Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Kompjuterat: Meshkuj apo femra??? :P:P:P:P

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 

Kompjuterat: Meshkuj apo femra??? :P:P:P:P
MESHKUJ
0%
 0% [ 0 ]
FEMRA
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 0
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Kompjuterat: Meshkuj apo femra??? :P:P:P:P   Sat Aug 08, 2009 1:38 pm

TEMA ME INTERESANTE QE ME KANE ZENE SYTE NAIHER

Arsye pse jane meshkuj.

1. Ata kane shume te dhena por jane pa ide.
2. Nje model me i mire eshte shume afer.
3. Ata duken te bukur dhe te shndritshem derisa i sillni ne shtepi.
4. Eshte gjithmone e nevojshme te kesh nje backup.
5. Ata do te bejne c’fare te doni pot e shtypni butonin e duhur.
6. Gjera me e mire qe mund te beni me ta eshte te luani.
7. Per te pasur vemendjen e tyre, you duhet ti fikni dhe ndisni perseri.
8. Ata supozohet te zgjidhin problemet tuaja, por ata gjysmen e kohes jane vete nje problem.
9. Madhesia ka rendesi. ***

Arsye pse jane femra.

1. Askush perveē krijuesit te tyre e kupton llogjiken e tyre te brendshme.
2. Ato degjojne c’fare thoni, por jo c’fare nenkuptoni.
3. Bukuria eshte vetem nje guacke e trashe.
4. Kur ju pyesni “C’fare nuk ecen:, ato thone ASGJE.
5. Ju beni te njejten gje per vite me radhe, dhe papritmas eshte gabim.
6. Gjuha e tyre e komunikimit me kompjuterar e tjere eshte e pakuptueshme per te tjeret.
7. Edhe gabimet tuaja me te vogla ruhen me kujdes per nje kohe te gjate per ti perdorur me vone.
8. Sapo ju bini dakord per nje kompjuter, ju harxhoni shume para per te blere aksesoret per te.
9. Mesazhi “Bad command or file name” ka aq kuptim sa “Nq.s ju nuk e dini c’fare eshte gabim, une nuk do t’jua tregoj.”
10. Mos vini re nje “periode” dhe ato egersohen. ***

JEPNI DHE JU VOTEN TUAJ :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kompjuterat: Meshkuj apo femra??? :P:P:P:P   Sat Aug 08, 2009 1:39 pm

jan meshkuj se i prish me dore :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kompjuterat: Meshkuj apo femra??? :P:P:P:P   Sat Aug 08, 2009 1:41 pm

PER MUA JANE TOTALISHT MESHKUJ DHE I VIHET KAPAK ME KTE QE THA ERIONI :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kompjuterat: Meshkuj apo femra??? :P:P:P:P   Sat Aug 08, 2009 1:42 pm

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kompjuterat: Meshkuj apo femra??? :P:P:P:P   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kompjuterat: Meshkuj apo femra??? :P:P:P:P
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: