Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
poezi antari lojra tjetrit lumturi bukur Vetmia adoleshentet fate kasandra keni jeta mire thenie jeten dashurie adoleshenca foto shprehje eshte besh histori fotot madhe cfare ANTARET
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Adoleshenca eshte...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutoriMesazh
Xo1
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 23
Vendndodhja : Ne Boten e Endrrave
Hobi : BasketBall
Koha e lire : Te eci nen hijen e Henes
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Mon Feb 15, 2010 2:06 am

Adoleshenca eshte periudha e endrreve.Koha me e mire e jetes,pas pleqerise! Laughing Haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.xoni-aspetos.piczo.com
ph1ash
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 5
Mosha : 21
Vendndodhja : KS
Piket : 5
Data e regjistrimit : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Mon Feb 15, 2010 2:33 am

nje gje shum e mir nese dim ta shfrytzojm
vetem nje her do e kesh Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
100% free
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 14
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Tue Feb 16, 2010 11:12 pm

periudha me e komplikuar dhe me e bukur e jetes...
ekzistojne qindra dhe mijera rruge qe te cojne ne te njejtin qellim:te jesh i zoti per cdo gje qe ben ,mendon ,dhe ndien!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweettina
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 24
Vendndodhja : gjilan
Piket : 2
Data e regjistrimit : 20/02/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Sat Feb 20, 2010 6:12 pm

adoleshenca eshte mosha me delikate qe ekziston Crying or Very sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Sat Feb 20, 2010 10:55 pm

e kam then dhe do e them,ka te kqija ka te mira kjo periudh ama esht e bukur

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Mon Feb 22, 2010 1:19 am

iku vapa me gushtin:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlboAngelo
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 3
Mosha : 22
Vendndodhja : Herne
Piket : 5
Data e regjistrimit : 21/02/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Mon Feb 22, 2010 7:02 am

ku cunat e mbjen me dor lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alerodisgirl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 23
Vendndodhja : albania
Hobi : reading books
Koha e lire : net & libra
Piket : 16
Data e regjistrimit : 28/02/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Sun Feb 28, 2010 10:10 pm

eshte mosha kur lekundesh me shume se kurre,
nuk je i/e sigurt x asgje Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ninel
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Sat Jun 19, 2010 9:16 pm

Adoleshenca eshte mosha me e bukur dhe me e veshtire e jetes....eshte mosha ne te cilen here te duket sikur je ne parajse e here sikur je ne ferr por te dyja keto nderthuren aq bukur dhe e bejne kete moshe te vecante dhe te paharrueshme. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Sun Jun 20, 2010 3:48 pm

mosha qe tkerojn llogari shum shum
rehat kur je 19 Laughing Laughing

ps. shijojeni adoleshencen se esht shum periudh cool

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Mon Jun 21, 2010 8:52 pm

mosha me e bukur ku do do kalosh sh pervojaaa te bukuraaa por dhe me e veshtira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Thu Sep 30, 2010 1:32 pm

Duke u larguar lehtesisht Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 25
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Thu Sep 30, 2010 1:51 pm

qejf maaaaaaaaaaaaaaaa nqef

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Thu Sep 30, 2010 10:13 pm

shum e bukur esht...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Thu Oct 07, 2010 10:35 pm

hallall rroft adoleshenca hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
uranhaxha
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 6
Mosha : 24
Vendndodhja : Therande,Kosove
Hobi : Basketball,Voley dhe Vallzim
Koha e lire : Internet,TV dhe Muzik
Piket : 12
Data e regjistrimit : 25/12/2010

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Sat Dec 25, 2010 4:36 pm

adoleshenca eshte ajo qe eshte shtet ne vete ne adoleshenc knaqesh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rrebelja
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 20
Vendndodhja : Peja
Piket : 4
Data e regjistrimit : 04/11/2011

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   Fri Nov 04, 2011 9:45 pm

Adoleshenca eshte periudha me e bukur e jetes te duket qe mund ti besh gjithqka nuk shef asnje penges per gjerat qe ti i don thjesht nese deshiron nje send per te lufton nuk dorzohesh
Ne adoleshenc ndodhin dashuriqkat ndodhin gezimet zhegenjimet ne at periudh kohore ti behesh i aft ti luftofsh disa pengesa te jetes ....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adoleshenca eshte...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 16 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: