Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 ca linje interneti keni?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: ca linje interneti keni?   Mon Aug 04, 2008 2:45 am

dsl albtelekom

ato te albtelekomit thojn eshte linj 512 kb/s
por te kto faqet qe kontrollohet shpejtesia me del gjithmon mbi 750kb/s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 04, 2008 11:12 am

kabllorin----- elba-sat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 04, 2008 11:22 am

edhe un si kjo siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 04, 2008 11:26 am

Une me duket si te fefes,dmth mua me jep linje nje dyqan pc qe kam psohte pallatit,po personi eqe e ka e ka si te fefes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 04, 2008 6:09 pm

kabllor qe ia ,,,,,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 04, 2008 6:14 pm

abisslesh ups me fal abissnet doja te thoja Razz
hahahhahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 04, 2008 10:11 pm

Mars shkruajti:
Une me duket si te fefes,dmth mua me jep linje nje dyqan pc qe kam psohte pallatit,po personi eqe e ka e ka si te fefes

eshte e drejte ajo qe thua se te dy keni te njeten ip

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 04, 2008 10:15 pm

me kabllorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Wed Aug 06, 2008 3:21 pm

rapper_girl shkruajti:
abisslesh ups me fal abissnet doja te thoja Razz
hahahhahahaha

cheers ..abissleshin kam edhe une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Wed Aug 06, 2008 3:29 pm

Tarjaholic shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
abisslesh ups me fal abissnet doja te thoja Razz
hahahhahahaha

cheers ..abissleshin kam edhe une :D
abisleshin dhe un Twisted Evil Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Wed Aug 06, 2008 7:06 pm

mka acaru kjo linja sot dhe dje
nuk kishte fare
pagu gjith ato lek kot
por ama kur ka eshte fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sat Aug 09, 2008 6:40 pm

abissnet linje me vl se kjo smund te ekzistoje Mad Evil or Very Mad Mad Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sat Aug 09, 2008 6:43 pm

kam un me vl mi supergirl! e imja o T-MOBILE qe tca trapi kur skap val Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sun Aug 10, 2008 8:00 pm

une kam kabllorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 11, 2008 4:19 pm

linj mizerje ske ca te thush moooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Wed Aug 13, 2008 12:08 am

AbiFuckingStresss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Wed Aug 13, 2008 12:24 pm

Une shkruajti:
AbiFuckingStresss
cool linje e re kjo? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sat Aug 16, 2008 4:09 pm

Blue Paradise shkruajti:
Tarjaholic shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
abisslesh ups me fal abissnet doja te thoja Razz
hahahhahahaha

cheers ..abissleshin kam edhe une :D
abisleshin dhe un Twisted Evil Ndeshkim


edhe unaa,,, majt hunes na e ka sjell Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devilmaycry
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : girls
Koha e lire : Carls' Bistro
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sun Aug 17, 2008 12:04 pm

albtelecom, 44 kb/s, esht super e shpejte. klikon te nje faqe, shkon te hash dreke..dhe kur kthehesh e gjen te hapur.. Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sun Aug 17, 2008 8:26 pm

TCN eshte kompani e re ne treg,eshte kompania qe mbulon me internet te gjitha ministrite ne tirane 180kb/s e kam tani Cool

p.s. e coj deri ne 256 kb/s ose me shum naten, qe nuk ka njeri tek zyrat e kompanise ndryshoj parametrat e antenes dhe downlodimi iken per qef , mos me spiunon njeri se me fiket :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sun Aug 17, 2008 10:40 pm

The_Sentinel shkruajti:
TCN eshte kompani e re ne treg,eshte kompania qe mbulon me internet te gjitha ministrite ne tirane 180kb/s e kam tani Cool

p.s. e coj deri ne 256 kb/s ose me shum naten, qe nuk ka njeri tek zyrat e kompanise ndryshoj parametrat e antenes dhe downlodimi iken per qef , mos me spiunon njeri se me fiket :D :D

ne knej e kemi
768 kb/s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sun Aug 17, 2008 11:42 pm

fefe_ shkruajti:
The_Sentinel shkruajti:
TCN eshte kompani e re ne treg,eshte kompania qe mbulon me internet te gjitha ministrite ne tirane 180kb/s e kam tani Cool

p.s. e coj deri ne 256 kb/s ose me shum naten, qe nuk ka njeri tek zyrat e kompanise ndryshoj parametrat e antenes dhe downlodimi iken per qef , mos me spiunon njeri se me fiket :D :D

ne knej e kemi
768 kb/s

nuk ka 768 ,ka 512 dhe me pas vjen 1 giga,pashe qe ti e ke me albtelekom sa paguan ne muaj ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sun Aug 17, 2008 11:48 pm

e kam pagesen 50 mije lek
dhe aty thot 512 kb/s te kontrata por te 1 faqje del perher 768
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Sun Aug 17, 2008 11:53 pm

fefe_ shkruajti:
e kam pagesen 50 mije lek
dhe aty thot 512 kb/s te kontrata por te 1 faqje del perher 768

te kush faqe,c adrese ka ta shof sa ma nxjerr mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   Mon Aug 18, 2008 12:00 am

o soldier of fortune
si e ka adresen ajo faqja qe ke qen ti adm me jurgenin me duket?

hapesira juaj , dicka e till
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ca linje interneti keni?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ca linje interneti keni?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: