Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 tabute

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: tabute   Wed Jun 24, 2009 5:07 pm

Dihet qe tabute ne kohen ku ne jetojme jane shume te demshme dhe shoqeria jone akoma mer shkas nga keto. Jane ato zonat periferike te cilat nuk jane shkulur ende nga vendet e tyre dhe vazhdojne te ecin ne keto gjurme. E them kete sepse ne te gjithe kemi vene re qe njerezit qe vijne nga ato zona dhe jetojne ne qytete me te avancuara jane pershtatur mese miri frymes se modernizimit.(kjo jo gjithmone)
Me se shumti kjo ndodh ne ato familje me pak te shkollura brez pas brezash. Dihet qe shkolla arsimi eshte nje dore e madhe per te jetuar ne kohen moderne....
Por tabuja me e madhe eshte ajo e nderit. Familjet sot kane nje frike te madhe per femijet e tyre. Nuk i lene ne shkolle sepse mendojne sepse aty gjenden gjerat e keqija. Po ta veme re mire neper shkollat e mesme ekzistojne gjera dhe me te tmerrshme se kaq....
Ju si mendoni per TABUTE?
Mendoni se pas familjes, e cila e humb shpejt ndikimin tek individi, eshte shkolla ajo qe duhet ti thyej keto tabu....?

Duke i pare problemet ne zinxhire, c'masa mendoni se duhen te merren...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: tabute   Wed Jun 24, 2009 5:08 pm

mendoj se ska si te merren masa,perderisa tabut ekzistojn ne mendjen e njerezve, kate bej me mentalitetin,s'esht dicka qe ndalohet me ligj. pervec shkolles dmth qe askush nuk mund te heq femijt nga shkolla deri ne klas te 9.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: tabute   Wed Jun 24, 2009 5:09 pm

angel boy shkruajti:
Dihet qe tabute ne kohen ku ne jetojme jane shume te demshme dhe shoqeria jone akoma mer shkas nga keto. Jane ato zonat periferike te cilat nuk jane shkulur ende nga vendet e tyre dhe vazhdojne te ecin ne keto gjurme. E them kete sepse ne te gjithe kemi vene re qe njerezit qe vijne nga ato zona dhe jetojne ne qytete me te avancuara jane pershtatur mese miri frymes se modernizimit.(kjo jo gjithmone)
Me se shumti kjo ndodh ne ato familje me pak te shkollura brez pas brezash. Dihet qe shkolla arsimi eshte nje dore e madhe per te jetuar ne kohen moderne....
Por tabuja me e madhe eshte ajo e nderit. Familjet sot kane nje frike te madhe per femijet e tyre. Nuk i lene ne shkolle sepse mendojne sepse aty gjenden gjerat e keqija. Po ta veme re mire neper shkollat e mesme ekzistojne gjera dhe me te tmerrshme se kaq....
Ju si mendoni per TABUTE?
Mendoni se pas familjes, e cila e humb shpejt ndikimin tek individi, eshte shkolla ajo qe duhet ti thyej keto tabu....?

Duke i pare problemet ne zinxhire, c'masa mendoni se duhen te merren...?
ky eshte budalliku me i madh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: tabute   Wed Jun 24, 2009 5:29 pm

esht prapambetje kuluturore..mvje shum keq qe ekziston akoma ky fenomen..sidomos qe vazhdon te zbatohen akoma ligjet e kanunit No

zhvendoset te Temat Sociale,sepse esht e tille.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Wed Jul 15, 2009 5:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: tabute   Wed Jul 15, 2009 5:39 pm

jane izoluesi i lirise tone...e vuajme akoma se ende ka njerez qe i respektojne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: tabute   Wed Jul 15, 2009 5:39 pm

fuck them!!!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: tabute   Wed Jul 22, 2009 1:44 pm

ohh sa i urrej....
ta nxijne jeten naiher
por ca t'besh
ja qe jane prezente dhe jemi ne brezi i ri qe mund ti zhdukim Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: tabute   Wed Jul 22, 2009 1:46 pm

nuk i kam has nai her pff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tabute   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tabute
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: