Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 vdekja eshte mundesia??!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Aug 06, 2008 1:12 pm

si mendoni kur vjen vdekja kemi mundesi tjeter zgjedhjeje??un mendoj qe jo,ai eshte fundi i gjithckaje ju si mendoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Aug 06, 2008 2:07 pm

ka zgjidhje,,vrit veten Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Aug 06, 2008 2:15 pm

HE PRA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Aug 06, 2008 2:31 pm

mire e ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Aug 06, 2008 10:55 pm

vdekja eshte mundesia per te eksploruar nje bote te mistershme qe asnjeri nga te gjallet nuk e njeh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 07, 2008 12:05 am

dj jero shkruajti:
vdekja eshte mundesia per te eksploruar nje bote te mistershme qe asnjeri nga te gjallet nuk e njeh
si nuk e njeh mo,,shko futu ne nje kuti ene myll syt Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 07, 2008 12:08 am

kjo nuk ishte per te qesh riot lol

sa x temen :
para se te hapej kjo tema kisha vite pa mendu x vdekjen ! gjeja e fundit ne jet , dhe gjeja e fundit qe duhet te mendojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 07, 2008 12:11 am

nuk thoni ishalla me jet te gjat???!!! ca mendoni per vdekjen o njerez se jemi akoma te rinj(asiher si dihet po nejse) shijojeni kte mundesi te mrekullueshme qe na kan dhen TE JETOJM!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 07, 2008 12:14 am

fefe_ shkruajti:
kjo nuk ishte per te qesh riot lol

sa x temen :
para se te hapej kjo tema kisha vite pa mendu x vdekjen ! gjeja e fundit ne jet , dhe gjeja e fundit qe duhet te mendojm
nuk qesha,,gjithsesi,,esht nje shprehje,,kur je i merzitur,,dhe thu nuk e du jeten du te vdes etj,,thuhet" qendro ne erresir,,mundesisht ne nje kuti te mbyllur,,mos mer frym,,dhe rri qetsi,,a do te pelqente te rrije ashtu?" dmth qe me mir provoje edhe ske per te then du me vdek,,edhe un prandaj e thash,,anyway
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 22
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 07, 2008 11:50 am

te mendosh per vdekjen eshte gje e hidhur por asnjeri nuk mund ta shmangi pasi plakjes nuk ke cfare ti besh. Aksidenti eshte i papritur, vetevrasja e vendos vete fatin tend. ne bote nuk ka parashikues te fatit qe te parashikoje vdekjen.(po ku i dihet ndoshta vdekja eshte jete ne nje vend tjeter me te mire ose me te keq, askush nuk arrin ta kuptoje per sa kohe eshte gjalle) uroni te jemi me jete te gjate sepse qe dikure do vdesim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Aug 13, 2008 10:07 am

Duhet te perpiqemi qe per aq kohe sa jemi ne jete te bejme gjerat me te mira e te kenaqemi, sa vdekja aty eshte. Ne mos nje dite, nje dite tjeter do vije qe shpresoj te jete shume larg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 14, 2008 6:21 pm

ci keni kto budalliqe qe thoni me po te ishte vdekja mundesia sdo ekzistonte fare jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 14, 2008 6:29 pm

muhabetet futja pordhes robve qe u ka ardfur jeta ne maj te hundes bobobobobobo myllini kto tema ose vritni veten po deshet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 14, 2008 9:11 pm

po kto dy siper cfar kane mer??o njerez kte se kam then un ai qe e ka then ka qen nje filozof.qe te filozofosh do te thot te mesosh te vdesesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 14, 2008 9:29 pm

Te duash do te thote te perballesh me natyren e tmerrshme te vdekjes.
ju te dy siper:un kam frike nga vdekja sepse kam nje jete te vlefshme per te jetuar por nuk mund te mbyllim syt dhe veshet nga ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Aug 15, 2008 2:06 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
po kto dy siper cfar kane mer??o njerez kte se kam then un ai qe e ka then ka qen nje filozof.qe te filozofosh do te thot te mesosh te vdesesh
pse ka ndonje filozofi vdekja psh kur te pushon zemra duhet gje FROJDI qe te flozofoje
O STAFI MYLLE KET TEME AMON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Aug 15, 2008 2:09 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Te duash do te thote te perballesh me natyren e tmerrshme te vdekjes.
ju te dy siper:un kam frike nga vdekja sepse kam nje jete te vlefshme per te jetuar por nuk mund te mbyllim syt dhe veshet nga ajo

kur te vje vdekja do i mbyllesh syt dhe veshet pfffffff sa pa lidhje pse mendoni kaq shume per vdekjen un se konceptoj dot JETONI JETEN kaq SE NJE DHE VETEM NJE KENI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Aug 16, 2008 10:52 pm

almir ste kuptoj cfar ke me temat qe hap un??apo mos kushedi ke frik nga vdekja??dhe nqs po mir ben qe ke frik nga ajo edhe un kam,sepse kam nje jete te vlefshme per te jetuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Aug 16, 2008 10:59 pm

mbase po mbase dhe jo kur tvdesim do e marim vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Mon Aug 18, 2008 1:57 pm

hajd se dit m t bukra do vine edhe per vdekja_eshte_mundesi qe qenka fiksu keq fare mas ksaj pike

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Mon Aug 18, 2008 9:51 pm

soldier beni mir te keni frik nga vdekja:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Aug 19, 2008 11:20 am

Burzgoroth shkruajti:
ci keni kto budalliqe qe thoni me po te ishte vdekja mundesia sdo ekzistonte fare jeta

ahahah po pra, pastaj pse e vrisni kaq shum mendjen, jeni akoma adoleshenta, un sinqerisht se mendoj naiher vdekjen

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Aug 19, 2008 12:57 pm

edhe un se mendoj vdekjen...kur te vi do vi dhe ske ca i ben me!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Aug 19, 2008 1:03 pm

VDEKJA ESHTE MUNDESIA?????
PSE KSHU S'KEMI NO1 ZGJIDHJE TJETER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Aug 19, 2008 1:09 pm

ma thuaj ti ??kur vjen ajo ke mundesi tjeter zgjedhjeje???un mendoj se jo,ajo eshte mundesia e veteme qe kemi.dmth vdekja eshte mundesia e nje pamundesie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vdekja eshte mundesia??!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: