telenovelat
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: