Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Wed May 27, 2009 6:42 pm

doni shkruajti:
mbeshtes melin
nqef
flm Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve : 127
Mosha : 25
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Wed May 27, 2009 6:46 pm

virgjeria eshte e rendesishme po ske cte besh kur disa e bejne qe 13 vjec. une jam ...................................................................................................... puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 25
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Thu May 28, 2009 3:30 am

Ckemi nqef une jam i mendimit qe virgjeria tek vajzat
eshte e shtrenjte dhe them qe nuk duhet ta
humbasi ate vetem se mbas martese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Tue Jun 09, 2009 1:15 pm

Po shifja i dite nje film dhe nje vajz 21 vjece ishte lidhur per her te pare dhe jetonte me gjysherit !
Gjysherit sesi ndjeheshin kur ajo vinte me ate ne shtepi mbasi dilte se ky gjoja e percillte !
Edhe te nesermen ftonj nje prift gjoja per drek dhe bejn sikur kan harruar te marrin dicka dhe ikin ne kuzhin nderkoh qe prifti i thot ksaj:
"Me than qe ke te dashur"
"Po!"-thot kjo
Edhe fillon ky
"Ti ke dhuraten me te bukur nga zoti...gje qe duhet shfrytezuar me nje njeri tamam se po ja dhe nje njeriu gabim...njeriut tjeter tamam duhet ti blesh bluze"
Dhe kjo ngjo e ngjo dhe ja kthen
"Me fal po kjo dhurata ime ka ik ne Kin (jo saktesisht ne Kin por dicka tj se mbaj mend Razz)
...Mendoj se ti duhet te shofesh filmin 40 vjec i virgjer

Kjo nfakt me beri me menduar pak se ka dhe gjera qe si kam shkruar...21 vjec goca mos te bej sex...(jo se do jet e vertet) kur sot ka njerez si ai cuni qe behet baba 13 vjec...

Pfff !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Fri Aug 14, 2009 10:08 pm

them se po deri ne momentin kur ajo gjen njeriun e jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 15, 2009 11:59 am

po eshte shume e rendesishme derisa te martohet jane rregulla qe duhen zbatuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 15, 2009 12:22 pm

jona shkruajti:
po eshte shume e rendesishme derisa te martohet jane rregulla qe duhen zbatuar
\


eee perrall e vjeter kjo Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 15, 2009 12:28 pm

akoma zbatohen ligjet e kanunit andej nga ju mi zogu Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Mon Sep 14, 2009 12:34 am

jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk Suspect Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Mon Sep 14, 2009 5:44 pm

mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter No

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Wed Sep 16, 2009 5:50 pm

jona shkruajti:
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk Suspect Suspect

e pse keshtu....??????????ca eshte virjgeria per ty ?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Thu Sep 17, 2009 7:44 pm

Cito :
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk

paska ligj qe denon te cvirgjeruarit Laughing

Cito :
mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter

qenke me keq nga cmendoja..ske faj..elbasan hesape..ue sma merrte mendja kaq rend Laughing
po perderisa e kerkon femren te virgjer,duhet te jesh i tille edhe vete..derisa ta gjesh femren e duhur per te vazhduar jeten sdo besh sex e? ta qaj hallin Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Thu Sep 17, 2009 7:49 pm

Child In Time shkruajti:
Cito :
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk

paska ligj qe denon te cvirgjeruarit Laughing

Cito :
mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter

qenke me keq nga cmendoja..ske faj..elbasan hesape..ue sma merrte mendja kaq rend Laughing
po perderisa e kerkon femren te virgjer,duhet te jesh i tille edhe vete..derisa ta gjesh femren e duhur per te vazhduar jeten sdo besh sex e? ta qaj hallin Laughing

hahahhahahahahhahahaha.... un i virgjer????!!!!!!! hahahahahaha u sa kam qesh... sdo te thot gje qe meqe e dua gruan te virgjer te jem dhe vet it till po qe mun te gjesh nje te till kur gjen naj goce te "vogel" dhe ta "rritesh" vet...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Thu Sep 17, 2009 7:59 pm

Child In Time shkruajti:
Cito :
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk

paska ligj qe denon te cvirgjeruarit Laughing

Cito :
mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter

qenke me keq nga cmendoja..ske faj..elbasan hesape..ue sma merrte mendja kaq rend Laughing
po perderisa e kerkon femren te virgjer,duhet te jesh i tille edhe vete..derisa ta gjesh femren e duhur per te vazhduar jeten sdo besh sex e? ta qaj hallin Laughing

ska lidhje qyteti mi arl ca thua?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Thu Sep 17, 2009 8:01 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Cito :
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk

paska ligj qe denon te cvirgjeruarit Laughing

Cito :
mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter

qenke me keq nga cmendoja..ske faj..elbasan hesape..ue sma merrte mendja kaq rend Laughing
po perderisa e kerkon femren te virgjer,duhet te jesh i tille edhe vete..derisa ta gjesh femren e duhur per te vazhduar jeten sdo besh sex e? ta qaj hallin Laughing

ska lidhje qyteti mi arl ca thua?

ha pra foli icik... po nejse leje se aq ja pret... nuk i ve faj Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Thu Sep 17, 2009 8:03 pm

ti me vrap quote ti eee???


posht postimit tim nuk lejohen me ofendimet as me shaka te antareve me njeri tjetrin.
jepni argumentat e juaja pe cdo teme ose mos kerkoni gerricje ,ose postimet do prishen direkt

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Thu Sep 17, 2009 8:06 pm

po ste len hic me dal jasht teme kto te stafit.. pupupuupu ca behet kshu... nejse per mendimin tim eshte...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Fri Sep 18, 2009 12:50 pm

si moj spaska lidhje..un kam ngju qe atje kan frik nga seksi robt Laughing
ore h_boy pse te dogji..ste tha njeri je i virgjer apo jo Laughing
dhe ty po qe sta pret hic..me sa fytyre do i kerkosh 1 vajze te jete e virgjer kur sje vet..un do e quaja ndryshe i rob te tille..!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Fri Sep 18, 2009 5:39 pm

me ket fytyr qe kam.. dhe kush tha qe kam ndermend tja kerkoj..
un do e gjej nje te till Laughing

sa per mua nuk me dogji aspak po u shkriva nga mendimi yt "duhet te jesh i tille edhe vete"

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Tue Nov 17, 2009 11:25 pm

virgjeria eshte e rendesishme por jo gjithmone mund te thuhet se nje vajze e virgjer eshte me e mire se dikush tjeter qe nuk eshte e virgjer,nuk po flas ne aspektin e pamjes se jashtme por per boten shpirterore!ok sic dime te gjithe bejme gabime por varet se si i kuptojme ato gabime!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Tue Mar 02, 2010 8:00 pm

absolutisht qe po megjithese mos mendoni se vij nga ndonje familje patriarkale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel star
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 43
Mosha : 24
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Thu May 27, 2010 8:06 pm

ka qe egzistojne ende ata meshkuj qe kryesorja tek nje femer eshte virgjeria eshte dicka qe vlersohet por nuk 3gon ndershmerin e nje femer njoh shum femra qe nuk kan qen te virgjera kur jan martuar por i qendrojn shum besnike mashkullit qe kan xkrah & njoh dhe nga ata femra qe jan martuar te virgjer por qe nuk i qendrojn besnike mashkullit qe po kalon jeten dhe ky fenomen eshte teper i pranishem ne shoqerin e sotme keshtuqe ne fare mir mund te themi qe ndershmeria nuk 3gohet tek virgjeria por ekstremja eshte qe meshkujt x vete shkojn kushedi me sa dhe kur vjen fundi kerkojn qe femra qe duan te kalojn jeten te jet e virgjer po meqe qeka puna keshtu 1 femer nuk ka te drejt te kerkoj qe burri i saj te jet i virgjer por egziston ende krenaria e mashkullit ku nuk e lejon barazin midis mashkullit dhe femres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ennu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 23
Vendndodhja : para pc :p
Hobi : Te rri :P
Koha e lire : lexoj
Piket : 61
Data e regjistrimit : 15/11/2010

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sun Nov 21, 2010 11:06 pm

ne shqiperi akoma eshte primare virgjeria...mund te te prish jeten nje gabim ne adoleshence apo te ndihesh e ofenduar nga personi i zemres tende kur ai ste gjen te virgjer....ne fakt mendoj se kjo eshte e gabuar sepse ndershmeria e femres nk varet nga nje cipez 5mm por ne ate qe ajo ka ne shpirt dhe ate qe ka ne mendje....fakti qe seshte e virgjer sdmth se eshte e perdale te gjithe kemi fatkeqesit dhe gabimet e jetes....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Mon Nov 22, 2010 1:19 am

plus qe virgjeria mund te humb edhe me pare nga aktivitete te ndryshme, si prsh xhirot me biciklete etj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: