Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 libri apo kp

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 

libri apo kompjuteri personal
1.libri
60%
 60% [ 3 ]
2.kp
40%
 40% [ 2 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 7:45 pm

Te lexosh sot eshte bere me shume nje detyrim se sa nje veprim I deshiruar nga ne. Pse ndodh keshtu,pse jemi dhene me shume pas teknologjise se fundit se sa pas letersise se shkruar? C’do gje mund te zevendesohet me nje liber ndersa nje film kurrsesi, te zevendesohet me nje liber. Jemi te dhene shume pas ndryshime qe po pasojne jeten tone dhe po e lejm veten te rrembehemi pas kesaj rrjedhe duke mos pyetyr veten se ku mund te na shpjere kjo rrjedhe,ndoshta mos perplasemi ne nje shkemb dhe te vrasim koken?
Nuk pysim per pasojat,por ne veprojm vetem.
Une nuk mund te blej librat dhe kete menyre libraria ne shtepine time po vjeterohet dita dites,por jo une me te,aspak une lexoj,shkoj ne biblioteke marr libra dhe i lexoj,por deshira ime do ishte nese ato do lexoheshin prej meje dhe do qendronin me mua dhe une do ti shfletoja dhe do ti rilexoja sa here mund te kisha deshire por ja qe nuk mundem,ekonomia e shtepise time nuk ma lejon...-pergjigjet nje vajze
Por kjo nuk do te thote qe une nuk mund te lexoj,dua ta shtoj bagazhin e dijeve te mia dua te lexoj sa me shume. Keshtu pergjigjet nje vajze e cila aspak nuk pengohet nga kushtet e saj te veshtira ekonomike per perparon edhe me shume e shtyre nga deshira e zjarrte per te lexuar...
Te tjere nuk mendojne ne kete menyre por lihen te udhehiqen nga ndjenjat per te pare nje film qe spo ka dale ne qarkullim. Nese pyesim disa nxenes se kush eshte filmi i fundit qe ka dale ne qarkullim-pergjigjen e dine te gjithe. Po nese pyesim se kush eshte libri i fundit i nje x autori,shumica perj te intervistuarve nuk do ta dine,ose me mire te themi qe vetem njeri prej te dhjeteve e di pergjigjen.
Librat jane plurosur ne nje cep te shtepise dhe te shkretat nuk kane as goje qe te flasin,por qendrojne atje me vetmine e viteve qe pasojne...Ato perdoren here pas here per ndonje dhurate,por librat qe parapelqejne jane ato roze.
Libri eshte braktisur ne nje cep te kohes sone duke u zhdukur ne perjetesine e se ardhmes,nuk mund te veprojme ne kete menyre,duhet te bashkohemi te gjithe ne nje emer te luftojme kunder kesaj degradimi qe mund te na shfarosi... ne jemi drita e kesaj te tashme dhe qe te ndricojme duhet te vendosim se c’eshte me e mira per ne.


Ju si mendoni..??

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 7:46 pm

pergjigja ime...un i du shum librat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 7:49 pm

une jam per librin..edhe pse harxhoj shume kohe ktu librat nuk i harroj No No
jane nje bote me vete..mgjthse librat lihen pas dore sepse duan kohe te lexohen dhe aq me teper te kuptohen,kerkojne imagjinate ndersa filmi te jep nje shabllon te cilit duhet ti "bindesh" Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 7:51 pm

nuk hyn filmi ktu..
ideja esht qe ka hyre ebook..libri elektronik dhe shum mire mund ti gjesh informacionet shum shpejt dhe tlexosh ca te duash ne kompjuter
por libri t`fal me shum knaqsi

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 8:58 pm

Libri libri . Smile Smile Tjeter ndjesi , nuk eshte e njejte nje gje e thjeshte me nje gje te super-kompiuterizuar . Duket sikur libri ka shpirt , gje qe pc dhe asnje elektronike nuk mund ta kete . Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 8:59 pm

Child In Time shkruajti:
pergjigja ime...un i du shum librat


dhe une,shum shummm te mbushin bagazhin e trurit dhe tknaqin shpirtin,si muzika

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 9:00 pm

IgreB shkruajti:
Libri libri . Smile Smile Tjeter ndjesi , nuk eshte e njejte nje gje e thjeshte me nje gje te super-kompiuterizuar . Duket sikur libri ka shpirt , gje qe pc dhe asnje elektronike nuk mund ta kete . Smile
dhe te ben te vuash me te te qash me te...te jetosh brenda tij nqef nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 9:02 pm

libri libri :D ai te ben qe te perjetosh sikur je ti ai ose ajo qe pershkruhet aty ne te.ndersa pc ose filmi thjesht te jep nje shabllon te personave ose sendeve
un jam per librin per vete :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 9:03 pm

apapapapapa sa bukur ka fol ky lart miiiiiiiiiiiiiii te puth te puth te puth
njeriu kenaqet kur shikon frytet e punes se tij 30 minuteshe nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 9:04 pm

fale teknologjis ama,fale celit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 9:05 pm

Ju lutem boll me puthje neper lloj lloj temash, ka tema enkas per tu puth!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 9:06 pm

jasht teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 9:07 pm

pas postimit te stafit kur behen ''kritika'' antaret e tjere sduhet te postojn me jasht teme

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: libri apo kp   Sun Jun 28, 2009 9:08 pm

libri absolutely :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: libri apo kp   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
libri apo kp
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: