Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 03, 2008 7:53 pm

mu fifi me shkrin,,kurse per moral nje shoqa ime sara quhet sesht ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 03, 2008 11:33 pm

thuaji te vije ne forum


Me shkrin tuj qesh feraldi dhe lacuna ndonjehere, po feraldi perhere.

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Sun Aug 03, 2008 11:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 03, 2008 11:36 pm

2 shoke te mi,perhere qe rri me ta shkrihem duke qesh,kenaqem kushedi sa ma kane zgjat jeten nga e qeshura :D ,per te me ngrit moralin se ben asnje tj me mire sesa MY BFF!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 12:11 am

1 goc ne klas qe eshte gallat
dhe 1 shoqja ime ne vit te 3 qe shkoj shume , dal cdo dit ne dark , dhe sot ikem bem foto te parku te pemet qe ishin thy nga era haha
pastaj eshte 1 tjeter qe ska nevoje te flasi qe te me ngreje moralin haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 1:07 am

Mars shkruajti:
2 shoke te mi,perhere qe rri me ta shkrihem duke qesh,kenaqem kushedi sa ma kane zgjat jeten nga e qeshura :D ,per te me ngrit moralin se ben asnje tj me mire sesa MY BFF!

EHH E DI PER KE E KE FJ MI EDHE UNE THEM PER ATO :D TJ ESHTE KY ANTARI SIPER :D SI DHE CA SHOQET E MIA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 1:54 am

ma ngrin humorin dhe 1 shoqja ime qe eshte barbi roz haha
gallat fare me ate

dhe kjo lart kur flas ne msn Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 3:26 pm

fefe_ shkruajti:
ma ngrin humorin dhe 1 shoqja ime qe eshte barbi roz haha
gallat fare me ate

dhe kjo lart kur flas ne msn Smile

HAHHAH VETEM ASAJ SMUND TI THUASH QE TE NGREN HUMORIN ME STRESANTE SKA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Assy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 25
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 4:00 pm

Me ngrin moralin perher po PERHER melinushja,shoqja ime.esht regjistruar dhe te ky forumi me nick-un mel-L...esht njeri fantastik,duhet ta njihni te gjithe.edhe njeriu me me nerva ne bote te jem mjafton te shofesh fytyren e melines dhe qesh instinktivisht.dhe sjam e vetmja qe e them.:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 4:10 pm

DarkAngel ktu ne forum qe eshte gallate fare ne msn, me kenaq gjithashtu edhe my best friend kur flas ne msn, ka lezet kur flet me te ne msn :D te puth

se harrova edhe RioT qe vdes se qeshuri me te, goc yll, cool fare :D
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 4:18 pm

qe me ngrene moralin dhe qe me bejne te qesh jane dy shok te mit sh te ngushte dhe qe i kam sh sh xhan!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 5:23 pm

rapper_girl shkruajti:
DarkAngel ktu ne forum qe eshte gallate fare ne msn, me kenaq gjithashtu edhe my best friend kur flas ne msn, ka lezet kur flet me te ne msn :D te puth

se harrova edhe RioT qe vdes se qeshuri me te, goc yll, cool fare :D
te puth
hahah thnx Embarassed edhe ti je sh cool,,por un kam frik mos me ngel ne dor Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 04, 2008 5:29 pm

RioT shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
DarkAngel ktu ne forum qe eshte gallate fare ne msn, me kenaq gjithashtu edhe my best friend kur flas ne msn, ka lezet kur flet me te ne msn :D te puth

se harrova edhe RioT qe vdes se qeshuri me te, goc yll, cool fare :D
te puth
hahah thnx Embarassed edhe ti je sh cool,,por un kam frik mos me ngel ne dor Razz

hahahaha edhe une kam frik Razz:P hahaaha lol!
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Tue Aug 05, 2008 1:27 am

Supergirl ktu ne forum Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Tue Aug 05, 2008 4:37 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
thuaji te vije ne forum


Me shkrin tuj qesh feraldi dhe lacuna ndonjehere, po feraldi perhere.
te kjo lista e atyre qe me bejne te qesh do shtoj edhe mars se sa here jam me ate do qeshim me te madhe!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Tue Aug 05, 2008 4:47 pm

nje shoku im me dhi , i papam eshte , jam tu fol me ate tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Tue Aug 05, 2008 6:36 pm

Nuk e di, shoqeria ne rradhe te pare. Nje nje lokal ne pranine e nje kafeje dhe te nje pakete cigare "Lucky Strike".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosova
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 28
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Tue Aug 05, 2008 11:54 pm

Ka shum pak persona te cilet mund te me ngren moralin por ne vend te pare qendron vetja. Mendoj se cdo gje eshte psikologjike. Pstaj kam nje shoqe timen qe se di po eshte shume alegro gjithnje dhe kete alegri di ta trasmetoj shum mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 25
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 17, 2008 2:51 pm

Assy shkruajti:
Me ngrin moralin perher po PERHER melinushja,shoqja ime.esht regjistruar dhe te ky forumi me nick-un mel-L...esht njeri fantastik,duhet ta njihni te gjithe.edhe njeriu me me nerva ne bote te jem mjafton te shofesh fytyren e melines dhe qesh instinktivisht.dhe sjam e vetmja qe e them.:D:D:D:D
hahaha si se kisha pare me perpara kete koment un. sa bole qe jam. :D.te meka meshu naxh.puc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 17, 2008 2:53 pm

shoqeria Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 17, 2008 2:53 pm

EVE MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 18, 2008 3:22 pm

Shoqet e mia te ngushta. Megjithese nuk qellon shpesh te jem poshte me moralin dhe te dua dike per te me ngritur lart. Jam tip optimiste ne pergjithesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Aug 18, 2008 9:12 pm

4 lepuj qe kam n'shpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 23, 2008 9:23 pm

mua nuk me ben njeri per te qeshur por bej te tjeret te qeshin me batutat e mia :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 23, 2008 9:30 pm

rapper girl sot me ka bere per te qesh bashke me bad boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 23, 2008 9:37 pm

me ben te qesh shume Eni shoqja ime she Eri kushriri ime,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: