Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 VDES MICHAEL JACKSON :'(

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 2:45 am

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

OH E DU ATE NJERI, E DOJA DHE DO E DU PERHER...REST IN PEACE..TU PREHTE SHPIRTI NE PAQE MICHAEL Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 2:57 am

R.I.P MICHAEL
U`RE A LEGEND I love you

Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:23 am

OMGGG SMUND TA BESOJ QE MICHAELI KA VDEKUR Sad Sad Sad Sad Sad Sad
IM SHOCKED FROM HIS DEATH confused No
MBRET I MUZIKES POP DHE ASKUSH SDO E ZERE AS1HERE VENDIN E TIJ, ASKUSH SESHTE SI AI, ASKUUSH SKENDON E KERCEN ME GJTIHE SHPIRT SIC BENTE AI Sad Sad.....OMG SA I MIIIIIIIIIIIR ISHTE DHE DO MBETET, 1SHHH
HOW MANY GIRLZ HAVE CRIED, ARE CRYING AND WILL ALWAYS CRY 4 HIM, 1 NGA ATO JAM DHE UN, QAJTA VERTET SH PER MICHAELIN DHE MVJEN TE QAJ AKOMA PASI SMUNDEM TA BESOJ Sad Sad
Luv U Michael Sad I love you
Rest in Peace se e meriton and if not FUCK GOD Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:44 am

http://www.msn.com/

http://edition.cnn.com/?eref=rss_topstories

http://edition.cnn.com/SPECIALS/2009/michael.jackson/index.html

http://www.youtube.com/

kudo flitet per te Sad Sad

vdiq pasi pesoi atak ne zemer,,, ai nuk kishte qene duke marre fryme ne kohen qe doktoret kishin shkuar ne dhomen ku ai ishte shtruar Sad Sad
rreth ores 6 mbasdite ka vdekur (me oren atje dmth)
menjehere pas vdekjes se tij fansat ishin mbledhur tgjiith posht spitalit ku ai ishte shtruar...all people will miss him and he always be in our mind and heart Sad......ju prefte shpirti ne paqe....e du shshshuuuum fare Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 1:14 pm

rapper_girl shkruajti:
OMGGG SMUND TA BESOJ QE MICHAELI KA VDEKUR Sad Sad Sad Sad Sad Sad
IM SHOCKED FROM HIS DEATH confused No
MBRET I MUZIKES POP DHE ASKUSH SDO E ZERE AS1HERE VENDIN E TIJ, ASKUSH SESHTE SI AI, ASKUUSH SKENDON E KERCEN ME GJTIHE SHPIRT SIC BENTE AI Sad Sad.....OMG SA I MIIIIIIIIIIIR ISHTE DHE DO MBETET, 1SHHH
HOW MANY GIRLZ HAVE CRIED, ARE CRYING AND WILL ALWAYS CRY 4 HIM, 1 NGA ATO JAM DHE UN, QAJTA VERTET SH PER MICHAELIN DHE MVJEN TE QAJ AKOMA PASI SMUNDEM TA BESOJ Sad Sad
Luv U Michael Sad I love you
Rest in Peace se e meriton and if not FUCK GOD Mad

lol.epapame kjo pjesa

u shua dhe 1 yll.. Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 1:32 pm

amin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 1:44 pm

e ngjova dje lajmin ne nje kanal italian dhe fillova te qaja...nuk e di pse u preka aq shume nga vdekja e tij.ndoshta sepse ka qene endrra dhe idhulli im i femijerise.E doja me shpirt te paster ate kengetar Sad Sad Sad Sad iku dhe nje yll qe do jete gjthm i pashuar per mu dh per shume te tjere Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 1:49 pm

mua sot ma tha motra dhe frenkli kur e takova.mka ardh me verte shume keq.por po vuante me ter ato probleme qe kishte me shendetin. eshte i paarritshem.......... Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 2:02 pm

ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 2:05 pm

sa siperfaqesor..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 2:26 pm


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 2:28 pm

amin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 3:04 pm

wwwwwwwwwooooooooowwwwwwwww sa njerez....ca performanceeeeeeee Shocked Shocked Shocked si ka mundesi qe zoti merr edhe te tille yje????? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 3:15 pm

Artistikisht ai kishte kohe qe kishte vdekur, qe ne 1997

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 3:30 pm

e mora vesh ket lajmin direkt dje ne televizor....me erdhi keq ne fakt....
ti prehet shpirti ne paqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 3:47 pm

Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 3:48 pm

he me se michael vdiq
nuk vdiq elvis presli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:05 pm

po cja fut koti ti lart. nje pedofil me pak eee?
po si nuk dini tja shfaqni vlerat mo???

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:07 pm

R.I.P Micheal Jackson Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po cja fut koti ti lart. nje pedofil me pak eee?
po si nuk dini tja shfaqni vlerat mo???
po cr vlerash me
se lafarak ishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:09 pm

the man that loves shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak

avash avash ju ,,ca ju duhet juve me jeten e tij personal
ik ere sdini ti vlersoni njerzit pfff
njs ka plot njerez inteligjent qe e vlersojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:11 pm

the man that loves shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po cja fut koti ti lart. nje pedofil me pak eee?
po si nuk dini tja shfaqni vlerat mo???
po cr vlerash me
se lafarak ishte

paske pir kafe ti me ate? Laughing
ai ishte mbreti i popit

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:11 pm

kur je nje person vip si ai nuk ke me jete personale sepse gjate gjith kohes ke paparacet nga mbrapa.
pastaj ai eshte mendimi im.
mu ashtu me duket ty pse te djeg.e ke pas kushuri ti ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:13 pm

epo mir .. te gjith do vdesim nje dite.... Sad Sad Sad

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:14 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
the man that loves shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po cja fut koti ti lart. nje pedofil me pak eee?
po si nuk dini tja shfaqni vlerat mo???
po cr vlerash me
se lafarak ishte

paske pir kafe ti me ate? Laughing
ai ishte mbreti i popit
per mu mbreti i popit ka qen dhe do mbetet vetem 1 .
Elton John
ishte pak gay po prap
eshte i vetmi perjashtim qe bej per gay-t
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VDES MICHAEL JACKSON :'(
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: