Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Mbėrritėn tė brendshmet e teknologjisė sė lartė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Mbėrritėn tė brendshmet e teknologjisė sė lartė   Thu Aug 06, 2009 9:42 pm

lexojeni se eshte interesante


Kanė dalė nė tregun botėror, recipetat me GPS, me sloganin "Mė gjej nėse ja arrin!". Pėr burrat qė nuk kanė shumė besim tek gratė, tė dashurat apo tek tė fejuarat, qė sot mund t'i blejnė njė komplet intim, i pėrbėrė nga recipeta dhe slipi si dhe nga njė lokalizues stelitor.

Realizimi i ėndėrrės sė tyre: njė lokalizues i shkėlqyer qė vetėm me anė tė njė pulsimi bėhet e mundur vendodhja e tė dashurės pėr 24 orė nė 24.

Nga siti i agjensisė prodhuese, braziliane ''Lindelucy'', thuhet se tė brendshmet e para intime me GPS janė bėrė ''duke parė gruan e kohėve moderne, qė shkon mė larg kohės qė jeton, kjo e lidhur me modėn e teknologjisė sė lartė moderne”.

Veshjet intime me GPS, informojnė me saktėsi koordinatat e vendodhjes sė personit qė ka veshur kėtė komplet, drejtpėrdrejt nga interneti, duke pėrdorur Google Maps. Por kjo gjithmonė nėse disponohet paswordi i duhur.

Linja e kompleteve intime lokalizuese kushton nga 1.750 dhe 2.500 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mbėrritėn tė brendshmet e teknologjisė sė lartė   Thu Aug 06, 2009 9:46 pm

kam hall se po e paisa te dashuren me kto lloj do doje dhe ajo tme bleje dhe mua nje pal te tilla Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Mbėrritėn tė brendshmet e teknologjisė sė lartė   Thu Aug 06, 2009 9:47 pm

e ven ne dyshim ti????? Suspect Suspect Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mbėrritėn tė brendshmet e teknologjisė sė lartė   Thu Aug 06, 2009 9:50 pm

po un ku ti maj ato mi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mbėrritėn tė brendshmet e teknologjisė sė lartė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mbėrritėn tė brendshmet e teknologjisė sė lartė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: