Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Windows Vista nė gjuhėn shqipe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Windows Vista nė gjuhėn shqipe   Fri Aug 08, 2008 10:32 am

Sot Microsoft-i bėri publikimin e paketit tė ndėrfaqes sė Windows Vista-s nė gjuhėn shqipe.

Ky paket kthen Windows Vistėn nė shqip.

Tė interesuarit mund ta marrin pakon nga:
www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=sq

Ky paket ėshtė pėr verzionin e 32-bit tė Vistės dhe nuk do tė punojė nė verzionet 64-bitėshe tė sistemit operativ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Windows Vista nė gjuhėn shqipe   Tue Aug 19, 2008 9:39 am

me sa kam degju vista ska pas sukses fare Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Windows Vista nė gjuhėn shqipe   Tue Aug 19, 2008 12:37 pm

eshte nje barsalete per visten

djali pyet babain. o babi, cfare jane ikonat!
Figura shejntoresh te keqen babi, - pergjigjet i ati
O ba po pse windows vista ka aq shume ikona?
Se duhet nje mrekulli qe te punoje!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Windows Vista nė gjuhėn shqipe   Tue Aug 19, 2008 11:27 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
eshte nje barsalete per visten

djali pyet babain. o babi, cfare jane ikonat!
Figura shejntoresh te keqen babi, - pergjigjet i ati
O ba po pse windows vista ka aq shume ikona?
Se duhet nje mrekulli qe te punoje!


:duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
THE HACKER
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : INTERNET
Koha e lire : LIMEWIRE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Windows Vista nė gjuhėn shqipe   Fri Sep 05, 2008 2:21 pm

SHOKENI MOS E MERNI VISTEN SE SHUMICA E DRIVERA S`PUNOJNE ME KETE SISTEM.KOPJUTRAT QE VIJNE KETU TEK NE DHE DRIVERAT JENE PER XP SP2.PO DONI TE HARXHONI CA LEK... SHKONI TEK WWW.CRYSTALXP.NET DHE SHKARKONI SOFTE PA FUND QE TA BEJNE XP TE DUKET SI VISTA.... VISTA VETEM GRAFIKEN KA TE BUKUR SE PER THJESHTESI EHE KAM PATUR RASTIN TE PUNOJA NE NJE PORTABEL ME VISTA ISHTE.... TE DILNIN THINJAT MEZI PUNONTE PO JO ME TE KEQEN E XP SP2..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WWW.ELBASAN1991.TK
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Windows Vista nė gjuhėn shqipe   Fri Sep 26, 2008 7:15 pm

o THE HACKER provo te marresh xp SP3 final se esht i papam fare....
vista per mu esht kot fare.... per te shkuar tek nji komand duhet te kryesh shum veprime ..ndersa te xp esht em e thjesht.....me sa kam degjuar vista esht bere me shum per kto faqet e internetit ku behen shkarkimet se per ato esht i papam ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Windows Vista nė gjuhėn shqipe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Windows Vista nė gjuhėn shqipe
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: