Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Aug 16, 2008 1:53 pm

njerez,,kan lujt menc te gjith,,si mund te quhet justin timberlake mbreti i popit???ca esht kjo kshu me????ai gjith famen e ka nga timberland,,leqe nuk duhet te quhej se nuk ka nai ze kushedi se ca qe te shkulesh floket apo uk di une,,michael jackson e meriton ket vend jo justin timberlake!!
ca mendoni ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Mon Aug 18, 2008 1:35 pm

aha, nuk markan vesh njerezit nga kjo ane me duket se nuk paska asnje replike ketu. Ai eshte nje kengetar i zakonshem por me nje fat te jashtezakonshme dhe me njohjet e duhura per te hipur ne maje.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Mon Aug 18, 2008 4:38 pm

te dy jane te mire por MICHAEL JACKSON e meriton te jet dhe eshte per ate pune MBRET I POPIT lereni cthone llafe kotl, jo se JUSTIN seshte kg i mire dmth qe ska kg e ze te mir, me pelqen por MICHAEL eshte vertet mbret dhe do mbetet pavaresisht cka bre qe sme intereson fare, ka alamet zeri e kengesh ulerime fare gjithashtu edhe levizjet e tij, te gjtiha jane te pavdekshme.
nqs kjo eshte thene vertet neper gazeta apo lajme a ku di un ja fusin kot, theksoj qe edhe JUSTIN e pelqej sh si kengetar po MICHAEL eshte njiish, i pavdeshem. smund tja mohoj as un as ndonje tjetrin talentin e tij te papare Wink
kaq kisha une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Aug 23, 2008 2:05 am

as un sjam dakort !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Aug 23, 2008 9:53 am

pffffff....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Aug 23, 2008 9:58 am

AI NUK ESHTE KENGETAR AI ESHTE VL GJITH DITETEN PER ATE PUNE
NJE PDR.QE BEN SI I SHKATHET PPPPPPFFFFFFFF NUK ME PELQ FARE................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Aug 23, 2008 6:51 pm

skupidhi hahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Aug 23, 2008 7:14 pm

free spirit shkruajti:
AI NUK ESHTE KENGETAR AI ESHTE VL GJITH DITETEN PER ATE PUNE
NJE PDR.QE BEN SI I SHKATHET PPPPPPFFFFFFFF NUK ME PELQ FARE................

jam me te njejten mendim te ksaj shoqes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Aug 23, 2008 7:23 pm

flm per mbeshtetjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Mon Aug 25, 2008 6:27 pm

ska gje per mbeshtetjen,hahahah,,dhe un kam te njejtin mendim me ty free spirit! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Mon Aug 25, 2008 6:46 pm

,michael jackson vs who?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Mon Aug 25, 2008 7:12 pm

fefe_ shkruajti:
,michael jackson vs who?
JUSTIN TIMBERLAKE PRA,,ESHT BER MBRETI I POP-IT TANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Sep 06, 2008 4:22 pm

e urrej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Sep 06, 2008 4:45 pm

vallaj deri dje e dija qe king-u i pop-it esht Jackson.
ku di une kush jan mbreterit e popit. Embarassed Razz por ky justin. pfff und te adhurohet nga shumica e adoleshenteve,mund te jet yll bote, I don't like him. noooo. Arrow

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sun Sep 07, 2008 10:59 pm

Kshu duket cun i mire ai :D Razz . Po qe te quhesh mbret ne dicka duhet te kesh bere me verte shuuuuuume. Justin ndoshta eshte rruges, por nuk mendoj se e ka arritur majen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sun Sep 07, 2008 11:01 pm

HAHAH SA HAPA KETE TEMEN UNE DHE KALOI NJE MAKINE QE KISHTE VENE GIVE IT TO ME!Une se kam me shume qejf,kam inat vidioklipet qe ben iher!Soldier e ka thene tamam dhe une mendoj qe eshte kengetar i zakonshem po me fat te jashtezakonshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Thu Sep 11, 2008 11:32 pm

edhe pse me pelqe si kengetar se ne fakt ka disa kenge te bukura por prap se prap nuk e ka arritur ate faze qe te quhet mbret i popit pranda mbeshtes menimin e "venus".........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Tue Dec 02, 2008 12:55 am

JUSTINI ESHT SI SHPIRT IHER....FAMEN E KA NGA ZERI DHE NGA KENGET E BUKRA QE KNON...PO MBRET I POPIT NUK ESHT SE KA MA TE MIR SE AI...FUNDJA FARE KENGET AI SI BAN VET QE TE JET MRET FARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Tue Dec 02, 2008 1:13 am

Jam me ty robo.Ate mund ta duan te gjithe femrat po nuk do te thote se eshte mbreti i pop-it.Pop-i ka akoma Michel Jacksonin,Britney Spears etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 23
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sat Feb 07, 2009 11:41 am

jo sesht fare e vertet qe justinit ia ban timbaland kanget se timbaland esht vetem producenti dhe producentet mesa di un jan ato qe te ndihmojn nga ana financiare dhe qe te fitosh fam. pastaj nqs dyshoni shikoni njeher ne net se ndoshta aty e gjeni se kush ia shkrun kanget justinit. ai i shkruan dhe i kompozon te gjitha kanget vet me shum pak perjashtime. ju flisni kshu sepse nuk dini asigja rreth tij por justini ka qe 14 vjec ne sken dhe gjithmon ka fituar emmy apo grammy apo ku ta di un. ndoshta sjemi ne ato qe e percaktojm qe ai esht apo sesht mbreti pop-it se ai esht aty ne saj te kritikave qe i kan dhen vlersime pozitive Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   Sun Aug 09, 2009 8:14 pm

nuk dua tja heq meritat e kengeve dhe videoklipeve por mbreti i popit eshte michaeli Crying or Very sad dhe pse dead
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
justin timberlake new king of the pop.sjam dakort!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: