Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Wed Aug 13, 2008 10:35 am

Motomodelja shqiptare nga Shkupi, 21 vjeēarja Sara Leshi, do tė jetė shqiptarja e parė qė do tė pozoj Sara Leshi, shqiptarja e parė nė ‘’PLAYBOY’’ nudo pėr edicionin slloven tė revistės sė njohur amerikane tė meshkujve "PLAYBOY". Sara Leshi si rezultat i paraqitjes sė saj nė ballinėn e kėsaj reviste pornografike, ka qenė edhe mysafire speciale e pronarit tė "PLAYBOY’"-it, Hugh Hefner, nė vilėn e tij luksoze nė Los Angeles tė Kalifornisė, nė SHBA. Shkupjania bukuroshe shprehet se ka nderin qė tė jetė fotomodeleja e parė shqiptare qė do tė pozoj nudo pėr njė revistė kaq tė famshme botėrore dhe ndjehet tepėr krenare qė do tė thyej tabutė se femrat shqiptare janė inferiore ndaj trendeve moderne tė shoqėrisė.

Kush ėshtė Sara Leshi?

Sara Leshi ka lindur mė 7 Mars 1987, nė Shkup tė Maqedonisė. Ėshtė vetėm 21 vjeēe, biondinė, e lartė 176 cm dhe peshon 48 kg, sykaltėr. I posedon tė gjitha predispozitat fizike tė jetė shqiptarja e parė qė do thyej mitin e mos lakuriqėsisė sė femrės shqiptare. Karriera e saj nė show biznes ka nisur qė herėt, qė nė moshė tė re, ku ajo me bukurinė dhe sharmin e saj ka marrė pjesė nė shumė sfilita mode, edicione bukurie e spote reklamuese. Kulmi i suksesit tė saj ėshtė shpallja MISS MAQEDONIA mė vitin 2004.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Wed Aug 13, 2008 11:36 am

leshi e ka mbiemrin? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 3:14 pm

e mire qeka dreqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 3:16 pm

o fla leshi e ka mbiemrin si mbiemri o ne vet...si prostitut qeka... Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 3:21 pm

S.A.M shkruajti:
o fla leshi e ka mbiemrin si mbiemri o ne vet...si prostitut qeka... Mad Mad
she she she,,masanej thu qe skam kultur shqiptare,, Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 3:24 pm

RioT shkruajti:
S.A.M shkruajti:
o fla leshi e ka mbiemrin si mbiemri o ne vet...si prostitut qeka... Mad Mad
she she she,,masanej thu qe skam kultur shqiptare,, Razz:P:P


uahuahau nqs se do kisha kultur shqiptare do thosha lum kjo do na dali te playleshi sa inot e kom ket PLAYBOYN Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 3:29 pm

hahahahaaha ej o S.A.M PO PRAP PROSTITUT e MIRE QEKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 3:33 pm

ik ri o zot vec a kisha afer tja shkysha ato flok debile...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 3:56 pm

uu harrova me shkrujt 1 gjo..o sara kur te na pozosh mos na pozo shum se na ftofesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 5:55 pm

ej me gjithmen Leshi mi? ahuahuahuhaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 5:56 pm

po se pat LESHI jua siguroj qe e ka PRESHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Aug 16, 2008 8:40 pm

he mi se sesht nai gjo e madhe,,kushedi ca ka bo Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Sep 06, 2008 9:55 pm

S.A.M shkruajti:
o fla leshi e ka mbiemrin si mbiemri o ne vet...si prostitut qeka... Mad Mad

o sam pse nga dallojne prostitutat nga njerzit normal?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sat Sep 06, 2008 10:51 pm

he se per play boy eshte shume mire kjo,,sk shume rendesi fytyra aty Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sun Nov 23, 2008 4:10 pm

qeKA sh sh e lezetshmeE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sun Nov 23, 2008 4:16 pm

bereqaves qeka bereqaves
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sun Nov 23, 2008 4:41 pm

kshu qeka e bukur po ca lloj mbiemri paska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sun Nov 23, 2008 4:54 pm

mir qeka e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sun Nov 23, 2008 5:30 pm

SA pAskA eC GoCa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Thu May 14, 2009 9:56 pm

SHIFI MBIEMRIN ENE FOL HAHAHAHAHAHA...TURP TURP Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Thu May 14, 2009 10:13 pm

e ka lleshi mduket dhe esht shum e bukur

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sun Jul 26, 2009 10:32 pm

sa gjynaf e shkreta..ca mbiemri qe ka Embarassed Embarassed Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   Sun Jul 26, 2009 10:36 pm

uauauau alamet mbiemri :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sara Leshi, shqiptarja e parė nudo nė "PLAYBOY"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: