Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Skuadrat e zemres

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sat Jul 19, 2008 11:44 am

JUVENTUS

ITALI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Tue Jul 22, 2008 3:28 pm

ITALIA(historikisht my love)edhe SPANJA(sepse aty luan FERNANDO TORRES)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Thu Jul 24, 2008 10:35 am

MILAN dhe GJERMANIA!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Thu Jul 24, 2008 10:05 pm

me teuten Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 25
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Thu Jul 24, 2008 10:08 pm

JUvenTus


AnGlia


DHe kur Sloz Anjera nga keto jam me ate qe fiton :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Fri Jul 25, 2008 2:23 pm

Enny-Art shkruajti:
ITALIA(historikisht my love)edhe SPANJA(sepse aty luan FERNANDO TORRES)edhe ty tpelqe ai ylli mi..sa i mir qe esht..po un gjithsesi spanjen seduroj dot..
JUVENTUS&ROMA

GJERMANI &HOLLANDA

kto jan 4skuadrat e mia tpreferuara..PO ju JUVEN&GJERMANIN I KAM TZEMRES..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Fri Jul 25, 2008 10:47 pm

ITALY , INTER , BRAZIL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 22
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sat Jul 26, 2008 1:00 pm

skuadrat e mija te zemres ne football Inter dhe Anglia.
Skuadra e preferuar ne basketball NBA Majami.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sun Jul 27, 2008 10:50 pm

Lazio dhe Torinon

si dhe Brazilin,si ish tifoz i vjeter kohet e fundit jam rikthy te bej tifo me Gjermanine sepse po me vje gjynaf qe spo fiton gje.,edhe pse mendoj se kot e humbi finalen ne Euro 2008
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sun Jul 27, 2008 10:53 pm

me ka marr malli te shof nje ndeshje braziliane.
i love Brazil.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Wed Jul 30, 2008 2:44 pm

per kombetare
SHQIPERIA
ITALIA
dhe ZIMBABVE ,LESOTO dhe UZBEKISTANI

per klube
MILAN
MANCHESTER
dhe ERZENI bashke me TURBINEN dhe MINATORIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
andi mema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Wed Jul 30, 2008 4:11 pm

SKUADRA IME E ZEMRES ESHTE BAJERN MUNCHEN.DHE KOMBETARE ESHTE GJERMANIA.LOJTARET E PREFERUAR BALAK-TERRY-LAHM-KAKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 27
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Thu Jul 31, 2008 5:55 pm

skuadrat e mia te zemres jane:
1.ELBASANI-kampionati shqipetar
2.INTER-kampionati italian
3.BAJERNI-kampionati gjerman
4.MARSEJA-kampionati francez
5.CHELSI-kampionati anglez
6.BARCELONA-kampionati spanjoll
7.BRAZILI -kampionati boteror
8.hollanda-kmpionati europia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Thu Jul 31, 2008 6:06 pm

MILAN MILAN MILAN
ITALI ITALI ITALI
DHE
ELBASANI ELBASANI ELBASANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Thu Jul 31, 2008 6:06 pm

romaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
manchester uniteddddddddddddddddddddd

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sat Aug 16, 2008 2:10 pm

SHQIPRIA
JUVENTUS
LIVERPUL
GJERMANIA
PANATHINAIKOS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sat Aug 16, 2008 5:44 pm

JUVENTUSSSSSSSSSSSS,,edhe Italia.,, :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sat Aug 16, 2008 5:47 pm

asnjonaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sat Aug 16, 2008 5:48 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
devilmaycry
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : girls
Koha e lire : Carls' Bistro
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sun Aug 17, 2008 11:59 am

Tirona - Shqypnia
Milani - Italia

po patet na i gjo kunder boni zo.. Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sun Aug 17, 2008 12:03 pm

JUVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENTUS
ITALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sun Aug 17, 2008 12:05 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sun Aug 17, 2008 12:07 pm

:duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sun Aug 17, 2008 10:18 pm

Darkangel shkruajti:

shyqyr nje rival direkt.... Coolishalla e kuptoni gjuhen se eshte video grand :D
kjo video eshte ber ne fitoren e fundit lazio - roma (3 - 2)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
sotiraq furxhiu
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : sporti dhe gjuhet e huaja
Koha e lire : e kaloj me shoqerine time.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   Sat Aug 23, 2008 1:13 pm

skuadra qe urrej me shume eshte milani, ndersa skuadra ime e zemres eshte JUVENTUSI qe eshte nje nga skuadrat me te mire pasi eshte me e mira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Skuadrat e zemres   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Skuadrat e zemres
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: