Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

» Kenga qe po degjoni me shum kohet e fundit
Mon Jun 11, 2012 1:51 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
antari fate Vetmia shprehje jeten keni adoleshenca fotot mire besh cfare bukur dashurie ANTARET lumturi thenie histori tjetrit jeta lojra eshte kasandra foto madhe adoleshentet poezi
February 2016
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©
Share | 
 

 C'eshte... Miqesia ??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 10215
Mosha: 27
Vendndodhja: gjithkund ku esht melu
Hobi: tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire: flas ne tel me melun
Piket: 6542
Data e regjistrimit: 17/07/2008

MesazhTitulli: C'eshte... Miqesia ??   Fri Aug 15, 2008 10:03 pm

cfar do thot nje mik per ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 1322
Mosha: 21
Vendndodhja: shpi
Piket: 215
Data e regjistrimit: 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Fri Aug 15, 2008 10:14 pm

nje mik do te thote nje thesar por ama mik me tru jo mik vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 6920
Mosha: 24
Vendndodhja: Ika nga atje ku isha
Hobi: basket dhe jo vetem
Piket: 28
Data e regjistrimit: 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Fri Aug 15, 2008 11:01 pm

Mire e ka thene kjo lart nje mike eshte si nje thesar!Miqesia per mua eshte nje nder ndjenjat me te forta [pa te cilen nuk do te beja dot!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz


Female
Numri i postimeve: 502
Mosha: 24
Vendndodhja: Elbasan
Piket: 0
Data e regjistrimit: 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Fri Aug 15, 2008 11:14 pm

Eshte si burim i pashtershem kenaqesish dhe emocionesh pozitive. Kam fatin ta di mjaft mire se c'do te thote miqesi e vertete dhe per kete falenderoj fatin qe me dha rastin t'i kem afer, por edhe ato vete. Pa to do ndihesha gjithmone bosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 4592
Mosha: 25
Vendndodhja: on the road
Hobi: kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire: sweet cafe *alsioni
Piket: 482
Data e regjistrimit: 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Fri Aug 15, 2008 11:58 pm

arsyeja qe dal cdo dit nga shtepia !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 2617
Mosha: 21
Vendndodhja: amerik
Piket: 72
Data e regjistrimit: 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Fri Aug 15, 2008 11:59 pm

eshte 1 gje shuuuuuuuuuuuuuuuum e madhe
qe po u zure me 1 fillon dhe behet shuuum e vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 4605
Mosha: 21
Vendndodhja: pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire: msn
Piket: -132
Data e regjistrimit: 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Sat Aug 16, 2008 12:00 am

miqesia ndjenj sh sh e fort per te cilen cdo kush ka nevoj!!!ca do banim pa miqesi ne???ku do futeshim???kisses per te gjith miqte e mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 4242
Mosha: 22
Vendndodhja: burg
Hobi: te dal nga burgu
Koha e lire: pyt kohen e lir jo mu
Piket: 175
Data e regjistrimit: 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Sat Aug 16, 2008 1:09 pm

esht nje marrdhenie,,me perfitim nga te dyja palet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master


Male
Numri i postimeve: 4547
Mosha: 24
Vendndodhja: Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi: Noti
Piket: 323
Data e regjistrimit: 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Tue Aug 26, 2008 9:50 pm

nje lloja dashurie pa sforcimin e lidhjes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 7158
Mosha: 24
Vendndodhja: in my baby's heart :)
Hobi: dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire: kafe, net, kercej :D
Piket: 193
Data e regjistrimit: 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Wed Aug 27, 2008 1:37 pm

miqesia gjeja me e bukur per nje njeri, ajo pa te cilen ne smund te rrime dot
miqesia per mua eshte mrekulli e zotit pasi pa to jam e humbur, e vleresoj shuuuuuuuum dhe e dua shuuuuuuuuuuuuuum Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 2524
Mosha: 24
Vendndodhja: cuba with fidel castro
Hobi: just nothing special
Koha e lire: shfrytezim maksimal
Piket: 1415
Data e regjistrimit: 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Wed Aug 27, 2008 7:19 pm

gjithshka qe kam nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 1278
Mosha: 24
Vendndodhja: durres
Hobi: lloto
Koha e lire: gjithandej
Piket: 45
Data e regjistrimit: 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Thu Oct 16, 2008 10:15 pm

nje mik do te thote nje thesar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 7158
Mosha: 24
Vendndodhja: in my baby's heart :)
Hobi: dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire: kafe, net, kercej :D
Piket: 193
Data e regjistrimit: 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Mon Oct 20, 2008 6:55 pm

friendship is a miracle - miqesia eshte mrekulli ( tpakten per ma poo) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 1278
Mosha: 24
Vendndodhja: durres
Hobi: lloto
Koha e lire: gjithandej
Piket: 45
Data e regjistrimit: 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Mon Oct 20, 2008 6:56 pm

miqesia eshte shkenc hhahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 10377
Mosha: 25
Vendndodhja: aty miii..nuk po me shef
Hobi: te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire: mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket: 1150
Data e regjistrimit: 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte... Miqesia ??   Mon Oct 20, 2008 6:56 pm

miqesia eshte nje dashuri e madhe por pa terheqje fizike....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
 
C'eshte... Miqesia ??
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt ::  :: -
Kėrce tek: