Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 23, 2008 10:15 pm

mmmmmmmmmmm te gjith
se ne pergjithesi jam e qeshur gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 23, 2008 11:26 pm

jan ja 2 shok qe kam dal kto dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 23, 2008 11:56 pm

Lacuna_Coil shoqa ime qe nuk po ja nxjerr emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 24, 2008 12:49 am

saturno ,venus si dhe ca te tj qe sjane regjistru ne forum po qe kam dale gjithe keto dite me rradhe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 24, 2008 9:53 am

mmmmmmmmmmm me shum per te qesh me ben erlindi nji shoku ime (per ato qe nuk e njofin vokalisti i GERMS)edhe fefja ma ngre moralin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 30, 2008 8:17 pm

pervce atyre qe kam permend tjeter eshte edhe vellai im hihi, me knaq fare, sa e du mii :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 30, 2008 10:15 pm

Ktu jam pergjigj vetem per ata qe me bejne te qeshin. Moralin ma ngrene ne max kitty, lacuna_coil, free spirit, venus dhe rapper_girl! Puthje per te gjitha qe kam permend me pare se me mbeshtesin gjithmone.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 30, 2008 11:13 pm

marlboro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 30, 2008 11:21 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Ktu jam pergjigj vetem per ata qe me bejne te qeshin. Moralin ma ngrene ne max kitty, lacuna_coil, free spirit, venus dhe rapper_girl! Puthje per te gjitha qe kam permend me pare se me mbeshtesin gjithmone.

Puthje Puthje . jam shuum e lumtur qe jam ne listen e atyre qe te ngrejn humorin. mka marr malli.. Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Aug 30, 2008 11:33 pm

nuk me ngre humorin jo, por me ngre moralin!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 31, 2008 4:54 pm

total overdose1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 31, 2008 4:58 pm

SupergirL shkruajti:
total overdose1

hahahah!!!!
ndersa mua me ngren moralin gjith shoqeria..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Aug 31, 2008 4:58 pm

feliksi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 25
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Thu Sep 04, 2008 12:41 am

moralin ma ngrene te gjitha shoqet e mia, per te qeshur me ben nje vajze e vecante qe ketej rrotull njihet si mel-L, po nese nuk behet fjale vetem per njerez, do me pelqente te permendja edhe the simpsons, sepse me bejne te qesh ne cdo rast, edhe sikur te jem gati per te vrare veten (bie fjala)....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Thu Sep 04, 2008 10:52 am

shoqnia e kam shume alegro :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Fri Sep 12, 2008 4:12 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Ktu jam pergjigj vetem per ata qe me bejne te qeshin. Moralin ma ngrene ne max kitty, lacuna_coil, free spirit, venus dhe rapper_girl! Puthje per te gjitha qe kam permend me pare se me mbeshtesin gjithmone.

Embarassed Embarassed lash nam sjam pergjigj mbi kte
me vjen mire qe ktu perfshihem edhe un

sa per temen edhe mua ma ngren moralin S.O.F ku di un, eshte i mrekullueshem pasi sic e ka thene edhe ai vet qe e kam mbeshtetur dhe te njejten gje bej dhe un se e kam shshshshuuum xhaaan, ah mer anetare vetem ta njihni mire S.O.F (per ata qe se njohin e kam fjalen) Smile:D
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Fri Sep 12, 2008 11:06 am

me shum ma ndrin humorin angel boy dhe bad boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Fri Sep 12, 2008 11:08 am

kurse mu kjo siper me fjalet e mire qe thot bahk me endin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Fri Sep 12, 2008 5:45 pm

ky siper 1 her qe qesh sh e merzitur me ndihmoi shume dhe me ngriti shum moralin!!thnx bad boy!!me verte sh sh sh faleminderit!"!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Fri Sep 12, 2008 5:48 pm

asgje tkshxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Sep 17, 2008 9:19 pm

vetem celulari im ose no nje gabimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Sep 17, 2008 9:20 pm

sjam shume i qeshur une se jam tip i "vdekur"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Sep 17, 2008 9:23 pm

zysha ime qe eshjet kokra e katnarit
me e bukurta eshte se ajo eshte aq e vjeter sa i kam thone nje here
zyshe ti ke harru me vdek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CiarA
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Mosha : 25
Vendndodhja : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Oct 04, 2008 2:25 pm

my best friend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Oct 06, 2008 5:26 pm

pfffff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: