Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Grate me te bukura te botes..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Mon Nov 24, 2008 10:00 pm

Pse dogji ty??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Mon Nov 24, 2008 10:04 pm

jo re jo sthash gja un se e kapa me cin e kishe edhe per mu ajo eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Mon Nov 24, 2008 10:05 pm

hahah child in time,ke te drejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Tue Nov 25, 2008 4:03 pm

Un do thoja qe vajzat me te bukra te botes jane
1-lacuna
2-bibu
3-unnnnnaaaaaa
4-free spirit
5-rapperi
etj qe sme kujtohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Thu Dec 04, 2008 4:06 pm

thone se angelina Jolie eshte e e bukura


por mua me pelqen shume jessica alba http://farm1.static.flickr.com/166/346815879_495f702571.jpg" border="0" alt="" />


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Thu Dec 04, 2008 4:14 pm

per mua : HILARY DUFF, ANGELIE JOLIE, XHEMI dhe AMI te Top Channel
si dhe BLUE PARADISE dhe CHILD IN TIME

p.s. thnx hot spicy Smile
pufff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Thu Dec 11, 2008 4:08 pm

angeline jolie , aktorja qe luan klerin te LOST, pink, dhe solistja e evanascence
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Sat Dec 13, 2008 8:16 pm

ADRIANA LIMA..SI SE KA VENE NJERI.
KJO ESHTE TOP 101. Heidi Klum
2.
Gisele Bundchen
3. Adriana Lima
4.
Tyra Banks
5. Karolina Kurkova
6.
Alessandro Ambrosia
7. Isabelli
Fontana
8. Yamila Diaz-Rahi
9. Ana
Beatriz Barros
10. Natalia Vodianova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kryptonite
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Sat Dec 13, 2008 9:10 pm

tema interesante dhe gjithkush ka preferencat e veta :D . un po postoj nje adrese ku mund te shihni nje liste prej 100 emrash te shoqeruara nga foto dhe video Razz te femrave me te bukura ne bote --- > http://www.tccandler.com/columns/100_most_beautiful_women.htm klm all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 23
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Mon Dec 15, 2008 5:34 pm

hmm ka shum por them se disa prej tyre sipas meje do te ishin
1.Christina Aguilera
2.Jessica Alba
3.Naomi Campbell
4.Heidi Klum
5.Charlize Theron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 12:20 pm

portman Pictures, Images and Photos
Natalie Portman (foto nga filmi "Closer")
me ket femer do isha martuuuuu:)esh perfekt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 10:10 pm

kurse un do isha martu me sandra bullock..me cmend ajo mu

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 10:39 pm

Merlin Monroe,Brigid Bordo,Angelina Jolie edhe kushe di sa te tjerea...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 10:47 pm

dhe per mua angelina esht nje nga ikonat e bukurise.nuk esht e re ne mosh dhe esht fantastike,e adhuroj kte femer....
_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 10:54 pm

jessica alba eshte si shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 11:01 pm

doni shkruajti:
jessica alba eshte si shpirt

cne me preferencat e mia ti? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 11:07 pm

Child In Time shkruajti:
kurse un do isha martu me sandra bullock..me cmend ajo mu
edhe muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mbaroj fare per ketttt femra qe me terheq shummmmmmmm fareeeeeeeeeeeeeeee I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 11:12 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
dhe per mua angelina esht nje nga ikonat e bukurise.nuk esht e re ne mosh dhe esht fantastike,e adhuroj kte femer....Cme kujton nje Vajz qe kishte qef te quhej lara croft!Kjo angelina ehhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 11:14 pm

angel boy shkruajti:
doni shkruajti:
jessica alba eshte si shpirt

cne me preferencat e mia ti? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Razz
kush ta ka mesu ty jessican Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 11:20 pm

nuk thuhet kush ta ka msu, thuhet "kush ta ka prezantu" Razz:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
savior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 29
Vendndodhja : kudo ne asnje vend
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 11:26 pm

eva angelina .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
savior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 29
Vendndodhja : kudo ne asnje vend
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Wed Apr 01, 2009 11:27 pm

savior shkruajti:
eva angelina .

para ca ditesh pashe nje film te saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve : 127
Mosha : 25
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Sat Jun 06, 2009 6:09 pm

e para une jam vajza me e bukur ne bote por ate jessica biel mos e zer ne goje se eshte shume e shemtuar dhe ka te dashur djalin me sexy justin timberlake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Sat Jun 06, 2009 8:09 pm

Child In Time shkruajti:
IK E SE NA HAPET BARKUN ME ATO EMRAT QE JAN PERMEND
DONI GRATE ME TE BUKURA NE BOTE JU, JA KU I KENIHahahahahha vdekshaa unnnnn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   Sat Jun 06, 2009 8:11 pm

e ke thek arli ..bravo jam me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grate me te bukura te botes..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grate me te bukura te botes..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: