Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
adoleshentet adoleshenca thenie poezi mire lumturi fotot madhe keni foto jeten cfare fate bukur dashurie tjetrit ANTARET eshte shprehje lojra histori Vetmia antari jeta besh kasandra
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 The Pussycat Dolls

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: The Pussycat Dolls   Thu Aug 07, 2008 7:25 pm

The Pussycat Dolls ėshtė njė grup muzike me 6 femra nga ShBA, qė u themelua nga Robin Antin mė vitin 1995, kurse karrierėn muzikore e kanė filluar mė vitin 2005. Karrieren e filluan mė 1995 nėpėr bare, kafene dhe disko si kėrcimtare, ku kanė pasur mysafire tė famshme si Carmen Electra, Christina Aguilera, Britney Spears, Cameron Diaz, etj.

Anėtaret
1-Nicole Scherzinger --(l. 29 Qershor 1978, Honolulu, Hawaii/ShBA)
2-Carmit Bachar-- (l. 4 Shtator 1974, Los Angeles, Kalifornia/ShBA)
3-Melody Thornton --(l. 28 Shtator 1984, Phoenix, Arizona/ShBA)
4-Jessica Sutta --(l. 19 Maj 1982, Miami, Florida/ShBA)
5-Ashley Roberts --(l. 14 Shtator 1981, Phoenix, Arizona/ShBA)
6-Kimberly Wyatt --(l. 4 Shkurt 1982, Warrensburg, Missouri, USA)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Thu Aug 07, 2008 7:29 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Thu Aug 07, 2008 7:29 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 24
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Thu Aug 07, 2008 7:41 pm

mir po nuk hyjne te preferencat e mija muzikore si grup
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Thu Aug 07, 2008 8:37 pm

kto i kam pa ne turqi un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Thu Aug 07, 2008 8:38 pm

si ngjoj dot kto un, jan shum... Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Thu Aug 07, 2008 8:51 pm

me kot se kto ska...pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Fri Aug 08, 2008 12:14 am

live kto jan sh kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Fri Aug 08, 2008 12:15 am

po kto live dalin me rregjistrim
ku i bejne dot kenget live kto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Fri Aug 08, 2008 12:17 am

fefe_ shkruajti:
po kto live dalin me rregjistrim
ku i bejne dot kenget live kto
ndoshta,,por kur kam qen ne turqi,,ishin skandal fare,,nuku dallonte zeri qe ishte i veti,,is zajmina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Fri Aug 08, 2008 10:20 am

hahahah ca gallatash ketu lart o fefe po i ke degjuar live ti re bishe qe thua ashtu apo ja fut kot dhe ti riot grupi nuk duket me nje vend ku e ke pa ti qe di apo sdi te kendoje live
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Fri Aug 08, 2008 11:14 am

o darkangel mos ia fut kot,,se nuk ke qen ti kur kan qen tu knu kto

edhe skan noi ze te mir mo,,ose qe t ben te shkulesh floket,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Sun Aug 10, 2008 12:56 pm

fefe_ shkruajti:
po kto live dalin me rregjistrim
ku i bejne dot kenget live kto

si bejne dot ee
ta kisha pare ne MTV ti zotrote kur ishin te ftuara dhe sa bukur performuan kg e re te tyre WHEN I GROW UP LIVE
se kane problem te kendojn live jo


sa per kte grup gocash, jane shuum te mira, edhe vet jane si shpiirt por edhe kg cool i kane, me pelqejn vertet shum sidomos NICOLE.
disa prej kg te tyre jane : DONT CHA (ft BUSTA RHYMES), BEEP, I DONT NEED A MAN, BUTTONS (ft SNOOP DOGG), kg me e re WHEN I GROW UP, SWAY, WAIT A MINUTE (ft TIMBALAND) etj
NICOLE ka bere edhe kg solo te sajat madje ka nxjerr edhe album, ka ze te mire dreqi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Mon Aug 11, 2008 8:08 pm

me pelqen nje kenga e ketyre mua po sia di titullin e kenges! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Mon Aug 11, 2008 10:01 pm

pcd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 24
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Sat Sep 06, 2008 4:27 pm

me then tdrejten kto dallohen vetem se jan kur..va
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Sat Sep 06, 2008 4:32 pm

jan dhe icik te lezecme,kshu nga fytyra te marrin ne qaf,pranoje... Razz Razz
sa per kenget, pfff sme ngjisin hiic fare ca tbej une,megjithse skam degjuar shum nga kg e ktyre. gjthsesi nuk du ti ngjoj.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 24
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Sat Sep 06, 2008 4:48 pm

tani te lezecme jan patjeter edhe trupin e kan tpapam qe te 6 por vetem nga kjo dallohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 25
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Sun Sep 07, 2008 10:55 pm

Tani jane 5 ato se ka ik ajo kokekuqja. Keshtu performancat i bejne te bukura, nuk e di si kendojne live, megjithate nicole duket e talentuar. Mund te duken i cik au-iu, po eshte zotesi me vete te jesh si ato Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Wed Oct 01, 2008 3:52 am

fuck off, i urrej kur dalin si prostituta neper klipe Evil or Very Mad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Wed Oct 01, 2008 10:26 am

ato jan si shpirt sidomos ajo nicole scherzinger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Tue Oct 07, 2008 9:42 pm

tani po degjoj nje kenge te tyre ne bashkepunim me MISSY ELLIOT :D:D
qenka sh nice si kenge :D si gjithmon te mrekullueshme edhe ne kte video Smile
kenga titullohet WHATCHA THINK ABOUT THAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Tue Dec 02, 2008 12:56 am

JAN TE PAPAME ME NICOLEN NE KRYE....I ADHUROJ...AJO KA ZE DHE KNON BUKUR...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Tue Dec 02, 2008 1:47 am

ato jan thjesht kuklla barbi qe nxjerrin ne pah trupin dhe kaq sa per ze nuk kan ze fare fare fare.Nicole esht ajo qe knon ajo qe i ben te gjitha.nicol ka ze te papam fare fare edhe live po kenget jan shum komerciale per zerin e saj,edhe si trup dhe paraqitje esht bomb bomb fare fare fare,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   Tue Dec 02, 2008 1:48 am

kenga e tyre e fundit esht fiksim fare Hush hush s ka akoma vidioklip ose dhe i hate this part esht e lezecme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
The Pussycat Dolls
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: