Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 grate me te shpifura,,lol

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: grate me te shpifura,,lol   Wed Aug 13, 2008 11:46 am

esht nje teme per me te bukura,,un po hap nje per me te shpifurat,,lol,,
ktu fus:
zajminen
ciljeten
bleona qerretin
ingrid gjoni
dhe gjith kompania e ktyre lloj femrave,,
pastaj rihanna,,britney spears,edhe ca te tjera qe nuk po me kujohen por do i them me vone,,
kto te gjitha ishin sipas mendimit tim,,
po per ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Sat Aug 23, 2008 8:30 pm

komshia perball..hahhahhahahhahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Sat Aug 23, 2008 8:33 pm

HIHIHIHIHIIHIHIHIHHIHI kengetaret shqiptare pppppppfffffffff te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Sat Aug 23, 2008 10:12 pm

ani shkruajti:
komshia perball..hahhahhahahhahahahah
nxirr i foto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Sat Aug 23, 2008 10:14 pm

RioT shkruajti:
esht nje teme per me te bukura,,un po hap nje per me te shpifurat,,lol,,
ktu fus:
zajminen
ciljeten
bleona qerretin
ingrid gjoni
dhe gjith kompania e ktyre lloj femrave,,
pastaj rihanna,,britney spears,edhe ca te tjera qe nuk po me kujohen por do i them me vone,,
kto te gjitha ishin sipas mendimit tim,,
po per ju?


te gjitha kto jane kot, me ta shpif Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Sat Aug 23, 2008 10:39 pm

ato kengetaret shqiptare shumica jan sh te shpifura..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Sat Aug 23, 2008 11:23 pm

RioT shkruajti:
esht nje teme per me te bukura,,un po hap nje per me te shpifurat,,lol,,
ktu fus:
zajminen
ciljeten
bleona qerretin
ingrid gjoni
dhe gjith kompania e ktyre lloj femrave,,
pastaj rihanna,,britney spears,edhe ca te tjera qe nuk po me kujohen por do i them me vone,,
kto te gjitha ishin sipas mendimit tim,,
po per ju?


pse jan te shpifme kto?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Sat Aug 23, 2008 11:27 pm

fefe_ shkruajti:
RioT shkruajti:
esht nje teme per me te bukura,,un po hap nje per me te shpifurat,,lol,,
ktu fus:
zajminen
ciljeten
bleona qerretin
ingrid gjoni
dhe gjith kompania e ktyre lloj femrave,,
pastaj rihanna,,britney spears,edhe ca te tjera qe nuk po me kujohen por do i them me vone,,
kto te gjitha ishin sipas mendimit tim,,
po per ju?


pse jan te shpifme kto?

Edhe une jam dakort me fefen,fakti qe ju mund ti keni inat nuk i ben te shpifura,mendimi im ky se mua per vete sme duken te shpifura!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Sat Aug 23, 2008 11:36 pm

po pra
ne fakt dhe ate famen me shum prej bukuris e kan marr
se per te kendu cdo kush me ca prova mund te kendoj si ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Tue Oct 28, 2008 10:26 pm

madona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Tue Oct 28, 2008 10:27 pm

lemja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Wed Oct 29, 2008 1:58 pm

Mahmut Ferati Razz Razz :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 27
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Wed Oct 29, 2008 3:20 pm

Mars shkruajti:
fefe_ shkruajti:
RioT shkruajti:
esht nje teme per me te bukura,,un po hap nje per me te shpifurat,,lol,,
ktu fus:
zajminen
ciljeten
bleona qerretin
ingrid gjoni
dhe gjith kompania e ktyre lloj femrave,,
pastaj rihanna,,britney spears,edhe ca te tjera qe nuk po me kujohen por do i them me vone,,
kto te gjitha ishin sipas mendimit tim,,
po per ju?


pse jan te shpifme kto?

Edhe une jam dakort me fefen,fakti qe ju mund ti keni inat nuk i ben te shpifura,mendimi im ky se mua per vete sme duken te shpifura!
jam dakort me ju te dy
te them te verteten jane kengetaret me te mira te momentit dhe sic thote dhe fefe famen per ate bukurine qe kane e kane fituar jane femra shume te bukura dine ta mbajne veten dhe te na japin mendime te mira ne lidhje me lookun
RROFSHIN KENGETARET E BUKURA
RROFSHIN BARBIE GIRLS lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Wed Oct 29, 2008 3:27 pm

zysha ime eshte si burr hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Wed Oct 29, 2008 4:01 pm

zysha ekonomise pale
me mire te jem kshu drunken kur e shikoj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Wed Oct 29, 2008 4:46 pm

hahahahahaha o lacun oj dreq hahahaha

sa per temen ato qe kane permend RioT jane vertet te shpifura, pa perjashtim, ta shpifin vertet Mad e shpifur eshte edhe ajo zysha e anglishtes, puuuu o zoot sa katastrofe qe eshte Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Wed Oct 29, 2008 5:27 pm

Mars shkruajti:
fefe_ shkruajti:
RioT shkruajti:
esht nje teme per me te bukura,,un po hap nje per me te shpifurat,,lol,,
ktu fus:
zajminen
ciljeten
bleona qerretin
ingrid gjoni
dhe gjith kompania e ktyre lloj femrave,,
pastaj rihanna,,britney spears,edhe ca te tjera qe nuk po me kujohen por do i them me vone,,
kto te gjitha ishin sipas mendimit tim,,
po per ju?


pse jan te shpifme kto?

Edhe une jam dakort me fefen,fakti qe ju mund ti keni inat nuk i ben te shpifura,mendimi im ky se mua per vete sme duken te shpifura!
nuk eshte nevoja te thoni te njejten gje


ndoshta kjo qe thoni ju nuk eshte e vertet
mbase ajo me te vertete mendon se jane te shpifura jo sepse i ka inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Mon Nov 24, 2008 10:36 am

SA BUKUR FLET KJO LART Razz HAHAHAA KA DREJT.
NDOSHTA I ESHT BER FIXIM QE JAN TE SHPIFURA DHE SKAN FAJ ATO,I JAN VERBUAR SYTE SE SHEMTARAQE SJAN ATO (TE PAKTEN JO KUR DALIN NE TV)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Mon Nov 24, 2008 3:43 pm

zoja kimis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Tue Nov 25, 2008 4:07 pm

Ajo teta qe me sjell qumeshtin te pia ne mjes....
yhyhyhyhyhyhy sa e thpifur qe esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Thu Jan 29, 2009 2:58 am

odeta shkruajti:
madona

besoj e ke fjalen per madonen shqiptare, sepse asaj tjetres ti vijn anash tgjitha
te shpifura...britney iher sucks (dhe turp nqs thot ndonje te kunderten), hmm tjeter boh spo me vjen ne mendje
njs varja

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   Thu Jan 29, 2009 3:10 am

spo me vje as1 ne menje....se fundja jan gra sduken as1her tshpifme fare,rregullohen e patinohen:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: grate me te shpifura,,lol   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
grate me te shpifura,,lol
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: