Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 dhuna

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: dhuna   Fri Aug 01, 2008 8:10 pm

dhuna esht e pranishme kudo,,jo vetem fizike por edhe psikologjike,,kjo lidhet dhe me faktin qe e ben per tu dukur,,sidomos djemte,,ushtrohet dhune mbi ju?ose thoni dicka ne lidhje me te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sat Aug 02, 2008 1:24 am

e vetmja menyr per te zgjidh sh probleme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sat Aug 02, 2008 1:59 am

fefe_ shkruajti:
e vetmja menyr per te zgjidh sh probleme

te vdes una ky sikur mlexon mendje mu moj sa i zgjut qe esht Smile
Puthje

ke do rrafim Twisted Evil Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sat Aug 02, 2008 2:04 am

RioT shkruajti:
dhuna esht e pranishme kudo,,jo vetem fizike por edhe psikologjike,,kjo lidhet dhe me faktin qe e ben per tu dukur,,sidomos djemte,,ushtrohet dhune mbi ju?ose thoni dicka ne lidhje me te

dhune mbi mua, SKA SHANCE NJERI SE E SHKELY Twisted Evil
Ti pyt a ushtroni dhun ndaj robve Razz lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sat Aug 02, 2008 2:44 am

Child In Time shkruajti:
fefe_ shkruajti:
e vetmja menyr per te zgjidh sh probleme

te vdes una ky sikur mlexon mendje mu moj sa i zgjut qe esht Smile
Puthje

ke do rrafim Twisted Evil Twisted Evil

ate debilin qe po flisnim shpar ne msn haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sat Aug 02, 2008 2:46 am

YES YES DO E SHKELYME Twisted Evil

He mi Riot e shef sa rob tdhunshemm jemi ne lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sat Aug 02, 2008 11:04 am

PYTJE PTYJE PYTJE : a ushtroni dhune mbi te tjeret?hahahahhaha
flm qe ma that,,,do ju therras ne raste ndihme,,megjithse deri tani jam zi me ke sjam zi dhe ia kam dal mbane haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sun Aug 03, 2008 3:40 pm

hahahah ca behet ktu me se me ka marre malli te rraf ndonje se kam qe kur ka mbaru shkolla qe sjam zene se ne shkolle perdite sherr hehe :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 27
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sun Aug 03, 2008 3:55 pm

mire e ke ba qe ziheshe ne shkolle tani kap ndonje polic e zihu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sun Aug 03, 2008 4:58 pm

SupergirL shkruajti:
hahahah ca behet ktu me se me ka marre malli te rraf ndonje se kam qe kur ka mbaru shkolla qe sjam zene se ne shkolle perdite sherr hehe :D:D

ca shkolle qenka ajo e jotja kshu

ne shkoll time 1 sherr i vogel , merr canten ciao

sa veta e hangen kte vit perjashtimin se u zun aty te oborri shkolles !

njs se ndryshoji drejtoresha kte vit , me e keqe se ajo qe patem sbesoj se eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sun Aug 03, 2008 6:07 pm

me pelqen kjo fjale Razz:lol!:
kam rraf nja dy goca deri tani :D dmth ne vit te dyt
njeren tek dera e klases pasi e kisha shum inat, nje vitpariste Mad dhe nje goc tek klasa ne ore te fiskultures edhe kte e kam shum inat
tek sherri i pare me ate vitpariste vetem zoti e di se si kam shpetuar pa me kapur nendrejtoresha e katit te pare, nejse ishte shuum qejf, kenaqesi me te madhe ska Razz:D
edhe mua me ka marre shuum malli te rraf ndonje :D
kaq kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sun Aug 03, 2008 11:52 pm

dhuna eshte nje mundesi per cdo problem dhe ndonjehere eshte zgjidhja me efikase,sepse nepermjet dhunes njerzit binden lehte dhe mbase kjo gje i duhet shqiperise per te ecur perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Sun Aug 03, 2008 11:54 pm

rapper_girl shkruajti:
me pelqen kjo fjale Razz:lol!:
kam rraf nja dy goca deri tani :D dmth ne vit te dyt
njeren tek dera e klases pasi e kisha shum inat, nje vitpariste Mad dhe nje goc tek klasa ne ore te fiskultures edhe kte e kam shum inat
tek sherri i pare me ate vitpariste vetem zoti e di se si kam shpetuar pa me kapur nendrejtoresha e katit te pare, nejse ishte shuum qejf, kenaqesi me te madhe ska Razz:D
edhe mua me ka marre shuum malli te rraf ndonje :D
kaq kisha
qeke e keqe fare,merresh gje me boks apo me shkulme flokesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Mon Aug 04, 2008 2:08 pm

sidomos e vujn shume adoleshentet...dhe jo vetem nrastet ku ushrohet mbi ta,po edhe mbi ttjeret si psh tshohesh babain qe ushtron dhune mbi ndonje pjestar tfamiljes...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Tue Aug 05, 2008 1:02 am

fefe_ shkruajti:
SupergirL shkruajti:
hahahah ca behet ktu me se me ka marre malli te rraf ndonje se kam qe kur ka mbaru shkolla qe sjam zene se ne shkolle perdite sherr hehe :D:D

ca shkolle qenka ajo e jotja kshu

ne shkoll time 1 sherr i vogel , merr canten ciao

sa veta e hangen kte vit perjashtimin se u zun aty te oborri shkolles !

njs se ndryshoji drejtoresha kte vit , me e keqe se ajo qe patem sbesoj se eshte

ahahahahah o fefe se ke par ti ca i be cunave kjo, mir qe i pallon ne dru por edhe i kercenon, sja mban njeriu te tregoj Laughing e kam pa vet vallaj uh sa kam qesh Laughing
motra ime normal Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Tue Aug 05, 2008 1:04 am

cuna tirane normale lol

hajde foli keq ktyre nga elbasani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Tue Aug 05, 2008 1:08 am

fefe_ shkruajti:
cuna tirane normale lol

hajde foli keq ktyre nga elbasani

pse mo ca te beni ju Razz

po ju kapi i goc si kjo motra ime ju can ne dysh :D Razz:P:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Tue Aug 05, 2008 1:13 am

te 1 shkoll ktu te lagjia ime , para 2 vitesh 1 cun ja futi cader ne bark 1 goce
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Tue Aug 05, 2008 1:18 am

fefe_ shkruajti:
te 1 shkoll ktu te lagjia ime , para 2 vitesh 1 cun ja futi cader ne bark 1 goce
haha

ca idioti :D:D:D:D:D:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Thu Aug 07, 2008 11:42 pm

ehhh dhuna dhuna...
sot rrava dy goca hahahaha
faktikisht sme pelqen dhe aq po ama eshte zgjidhja e problemeve... se kur ta bejn per borxh nuk duron dot me... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Fri Aug 08, 2008 12:04 am

iii e di ca pash ne rrug...nje harixhi qe i gjujti kalamanit te vet me stol kallcuku!!me erdhi gjynaf po ma e bukra qe se harixhiu i vogel qeshte!!! Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Fri Aug 08, 2008 12:38 am

Endi shkruajti:
iii e di ca pash ne rrug...nje harixhi qe i gjujti kalamanit te vet me stol kallcuku!!me erdhi gjynaf po ma e bukra qe se harixhiu i vogel qeshte!!! Razz Razz Razz

hallall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Fri Aug 08, 2008 12:39 am

fefe_ shkruajti:
Endi shkruajti:
iii e di ca pash ne rrug...nje harixhi qe i gjujti kalamanit te vet me stol kallcuku!!me erdhi gjynaf po ma e bukra qe se harixhiu i vogel qeshte!!! Razz Razz Razz

hallall

shi hallall thot....iii edhe fefja kshu do ja baj kalamanit te vet kur te ket!!! Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Fri Aug 08, 2008 12:39 am

Hallall per harixhiun e vogel! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhuna   Fri Aug 08, 2008 12:40 am

Endi shkruajti:
fefe_ shkruajti:
Endi shkruajti:
iii e di ca pash ne rrug...nje harixhi qe i gjujti kalamanit te vet me stol kallcuku!!me erdhi gjynaf po ma e bukra qe se harixhiu i vogel qeshte!!! Razz Razz Razz

hallall

shi hallall thot....iii edhe fefja kshu do ja baj kalamanit te vet kur te ket!!! Razz Razz Razz

kalamajt e mi do jen te mir , sdo jen kshu si jan kto qe shikon neper rrugve lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: dhuna   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dhuna
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: