Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Librat tuaj te preferuar.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sun Nov 23, 2008 3:13 pm

KamAsuTra,2 or mas GArdhit etjjjjjj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Nov 29, 2008 10:01 pm

MUA ME PELQEJNE TE GJITHE LIBRAT QE LEXOJ SE I ZGJEDH PARA SE TI MARR.pervec atyre qe na jep shkolla me detyrim qe i lexoj se duhet dhe kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Nov 29, 2008 10:03 pm

sot nisa"darka e gabuar" e kadarese edhe nuk qeka i keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Nov 29, 2008 10:04 pm

i kam vdekje librat Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Jan 24, 2009 1:38 am

Kodi Da Vincit,Mashtrimi i madh,Nata e Shen-Bartolomeut,Viti 73' dhe Perandoria e Dragonjve qe eshte i preferuari im


Edituar pėr herė tė fundit nga Slash nė Tue Feb 03, 2009 8:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Jan 24, 2009 1:43 am

nje shetitje e paharrueshme(skam lexu naj here liber me te bukur)
tre metri sopra il cielo(cool)
te gjithe tulipanet e botes te victor canosinaj
zoti i unazave 1 2 3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Jan 24, 2009 1:44 am

dashuri ne ikje se kete liber ma ka dhuruar lacuna per ditelindje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Mar 14, 2009 5:22 pm

Bisha e terbuar!Behet fjale per nje bokier te paster ne shpirt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Mar 14, 2009 5:25 pm

aktualisht po lexoj Engjej dhe Djaj te Dan Brown shume i bukur.... por libri qe me ka pelqy shum fare ka qene Nje shetitje e paharrueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Mar 14, 2009 6:41 pm

Glamours' Master shkruajti:
Bisha e terbuar!Behet fjale per nje bokier te paster ne shpirt!
kete e kam lexuar edhe une .eshte interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sat Mar 14, 2009 6:41 pm

alex_anto shkruajti:
aktualisht po lexoj Engjej dhe Djaj te Dan Brown shume i bukur.... por libri qe me ka pelqy shum fare ka qene Nje shetitje e paharrueshme
engjej edhe djaj eshte i mrekullueshem,e kam sh qef dan brown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Sun Mar 15, 2009 12:14 am

it sucks, nder te paktet libra qe ma kan shpif, ai para engjej dhe djaj se tani sme kujtohet as titulli

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Mon Apr 13, 2009 12:00 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Bisha e terbuar!Behet fjale per nje bokier te paster ne shpirt!
kete e kam lexuar edhe une .eshte interesant

dhe per me teper esht liber me 5 faqe... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 25
Vendndodhja : pune per mua
Hobi : Skateboard(megjithese rrezohem sa here)
Koha e lire : pikturoj, sms me ore te tera, pc, gallata me shoqerine
Piket : 8
Data e regjistrimit : 29/11/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Mon Apr 13, 2009 12:23 pm

Tre metri sopra il cielo dhe Ho voglia di te jane histori te papara dhe sbesoj se do lexoj ndonjehere libra me te bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Mon Apr 13, 2009 12:51 pm

kodi i da vincit
3msc
dhe te gjithe librat e viktor canosinaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Mon Apr 13, 2009 3:29 pm

sikur te isha cun
1 pjes ishte si jeta ime vjet haha
ma tha 1 shoqje
duhet ta lexoj , por sbesoj se do e lexoj ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Mon Apr 27, 2009 8:44 pm

krijimtaria e daniel steel
viktor canosinaj
dhe poezite e ismail kadare
arben duka
dhe dritero agolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Mon Apr 27, 2009 9:01 pm

KRIM DHE NDESHKIM-DOSTOJEVSKI
DY JETE-DANIELL STEEL
ANNA KARELINE
1 JETE-GI DE MOPASAN
ETJ ETJ TE MOS MERZITEN ATUORET QE SI PERMENDA SEPSE KA SHUUUUUUUUME SHUME QE I KAM TE PREFERUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Mon Apr 27, 2009 9:04 pm

TANI PO LEXOJ 3M MBI QIELL SE NUK E KISHA LEXUAR TAMAM POR GJYSMA GJYSMA
ESHT SHUMM I BUKUR,TBEN TE ENDERROSH DHE PER ME TEPER ATY GJEN VETEN SEPSE ESHT JETA E ADOLESHENTEVE PA EKZAGJERUAR GJE

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Mon Apr 27, 2009 9:59 pm

dj jero shkruajti:
KRIM DHE NDESHKIM-DOSTOJEVSKIDY JETE-DANIELL STEEL
ANNA KARELINE
1 JETE-GI DE MOPASAN
ETJ ETJ TE MOS MERZITEN ATUORET QE SI PERMENDA SEPSE KA SHUUUUUUUUME SHUME QE I KAM TE PREFERUAR

bravo, kam sh respekt per robt qe e kan lexu dhe e vlersojn ket liber

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Tue Apr 28, 2009 6:34 pm

besoj se te gjithe duhet ta lexojne sepse eshte liber i mrekullueshem shume fantastik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Thu Jul 02, 2009 10:33 am

kodi i da vincit cheers se nderroj me asnji
nje lindje e veshtire Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Librat tuaj te preferuar.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: