Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Tue Jun 02, 2009 11:16 pm

je qe je prishi dhe kto tjerat me lart...se u prish dhe tema me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Tue Jun 02, 2009 11:16 pm

kur te behesh moderator,prishi vet Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Tue Jun 02, 2009 11:23 pm

The old get old
And the young get stronger
May take a week
And it may take longer
They got the guns
But we got the numbers
Gonna win, yeah
We're takin' over
Come on!

nuk dua te jem moderator...por nese hoqe disa pa lidhje duhet ti heqesh dhe te tjerat...
ej po ca ka na i polic ktu eeee....haha.
me falni per shqetsimin nese jam bo i besdiseshem deri tani dhe nese nuk lejohet menyra ime e te shprehurit ateher ky vend sqeka per mua ... lots of love allay'all Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Tue Jun 02, 2009 11:24 pm

ti nuk ke pse iken,por leri te tjeret te shkruajne ate qe mendojne rreth temes.
ky vend eshte per te gjith ata qe dine te pershtaten me gjithcka

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Tue Jun 02, 2009 11:33 pm

po me te pershtatem...ashtu them dhe un po e pershtatmja ime shkon deri kur nuk duhet te shtirem dhe te dal nga vetvetja....shpresoj ta kesh kuptu tekstin qe te shkrujta dhe dmth...per cfare e shkrujta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Tue Jun 02, 2009 11:38 pm

kristi te lutem vazhdo me temen


e kuptova ca ke then

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Tue Jun 02, 2009 11:41 pm

ateher nqs e ke kuptu mund te them cfare te dua se dhe me siper per kte po debatoja se gjasme nuk i lija njerzit te thonin ate qe donin.....

IM THE KING LIZARD AND I CAN DO ANYTHING
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:12 pm

hahahaha...sa "mire" paskam qen dje po dhe ju sngelkeni mbrapa perkundrazi paskeni qen me mire se un...njs
e di cfare?po lexoja prap komentet e mia dhe po me pelqejn edhe pse ca i fshite
kam ndryshu ide sot per ikonat e muzikes :
jim morrison
john lennon
bob marley
ky-mani marley
demiamin marley
alboroise
peter josh
fred mercury
2 pac
darling lacku
kurt cobain
slash
michael jakson
leny krevitz
ray charles
elvis priesly
chuck berry
lou bega
adriano celentano
tracy chapman
whitney huston
jim morrison
jim morrison ...u mfal e paskam shkrujt njehere....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:13 pm

tre ikona????? Shocked Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:17 pm

ouuu mfal prap me do kapeni ca boni 1 ca boni 3 ca boni 4 ca boni yyyy yyyy....
pse ka njeri qe i mohon qe ato nuk jane ikona???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:17 pm

[quote="kristi morrison"]hahahaha...sa "mire" paskam qen dje po dhe ju sngelkeni mbrapa perkundrazi paskeni qen me mire se un...njs
e di cfare?po lexoja prap komentet e mia dhe po me pelqejn edhe pse ca i fshite
kam ndryshu ide sot per ikonat e muzikes :
jim morrison
john lennon
bob marley
ky-mani marley
demiamin marley
alboroise
peter josh
fred mercury
2 pac
darling lacku
kurt cobain
slash
michael jakson
leny krevitz
ray charles
elvis priesly
chuck berry
lou bega
adriano celentano
tracy chapman
whitney huston
jim morrison
jim morrison ...u mfal e paskam shkrujty?

te pelqen ty ky???????????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:19 pm

ok dakort jam me ty une por duhen tre me duket
ashu thote ai qe ka hap temen .
se vuri njeri ne dyshim qe jane ikona :D
(sa per temen i kam thene iher tre te miat)
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:21 pm

ikona te muzikes ka shum te shum shteteve,psh ikona te muzikes italiana jan:

1-zuchero
2-adriano celentano
3-lucio batisti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:21 pm

sa pun qe bon Copy Past-e eeeeee Laughing :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:30 pm

ej meqe se veke ne dyshim qe jane ikona po darling lacku e njef meqe ra llafi copy paste nuk esht e tille...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:33 pm

flasim heres tjeter se tani jam tu ik me pio i kafe klm lale se kjo tema qe ke hap ti qenka tem fantastike fare hera par qe kisha pa tem te bukur ne forum Laughing :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:34 pm

tboft mir kafja je qe je futi dhe na i fernet...se shkon jo per gjo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 7:37 pm

ashu thote ai qe ka hap temen .
se vuri njeri ne dyshim qe jane ikona

un jam ai qe e ka kriju haha...dhe si i bjen topi esht i imi un e gjuj penalltine hahahaha...shaka...

he sme the e njef darling lackun ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 8:53 pm

jimi,johni edhe bobi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 9:00 pm

hajde plasi LSD knej....njs je posimi i pare qe me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 9:03 pm

drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 9:08 pm

life sims diffrent..lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 9:11 pm

hehe ..liri seks demokraci Razz ka kuptime sa tdush Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Wed Jun 03, 2009 9:12 pm

ok dorzohem se sa do thosha ate taten por ate sun do e boja sex
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   Sat Jun 06, 2009 4:57 pm

Mu kujtu dhe 1 tjj q e duuu shummm Razz Ozzy (: Se kuptova si e harrova :S Dhe gruja vettt Sharonn (L)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: