Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 vdekja eshte mundesia??!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Dec 17, 2008 9:29 pm

e shkruajta me fjal te medhaja qe te bjere ne sy e verteta

ME BEN CUDI QE NE KALOJM PJESEN ME ME TE MADHE TE JETES SONE DUKE IU SHMANGUR MENDIMEVE PER VDEKJEN.E BINDIM VEHTEN SE TE TJERET VDESIN,POR PREFEROJM TE MOS MENDOJME SE NJE GJE E TILLE MUND TE NDODHE DHE TE DASHURVE TANE.SILLEMI SIKUR TE JEMI TE PAVDEKSHEM .KUNDERSHTOJM TE PRANOJM VDEKSHMERINE TONE.EDHE ATA QE BESOJNE SE VDEKJA DO TE NA SILLTE PAQE DUKEN TE TREMBUR NGA RREALITETI
BESOJ SE VETEM DUKE E PRANUAR VETEN TONE SI TE VDEKSHEM DO TE ARRIJME TE JEMI TE LIRE TE JETOJM DHE VLERSOJME MREKULLITE E JETES
NUK ESHTE VDEKJA QE DUHET TE KEMI FRIKE.ESHTE NDODHITE E NJE JETE TE PAJETUAR,ATJE ESHTE TRAGJEDIA E VERTETE.NDOSHTA SA ME SHUME AFROHEMI TE KUPTOJME KETE ,AQ ME E LEHTE ESHTE TA PRANOJME VDEKJEN DHE ME SHUME TE MESOJME TE JETOJME PLOTESISHT JETEN TANI DHE KETU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Fri Dec 26, 2008 10:59 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e shkruajta me fjal te medhaja qe te bjere ne sy e verteta

ME BEN CUDI QE NE KALOJM PJESEN ME ME TE MADHE TE JETES SONE DUKE IU SHMANGUR MENDIMEVE PER VDEKJEN.E BINDIM VEHTEN SE TE TJERET VDESIN,POR PREFEROJM TE MOS MENDOJME SE NJE GJE E TILLE MUND TE NDODHE DHE TE DASHURVE TANE.SILLEMI SIKUR TE JEMI TE PAVDEKSHEM .KUNDERSHTOJM TE PRANOJM VDEKSHMERINE TONE.EDHE ATA QE BESOJNE SE VDEKJA DO TE NA SILLTE PAQE DUKEN TE TREMBUR NGA RREALITETI
BESOJ SE VETEM DUKE E PRANUAR VETEN TONE SI TE VDEKSHEM DO TE ARRIJME TE JEMI TE LIRE TE JETOJM DHE VLERSOJME MREKULLITE E JETES
NUK ESHTE VDEKJA QE DUHET TE KEMI FRIKE.ESHTE NDODHITE E NJE JETE TE PAJETUAR,ATJE ESHTE TRAGJEDIA E VERTETE.NDOSHTA SA ME SHUME AFROHEMI TE KUPTOJME KETE ,AQ ME E LEHTE ESHTE TA PRANOJME VDEKJEN DHE ME SHUME TE MESOJME TE JETOJME PLOTESISHT JETEN TANI DHE KETU

e shof te arsyeshme per te kundershtuar.nuk besoj se ka ndonje person qe se di se do te vdese ai apo te dashurit e tij.fakti qe shumica e njerezve spranojne te flasin per vdekjen,kjo sdo te thote i shmangen vdekjes.si cdo gje tjeter edhe njeriu e ka nje fillim dhe nje mbarim por ne skemi pse te flasim per mbarimin kur akoma skemi kaluar cerekun e fillimit.Per mendimin tim,ta mbash mendjen tek dicka tragjike qe te pret filmin e jetes,esht teresisht pesimizem dhe po jetuam ne pesimizem,do te shofim veshtiresi ne cdo mundesi duke iu shmangur jetes.Pra ne duhet te zgjedhim,ti shmangemi jetes apo vdekjes???mendoj se te gjith duan te jetojne.cdo gje behet ne kohen e vete.perderisa koha aktualisht i referohet jetes ateher skemi pse e cojme mendjen aq larg ndonese jeta dhe vdekja jane vetem nje hap larg njera tjetres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Dec 28, 2008 12:40 am

kur vjen vdekja atehere shpresat shuhen te gjitha dhe cdo gje eshte e kote kur afrohet ai cast me mire eshte te mbyllesh syte dhe te mendosh qe pas pak cdo gje do jete erresire dhe asnje drite nuk do te te shqetesoje me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Dec 28, 2008 5:30 am

EroldCeka shkruajti:
kur vjen vdekja atehere shpresat shuhen te gjitha dhe cdo gje eshte e kote kur afrohet ai cast me mire eshte te mbyllesh syte dhe te mendosh qe pas pak cdo gje do jete erresire dhe asnje drite nuk do te te shqetesoje me.

shum i sakte ne ate cka ke thene nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
terenc
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 74
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Dec 28, 2008 12:22 pm

po mir po kur te merzitet jeta cfare duhet te besh, duhet te durosh apo te ....................................................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Dec 28, 2008 5:04 pm

terenc shkruajti:
po mir po kur te merzitet jeta cfare duhet te besh, duhet te durosh apo te ....................................................................

epo me tu merzit edhe ty jeta qe tani, qe je kaq i vogel cduhet te bejme ne qe jemi me te medhenj No
e ke shuum gabim bukurosh Wink
ti je dhe simpatik, gjithe ai cun i mir, e kam sinqerisht kte
shijoje jeten dhe mos fol kshu budallelliqesh se je akoma i vogel, ke kohe Wink
te puf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Jan 04, 2009 4:33 pm

jan thjesht dilemat e moshes do kalojne shpejt kshu qe rapper girl mos e vrit mendjen per terencin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Jan 04, 2009 4:48 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
''NUK KAM FRIKE TE VDES.DUA VETEM TE MOS JEM ATY KUR TE NDODHE''
ja ke fut kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Jan 04, 2009 4:49 pm

there with out me shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
''NUK KAM FRIKE TE VDES.DUA VETEM TE MOS JEM ATY KUR TE NDODHE''
ja ke fut kot

e tha me ne fund dhe erioni 1 gje per te qesh per vdekjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Jan 04, 2009 4:52 pm

terenc shkruajti:
po mir po kur te merzitet jeta cfare duhet te besh, duhet te durosh apo te ....................................................................
avash o bir...se ske dal ne jet akoma Razz Razz
ty akoma te bien breket..e te qenka merzit jeta eee... Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Jan 04, 2009 4:52 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
''NUK KAM FRIKE TE VDES.DUA VETEM TE MOS JEM ATY KUR TE NDODHE''

ndonjeher fjalet e teperta dhe mania per te folur ne menyre filozofike ben qe kto fjale te jene shume boshe.
mos e merr personale por thjesht esht pa kuptim kjo qe thua dhe ve bast qe edhe ti ashtu si shumica ketu,nqs do te kerkohet ta shpjegosh fjale per fjale kte qe the,nuk do dish.

shpesh fjalet e thjeshta dhe te qenurit vetvetja ka me kuptim,per te mos thene gjithmon. Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Jan 04, 2009 4:54 pm

vdekja nuk eshte mundesia
jetoni mor njerez,se per kete keni lindur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sun Jan 04, 2009 4:57 pm

une si kuptoj fare se pse duhet te ekzistojne keto tema te tilla...
jo sikur eshte forum adoleshntesh dhe te flasim per problemet tona..por sikur eshte forum pleqsh qe po i vjen vdekja ..dhe po mendojne ishalla te ikim nga kjo bote pa dhimbje..pffff...
zhdukini fare keto lloj temash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 29
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Jan 07, 2009 12:31 am

Ca a kjo tem k***? Pa pik kuptimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Jan 07, 2009 12:32 am

pse kjo tema eshte e bukur!!!!!!po duhet ta kuptosh.kshu do thoshte vdekja po te ishte online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Wed Jan 07, 2009 12:33 am

melisaaaaa,helllooooo ik piiillluuuuuuu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Jan 13, 2009 1:15 am

kjo shprehja me kujton 1 gje qe mka ndodh sot,uhh sa kam qesh haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Jan 13, 2009 1:40 am

kjo shprehja qe perdora une mi???? uuaaaa Razz

vdekja esht mundesia?? hmmm patjeter,psh nqs erjoni do ishte cuni i vetem ne planet (pa hiperbolizim) gocat do detyroheshin te zgjidhnin ate,erjon tgjitha te ty do vinin,prandaj erjoni(me pseudonim vdekja esht....) do ishte mundesia. tongue Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Jan 13, 2009 12:12 pm

ne qoftese je shume i lenduar nga dikush qe e do shume gjeja e pare qe te vjen ne mendje eshte te vdeses qe te mos te lendohesh shume
por me vone te iken ky mendim kur te njohesh njerez te tjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Jan 13, 2009 9:45 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
kjo shprehja qe perdora une mi???? uuaaaa Razz

vdekja esht mundesia?? hmmm patjeter,psh nqs erjoni do ishte cuni i vetem ne planet (pa hiperbolizim) gocat do detyroheshin te zgjidhnin ate,erjon tgjitha te ty do vinin,prandaj erjoni(me pseudonim vdekja esht....) do ishte mundesia. tongue Razz

nqs do ishaa ui vetmi ne bot,sdo e quaja me mundesi vdekjen,do e quaja zgjedhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Tue Jan 13, 2009 9:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
kjo shprehja qe perdora une mi???? uuaaaa Razz

vdekja esht mundesia?? hmmm patjeter,psh nqs erjoni do ishte cuni i vetem ne planet (pa hiperbolizim) gocat do detyroheshin te zgjidhnin ate,erjon tgjitha te ty do vinin,prandaj erjoni(me pseudonim vdekja esht....) do ishte mundesia. tongue Razz

sa e thell kjo mi xhen Razz Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Feb 21, 2009 2:48 am

Vdekja eshte mundesia e pa mundesise fizike!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Feb 21, 2009 12:18 pm

Vdekja si fund ėshtė mundėsia mė e mirėfilltė, absolute, e sigurtė dhe si e tillė e papėrcaktuar, e pakapėrcyeshme . Vdekja ėshtė, e tillė fundi,mundesia, nė qenien e kėsaj qėnie pėr fundin e vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Feb 21, 2009 3:24 pm

sa rob pesimist ato qe jan dakort me kte shprehje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   Sat Feb 21, 2009 3:25 pm

dakort me glamorous master
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vdekja eshte mundesia??!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: