Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 vdekja eshte mundesia??!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Aug 19, 2008 1:10 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
SE PO ERDHI AJO NORMAL QE DO VDESESH POR EDHE MUND TI SHMANGESH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Aug 19, 2008 1:11 pm

e ke gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Aug 19, 2008 1:12 pm

OKOKOKOKOKOKOKOK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Aug 19, 2008 1:12 pm

e mire so po me i vend po vrdallesim, jo eshte jo seshte. Ca vlere ka tema kshu?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Thu Aug 21, 2008 4:55 pm

e dini ca vdekja nuk eshte mundesia dhe mos e vrisni fare mendjen per vdekjen ka kohe jemi akoma te rinj
shijojeni deri ne fund kete jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Aug 23, 2008 3:04 am

SupergirL shkruajti:
e dini ca vdekja nuk eshte mundesia dhe mos e vrisni fare mendjen per vdekjen ka kohe jemi akoma te rinj
shijojeni deri ne fund kete jete

te vdes una per ty o zooooot :D
e ke myyyyyyyyyt, boni qef njerez Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Aug 23, 2008 9:41 am

vvvvvvlllllllll ca eshte kjo tem budallaqe kshu mi??? futjani kot tashi ca esht cs seshte
po erdhi erdhi vdekja ca te bej una tashi???
pppppffffffff vdiqa vdiqa po tani per tni nuk dua te mendoj per te.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Aug 30, 2008 7:57 pm

vdekja eshte mundesia pffffff aspak
nqs bejm dicka gabim apo kur merzitem prej disave te shkojm te vrasim veten, jo jo o njerez veten vrafshin ato qe na merzisin e jo ne pff
asiher skam tentuar ta bej e as nuk do ta bej pff, e per ca per budallqlliqe apo per budallenj ee?? kurreeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Aug 30, 2008 9:43 pm

nuk po them vetvrasja eshte mundesia.por vdekja eshte si koncept shum i gjere,por me mir mos te futemi se nuk dal me.dhe sa per temen e kam shpjegu 100 her kuptimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Sep 02, 2008 12:41 am

ore ti meqe e paske kaq qef kte shprehjen pse se vret dhe ti veten qe te heqesh qafe tgjitha problemet e tua???pfffff shprehja me idiote qe kam degju nai her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 25
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Sep 02, 2008 1:29 am

po i referohem fjaleve te nje njeriu te zgjuar, qe ne fakt eshte thjesht personazh i nje libri. gjithsesi, ai ka thene: vdekja eshte nje tjeter aventure e madhe. un jam dakord!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nejdi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 10
Mosha : 26
Vendndodhja : tirane
Hobi : death
Koha e lire : muzike rock metal
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Sep 26, 2008 10:28 pm

vdekja eshte mundesia per mua
por jo per metallica_death se ka deshire te jetoje akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Sep 27, 2008 8:38 am

o njerez nji her do vdesim te gjith.
ato qe e dun jeten le ta jetojne ne max,ndersa ato qe se duan jeten le te vrasin veten por vdekja nuk eshte mundesia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Mon Sep 29, 2008 1:37 am

epo per disa njerez, vetem vdekja esht mundsia, ska shpetim tjeter per to !!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Mon Sep 29, 2008 4:36 pm

vdekja eshte mundesia per te dhene nje shpjegim kush na ka krijuar.a ekziston zoti.ai na ka krijuar?!po parajsa dhe i ashtuquajtrui ferr a ekzistojne?????????kjo eshte menyra e vetme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Mon Sep 29, 2008 4:47 pm

Child In Time shkruajti:
epo per disa njerez, vetem vdekja esht mundsia, ska shpetim tjeter per to !!!

te njejten gje mendoj edhe un Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Mon Sep 29, 2008 4:49 pm

edhe une te njejtin mendim me child in time kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Mon Sep 29, 2008 7:07 pm

per te miret jo per te keqinjtte qe te lajne ato qe kane bere po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Oct 01, 2008 3:16 am

rapper_girl shkruajti:
Child In Time shkruajti:
epo per disa njerez, vetem vdekja esht mundsia, ska shpetim tjeter per to !!!

te njejten gje mendoj edhe un Sad

e ca ka per te qajt ktu mi Suspect

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Oct 07, 2008 7:16 pm

po re
te gjithe do te vdesim nji dite
shpresoj pas moshes 90 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Oct 17, 2008 1:42 pm

e sakte por edhe e gabuar
ne shumicat e rasteve eshte mundesia
ne rastin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Oct 17, 2008 4:58 pm

vdekja nuk eshte as mundesi , as alternativ , asgje !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Oct 17, 2008 5:01 pm

sa her e kam then shpjegimin fefe puuuu.ta shpjegoj te lokali sot masdite,se sdo me e shkrujt ma ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Oct 17, 2008 5:01 pm

po ska asnje shpjegim vdekja eshte mundesia !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Oct 17, 2008 5:06 pm

kur vjen ajo ke mundesi tjeter zgjedhje ???ajo eshte e fundit dhe madje me e mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vdekja eshte mundesia??!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: