Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Jun 24, 2009 5:18 pm

fefe_ shkruajti:
mami (me ngrin moralin kur jep lek , jo se me ben per te qesh haha)
mbesa
sa inat qe se ka dhe ajo goca emrin me "m" si cdo gje tjeter e mir ne bot haha (pervec asaj gjes lol)

hahahaha Laughing
mua babi..e kam si shpirt :D

edhe fefe mshkatarro tu qesh Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Jun 24, 2009 5:20 pm

asnji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Jun 24, 2009 5:20 pm

mami mami
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Jun 24, 2009 5:23 pm

deri me sot vetem e dashura ma ka hequr merzitjen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Jun 24, 2009 5:44 pm

vdekja
kur zihem me vdekjen...askush Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Thu Jun 25, 2009 1:06 am

Child In Time shkruajti:
fefe_ shkruajti:
mami (me ngrin moralin kur jep lek , jo se me ben per te qesh haha)
mbesa
sa inat qe se ka dhe ajo goca emrin me "m" si cdo gje tjeter e mir ne bot haha (pervec asaj gjes lol)

hahahaha Laughing
mua babi..e kam si shpirt :D

edhe fefe mshkatarro tu qesh Razz

hahaha
paska qen postim i fort ai

e kam then un
sa vjen e trashemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Thu Jun 25, 2009 1:08 am

ashtu te duket ty, vetem ti qe s`trashesh kurre, marshalla mos tmarr m`sysh Razz te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klasial
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 24
Vendndodhja : ne qiellin e 7
Piket : 82
Data e regjistrimit : 21/06/2009

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Thu Jun 25, 2009 12:31 pm

shoqet e mia te ngushta ma ngren moralin kur jam merzit :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ajo goca
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 3
Mosha : 26
Vendndodhja : albania
Piket : 6
Data e regjistrimit : 27/06/2009

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Jun 27, 2009 3:10 pm

hahaha.nje shoku ime....hahah.e kur jam e merzitur keq fare sa flet ai po shkruan ne ndonje gje i harroj te gjitha e qesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Jun 27, 2009 10:21 pm

Nje shoqja ime, Redi. Eshte e papame fare. Dmth jemi te dy. Kur jam me ate nuk mbahem.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Jun 27, 2009 10:24 pm

vdekjaaaaaaaa bounce bounce bounce
kur mungon ai(dmth kur jam zene) askush Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Jun 27, 2009 10:25 pm

nje fjal me hotit :D ose nje kile pjeshka :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Jun 27, 2009 10:27 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Nje shoqja ime, Redi. Eshte e papame fare. Dmth jemi te dy. Kur jam me ate nuk mbahem.

Po qaj ahllin e jetes tende para se vdekja te hynte ne te. lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Jun 27, 2009 10:30 pm

shoqja ime kena!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Jun 27, 2009 10:31 pm

kitty shkruajti:
shoqja ime kena!
nqef nqef nqef me ka marre malli per te..kohe pa e taku Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sat Jun 27, 2009 10:43 pm

shoqeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Jun 29, 2009 8:47 pm

2 shoqet e mia te ngushta :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Jun 29, 2009 8:49 pm

Milqu :D, 1 shoqja ime sweetbebusgf :D xheni Smile dhe I love you ime Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Mon Jun 29, 2009 8:53 pm

vetja ime Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Jul 01, 2009 12:34 am

asnjeriiiii...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Jul 01, 2009 12:44 pm

VDEKJA (ME SHKRIN TUJ QESH) :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Wed Jul 01, 2009 12:46 pm

hihiihihihih jam i lumtur per kte :D

e njejta gje me ndodh dhe mua hoti me knaq fare :D

ps--o ke kam futur ne shtepi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Jul 26, 2009 8:53 pm

sot vetem LaLuCi you M.I.C Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Jul 26, 2009 8:59 pm

ne keto momente pothuajse askush
ndoshta vdekju I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   Sun Jul 26, 2009 9:03 pm

free spirit gjithmon do mbej per te qeshur gjithmon gjithmon dhe....kush te dal perpara mjafton te jet tipi im dhe me ngrihet shpejt humori Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: