Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
Vetmia bukur dashurie jeten mire thenie fotot cfare fate eshte foto madhe histori keni kasandra jeta adoleshenca lumturi besh tjetrit lojra shprehje poezi ANTARET antari adoleshentet
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 veset e partnerit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: veset e partnerit   Wed Jun 24, 2009 6:44 pm

cilat jane ato vese qe nuk do te deshironit kurre qe ti kishte njeriu juaj i jetes????po flasim per dike qe do lidhnit jeten me te dhe jo per nje partner kalimtar.... :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Wed Jun 24, 2009 6:47 pm

hmmmmm........mjafton mos jet idjot Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Wed Jun 24, 2009 6:48 pm

oh c ' teme e rende Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Wed Jun 24, 2009 6:48 pm

edhe un si kjo lart
si lacuna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Wed Jun 24, 2009 6:51 pm

edhe ti mjafton mos te jet idjot ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 1:16 pm

te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 25
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 1:46 pm

hot spicy shkruajti:
te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor

domethene ti dashke 6 te dashur?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 1:53 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
hot spicy shkruajti:
te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor

domethene ti dashke 6 te dashur?


affraid affraid affraid affraid omgggg sa i trashe confused

sa per temen: te mos jete pijanec se per duhan ska prb, le te pije, ska asgje xhen Wink, tjet punetor e qefli patjeter qe po :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 25
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 1:57 pm

kush eshte i trashe moj?
po ku ka nje djale qe ti kete te gjith ato qe kerkon ajo
po i desh te gjitha duhet te lidhet me gjashte djem te ndryshem

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 2:01 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
kush eshte i trashe moj?
po ku ka nje djale qe ti kete te gjith ato qe kerkon ajo
po i desh te gjitha duhet te lidhet me gjashte djem te ndryshem

te thash i trash per vete faktin se the ti paske 6 te dashur? nqs ajo ka then ato si bie qe tket 6 te dashur right?
shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 25
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 2:02 pm

nuk thashe ka, po thash dashke te kesh, eshte tip shakaje e mos fut hundet ke postimet e mia, per sa kohe une nuk e bej me postimet e tua

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 2:35 pm

rapper_girl shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
hot spicy shkruajti:
te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor

domethene ti dashke 6 te dashur?


affraid affraid affraid affraid omgggg sa i trashe confused

sa per temen: te mos jete pijanec se per duhan ska prb, le te pije, ska asgje xhen Wink, tjet punetor e qefli patjeter qe po :D


Nese se ke pare,rregullin e ri ja tek eshte!


Tani e tutje do hyj ne fuqi nje rregull i ri..duke marre parasysh qe shume kaose jan shkaktuar nga inatet e antarve kundrejt njeri-tjetrit, dua tju paralajmeroj qe cdo sulm kundrejt cdo anetari, qofte i drejtperdrejte, qofte jo i drejtperdrejte do te ndeshkohet..nuk do ket asnje tolerim nga kjo ane..qe sot e tutje ktu dua paqe dhe harmoni !!!

Falemnderit per mirekuptimin.

Child In Time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 2:44 pm

Enny-Art shkruajti:
edhe ti mjafton mos te jet idjot ???

pse edhe ti???

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 2:48 pm

Child Of Darkness shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
hot spicy shkruajti:
te mos jete pijanec
te mos pije duhan
te jete qefli
te mos jete rrugac
te jete punetor

domethene ti dashke 6 te dashur?


affraid affraid affraid affraid omgggg sa i trashe confused

sa per temen: te mos jete pijanec se per duhan ska prb, le te pije, ska asgje xhen Wink, tjet punetor e qefli patjeter qe po :D


Nese se ke pare,rregullin e ri ja tek eshte!


Tani e tutje do hyj ne fuqi nje rregull i ri..duke marre parasysh qe shume kaose jan shkaktuar nga inatet e antarve kundrejt njeri-tjetrit, dua tju paralajmeroj qe cdo sulm kundrejt cdo anetari, qofte i drejtperdrejte, qofte jo i drejtperdrejte do te ndeshkohet..nuk do ket asnje tolerim nga kjo ane..qe sot e tutje ktu dua paqe dhe harmoni !!!

Falemnderit per mirekuptimin.

Child In Time

flm Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 2:49 pm

Asgje,per ket jemi ne!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   Thu Jun 25, 2009 3:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Enny-Art shkruajti:
edhe ti mjafton mos te jet idjot ???

pse edhe ti???

haha jo iu drejtova atij cunit siper se thoshte " dhe un si lacuna"
po tipit duhet te thoshte idjote Razz nejse mu duk shum funny per momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: veset e partnerit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
veset e partnerit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: