Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Jeni raciste?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Jeni raciste?   Wed Jun 25, 2008 1:18 pm

Kemi pare shpesh shqiptaret qe te shajne greket, apo edhe romet qe shifen ne rruge. Sa rraciste jeni ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 10, 2008 11:17 pm

Nuk para jam rraciste.Njeriu per mua e ben vet veten e tij dhe jo ngjyra apo prejardhja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Fri Jul 11, 2008 9:40 am

jooooo, ahhh vetem me greket jam se i urrej.

nuk jam fare rraciste me njerzit me ngjyre madje kjo esht edhe nje nga arsyet qe une zihem me prindin se fatlkeqesisht jan pak raciste dhe nuk e kuptojne shum sjelljen time kur i degjoj te flasin keq, cuditen nga morali qe bej une. i hate rracizem. Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Fri Jul 11, 2008 11:06 pm

Nje grup i caktuar individesh nuk perfaqeson te gjithe shoqerine. Kjo vlen edhe per popullin tone, sepse e dime shume mire qe nuk jemi nga me te pelqyerit ngado. Une nuk jam fare raciste, madje as per greket sepse vlen e njejta gje si per ne. Nje shprehje thote: "Jeto ne paqe me njerezit por lufto te metat e tyre". Kete mendoj se duhet ta kemi parasysh te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Jul 12, 2008 11:59 am

Smund ta quaj veten raciste por ne te vertete seshte qe me pelq te kem kontakte me njerzit me ngjyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 17, 2008 3:15 pm

rraciste jam pak po vetem kundrejt grekeve dhe serbeve se nuk i duroj dot bllahhhhhh ma shpifin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Fri Jul 18, 2008 7:38 pm

kundrejt grekeve pooooo shuuum se i urrej, me ta shpif jane ndersa kundrejt njerezve te bardh apo atyre me ngjyre aspak aq me teper qe per ato me ngjyre vdes, i kam fiksim :D
jo se te bardhet si perlqej por pas niggave im crazy, i love them :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Jul 19, 2008 2:44 am

Jam dhe shum, i urrej jevgjit !!!

Mos bej njeri replika per mendimin tim se sma ndryshoni dot !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Jul 19, 2008 11:38 am

jam racist vetem me disa lloje zezakesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Jul 19, 2008 3:32 pm

Se di.Edhe jam edhe nuk jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sun Jul 20, 2008 2:31 am

Jo,jam komplet kundra racizmit.
Dua ti vras te gjith racistet!!!..mos eshte ky nje mendim racist scratch Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 25
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Jul 21, 2008 2:18 pm

kundrejt grekeve,serbeve,rusve pooooo shuuum se i urrej ne maksimum, me ta shpif jane ndersa kundrejt njerezve te bardh apo atyre me ngjyre aspak.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 11:12 am

nuk jam fare raciste,,perkundrazi,,jam "armike" me kto te shpis per ket pun,pasi gjithmon degjoj,,"ua jevgu" "shi jevgu" "jevgu m***" etj etj,,fraza qe ma ngrejn nervin,,dhe gjithmon mundohem te di arsyen "pse?",,ndoshta ngaqe jan akoma me mentalitet te vjeter,,dhe ndihen superior si race e bardhe qe jemi,,ose boooh nuk e di,,
ndersa per greket,,pse duhet ti shajm greket??jemi gje me te mire ne se ato??jo!isoj jemi!ne kerkojm te mos na shajn e te mos ket racizem nga greket ndaj nesh,,por ne te njejten koh qe ne i shajm e bejm lloj lloj gjerash kunder tyre,,pastaj ne kemi racizem brenda popullit tone,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:06 pm

RioT shkruajti:
nuk jam fare raciste,,perkundrazi,,jam "armike" me kto te shpis per ket pun,pasi gjithmon degjoj,,"ua jevgu" "shi jevgu" "jevgu m***" etj etj,,fraza qe ma ngrejn nervin,,dhe gjithmon mundohem te di arsyen "pse?",,ndoshta ngaqe jan akoma me mentalitet te vjeter,,dhe ndihen superior si race e bardhe qe jemi,,ose boooh nuk e di,,
ndersa per greket,,pse duhet ti shajm greket??jemi gje me te mire ne se ato??jo!isoj jemi!ne kerkojm te mos na shajn e te mos ket racizem nga greket ndaj nesh,,por ne te njejten koh qe ne i shajm e bejm lloj lloj gjerash kunder tyre,,pastaj ne kemi racizem brenda popullit tone,,

Dakort me ty jam,se ne fakt shumica thone une nuk jam rraciste kunder njerezve me ngjyre po ama me greket serbet a ku ta di une po.Edhe kjo eshte e gabuar per mua sepse ne po identifikojme kshu nje popull te tere vec prej disa rasteve qe kane ndodhur.Nuk e ben nje komb te tere vec disa njerez,fundja njerez te keqinj e raste te tilla ka kudo ne cdo vend edhe ketu te ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:11 pm

pikerisht,,ose kur thone qe greket jan njerez te keqinj,,po ka grek te kqinj sa te duash ashtu sic ka edhe shqipetar te kqinj sa te duash dhe njerez te keqinj kudo ne bote,,por me perpara ne duhet te kemi harmoni midis popullit tone pastaj me te tjeret se nese nuk kemi harmoni "me familjen tone" imagjono "me komshinjt"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:16 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
jooooo, ahhh vetem me greket jam se i urrej.

nuk jam fare rraciste me njerzit me ngjyre madje kjo esht edhe nje nga arsyet qe une zihem me prindin se fatlkeqesisht jan pak raciste dhe nuk e kuptojne shum sjelljen time kur i degjoj te flasin keq, cuditen nga morali qe bej une. i hate rracizem. Evil or Very Mad

hahah edhe un vetem greket urrej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:17 pm

jurgeni shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
jooooo, ahhh vetem me greket jam se i urrej.

nuk jam fare rraciste me njerzit me ngjyre madje kjo esht edhe nje nga arsyet qe une zihem me prindin se fatlkeqesisht jan pak raciste dhe nuk e kuptojne shum sjelljen time kur i degjoj te flasin keq, cuditen nga morali qe bej une. i hate rracizem. Evil or Very Mad

hahah edhe un vetem greket urrej
serjozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:22 pm

sesht gje e mire gjithsesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:26 pm

Eh po kur them une Riot qe keta per ca raste qe i doli nami grekeve i moren te gjithe inat greket,po filloj kjo urrejtje te thuash ti si per sot nsr,njs ne fakt secili ka mendimin e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:33 pm

ehh ke shum shum te drejt,,une per vete vdes per greqin,,kam shum shok e shoqe greke dhe jam shum e lidhur me to,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:53 pm

chrisbrown shkruajti:
jurgeni shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
jooooo, ahhh vetem me greket jam se i urrej.

nuk jam fare rraciste me njerzit me ngjyre madje kjo esht edhe nje nga arsyet qe une zihem me prindin se fatlkeqesisht jan pak raciste dhe nuk e kuptojne shum sjelljen time kur i degjoj te flasin keq, cuditen nga morali qe bej une. i hate rracizem. Evil or Very Mad

hahah edhe un vetem greket urrej
serjozisht

na cave **** :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:54 pm

RioT shkruajti:
ehh ke shum shum te drejt,,une per vete vdes per greqin,,kam shum shok e shoqe greke dhe jam shum e lidhur me to,,


e kisha fjalen per greket ne pergjithesi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:56 pm

jurgeni shkruajti:
RioT shkruajti:
ehh ke shum shum te drejt,,une per vete vdes per greqin,,kam shum shok e shoqe greke dhe jam shum e lidhur me to,,


e kisha fjalen per greket ne pergjithesi...
dhe un greket ne pergjithsi i dua shum :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 9:58 pm

booo nuk paskemi 1 gje deri tani te perbashket :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 11:26 pm

haha ca te bej une?un kshu jam,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: