Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Fri Aug 01, 2008 4:13 pm

ishin 1 her 3 vampira.kto ishin shume te uritur sepse nuk kishin ngrene prej ditesh.
tha i 1-ri:-un po iki 1 her te shof mops gjej no1 gje per te ngrene...... kur kthehet e ka gjith gojen me gjak. thot-gjeta nje cift mbas atij shkembit dhe e hengra. i dyti kishte fytyren te mbuluar me gjak thot- e shifni ate shkembin gjeta nje autobus me kalamaj qe po vinin nga eskursioni dhe i hengra. i treti kthehet i mbuluar me gjak..... thote- e shifni ate shkembin?????? po-thone 2 v. e tjere. epo un nuk e pash :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Fri Aug 01, 2008 4:19 pm

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 8:23 pm

takohen dy shok mas shum kohesh,,edhe i thot i pari te dytit,,ku ke qen mor burr nga ke humb?,i dyti thot kam qen ne amerik me studime,,
1-per ca ke mbaru studimet?
2-kam studjuar llogjiken e gjerave
1-ca esht kjo llogjika e gjerave?
2-nuk di si ta them saktesisht por do ta shpjegoj me shembull
1-ok
2-ke akuarum ne shtepi?
1-po
2dmth ke peshq aty?
1-po
2-kush i ushqen?
1-un
2-po kur nuk je ti?
1-gruja
2-ah dmth paske nje grua
1-po
2-po kur nuk esht as gruja?
1-femijet
2-dmth paske femije?ą
1-po
2-dmth e ke ber me gruan tende?
1-po :D
2-dmth te pelqen seksi me femra?
1-po
2-dmth qe nuk je pederast
1-jo nuk jam
2-ja pra kjo esht llogjika e gjerave,,
1-uuu sa gje e bukur,,
e njesje ndahen kto edhe ku i pari takon nje shok tjeter,,dhe i thot ka ardh filani nga amerika,,,u merte me studimin e llogjikes se gjerave
e ca esht kjo thot ky,,ja psh,,ke akuarium ne shtepi ti?
jo i thot ky,,
epo qeke kokrra pederastit ti!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 8:29 pm

hhahahahahhahahahaha :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 8:47 pm

Njehere Nastradini po hante ca fiq. pastaj erdhi nje shok i nastradinit dhe i tha: ca po ha
Nastradini u pergjigj: ashtu
cfare do me thene ia ktheu shoku
ti do me thuash cfare po ha une do te theme fiq ti do thuash me jep nje une do them jo ti do thuash pse? une do them ashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 9:15 pm

Gjykatesi pyet hajdutin:
- Kur po vidhje nuk mendove pak per gruan dhe femijet?
- Posi jo, Z.Gjykates, por ne ate apartament nuk kishte asgje per ta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 9:17 pm

Beqoja nje ditė gjen njė thesar dhe gėrmon nje vend pėr ta fshehur. Mė vonė pėr tė gjetur vendin ku e ka fshehur shkruna aty: Beaua nuk ka fshef thesar kėtu. Kalojnė ditėt dhe Bequa kthehet pėr tė marrė thesarin, shkon tek vendi ku e ka fshehur, e sheh shenjėn qė ka lėne por sheh tė shkruar sipėr : Kėtė thesar se ka vjedhur Zequa. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 9:19 pm

Beni kthehet nga shkolla me hundėn tė gjakosur, e jėma fillon tė bėrtasė...Bobo..ctė ndodhi, ndonjė aksident? Jo ..e ka fajin magjistari. Cili magjistar - Erdhi ne shkollė pėr shfaqja. Mė mori nė skenė dhe me nxorri 100 lekshe nga hundėt. A maskarai... Jo jo nė fakt ai nuk bėri gjė, fajin e kanė shokėt e klasės..pasi iku magjistari filluan tė kėrkojnėe a ka para tė tjera ne hundė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 10:00 pm

hahahahaha kjo e fundit me pelqeu me shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 10:26 pm

hahahah shum e fort me verte kjo e fundit po un e kisha degjuar edhe me perpara.....kjo tema barsaleta sa ja lexon emrin fillon te qeshesh se e din qe gjen gjana per te qesh aty mrena te tema!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 10:27 pm

mmmmmmmmmmmmm po
una nuk di barsaleta po me pelq ti degj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 10:29 pm

mmm un di po pertoj ti shkruj.....ska problem un dhe ti tkanqemi duke ngju ca do shkrujn kto te tj!!!!!!e bejm qejfin pa lodhje ne!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Sun Aug 03, 2008 10:29 pm

mmmmmmmmm shume mir e ke ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 6:11 pm

hahahh sa te bukura mars
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:22 pm

kjo barsaleta eshte pak me spec keshtu qe kujdes kush e lexon.
ishte nji her nje gjuetar .iken ky per gjah.sheh nje ari dhe i gjuan dhe e mungon
e kap ariu dhe i thote:
ca do ,te vras apo te pall..
me pall.
iken gjahtari nje dite tjeter dhe provon prap te vrase ariun por e mungon
e kap ariu dhe i thote:
ca do,te vras apo te pall..
me pall.
vazhdoi keshtu nja 3-4 her.
iken prap gjuuetari. provon prap te vrase ariun por e mungon
e kap ariu dhe i thote: te vras apo te pall..
me pall.
thote ariu:
ore ti ca je gjuetar apo bythq..??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:23 pm

yyyyyyyyyyyy e cpifur nuk qesha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:27 pm

o free spirit ku eshte eraldi??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:29 pm

ne xhep e kam prit........
uuu me paska ikur
po ku e di une ku eshte mi lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:30 pm

o doctor po ca ishte ajo barsaleta re?? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:31 pm

Ej mos dilni shume nga tema,ca ajne keto kshu edhe barsaletat mundesisht te zgjedhura heres tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:31 pm

po mir e meg thjesht pyeta.mos u merzit.thash mos ishte me ty.ti ku je???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:32 pm

ne shtepi
po mir kush je ti mi qe me njifke ??/ se una nuk ja kam iden kush mund te jesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:32 pm

thash qe eshte me spec e endi.un paralajmerova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:33 pm

e mban men kur erdhi eraldi tek rrok kafeja ate dit me dy shoke.un jam kacurrelsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Mon Aug 04, 2008 10:35 pm

the doctor 2000 shkruajti:
thash qe eshte me spec e endi.un paralajmerova.

po ca speci kishte aty re?? flm per paralajmerimin shum i sjellshem je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 21Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: