Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 7:39 pm

nuk ishte tema a jeni pro adoptimit te femijeve>>>?????pastaj un kte mendim kam.duhet te behet ndergjegjesimi i te gjithe popullit per kto njerez...cte keqe ju sjell nje homo psh????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 7:54 pm

nuk sjell te keqe homo, thjesht nuk esht aq e thejsht sa duket, nuk do ndjeheshin mir ne kete mentalitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 9:47 pm

No im feeling sick...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kryptonite
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Dec 12, 2008 3:20 pm

Pfff martesat gay .... ske se si mund ti shpjegosh ... eshte dicka teper negative se ceshtja eshte se si nje "dere" dalje te behet "dere" hyrje (dere = b..) lol eshte komplet nje gje mbrapsht dhe me pak budallik arrihet qe te shpjegohet por... prap se prap lets put them all in hell :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Dec 13, 2008 5:38 pm

sme interesojn fare
vetem se sdu tkem tbej me ato lloj njerzish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Dec 13, 2008 6:31 pm

kitty shkruajti:
Martesat gay per mendimin tim nuk duhen lejuar ne Shqiperi sot per sot. T e themi te verteteb shqiptareve i duket per ofendim te flasin apo te ken shok nje gay apo lezbike, leqe i urrejn njeher qe pa i njohur.Per shqiptaret esht gjee rrall ta pranojn nje gay kur ata jan persona normal si gjith te tjeret, nese do legalizoheshin martesat me ket mentalitet qe esht ktu. Kta cifte nuk do merrnin dot frym do shifeshin nga njerzit si aliena apo do paragjykoheshin cdo minut, pra nuk do e gjenin dot veten dot neket shoqeri ktu dhe nuk do te ishin dot te afte te ndertonin jeten qe donin dot ktu

jam dakort me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 25
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Dec 14, 2008 2:40 am

per mendimin tim, martesat e homoseksualeve duhen lejuar. nuk ka arsye pse mos ti lejojme. ne fund te fundit ata martohen se duhen. dhe cfare eshte martesa, kurorezimi i nje dashurie.dhe dashuria, ndjenja nuk rrjedh vetem ndermjet dy sekseve te kunderta por edhe dy sekseve te njejta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Dec 14, 2008 2:45 am

te bej cte duan.sma ndjen hic cbejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Jan 13, 2009 1:26 pm

secili ka menyren e vete per te qene i lumtur
nese kjo do i bente ata te lumtur le ta bejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 17, 2009 8:02 pm

mendoj se duhet te legalizohen edhe ne shqiperi.te behen me ligj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 17, 2009 8:16 pm

larg qofte lal...i kam shum inat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Jan 19, 2009 10:37 pm

jeta esht individuale dhe skam te drejt tehedh posht vendimin e dikujt por duke marr parasysh standartin jetesor eshte dicka jo normale edhe ne lidhje me popullsine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Jan 19, 2009 10:39 pm

kush e ka hap ket tem mqaf se na e shpifet
boooooooooooo What a Face affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:19 am

shum thon q esh gj e pamundur,por perdersa ndodh behet e mundur.tgjith jemi human,por secili me ndjenja ndryshe...disa e kan per seksin e njejt..dhe mu kjo mpelqen kur pranohet dhe luftohet...kjo gj ka pas ekzistu q nlashtesi ,ka evolu,e po legalizohet nditet tona...a e do?po...mund tjet kalama,mund tjet plak,mund tjet i cmen,mund tjet cdo gj,dhe mund tjet seks i njejte too...I'm pro:)peace&luv lejini ttjeret tjetojn tlir,sic doni tjetoni dhe vet..SmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:23 am

Enny-Art shkruajti:
shum thon q esh gj e pamundur,por perdersa ndodh behet e mundur.tgjith jemi human,por secili me ndjenja ndryshe...disa e kan per seksin e njejt..dhe mu kjo mpelqen kur pranohet dhe luftohet...kjo gj ka pas ekzistu q nlashtesi ,ka evolu,e po legalizohet nditet tona...a e do?po...mund tjet kalama,mund tjet plak,mund tjet i cmen,mund tjet cdo gj,dhe mund tjet seks i njejte too...I'm pro:)peace&luv lejini ttjeret tjetojn tlir,sic doni tjetoni dhe vet..SmileSmileSmile

cheers

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:27 am

:Birre;: :rock band: :rock band: :rock band:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
You Burn Deep Inside Me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 27
Vendndodhja : diku
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:28 am

Thjesht jam kundra. Polet e kunderta terhiqen, te njejtat shtyhen, por njerezit tani duan te thyejne edhe ligjet e fizikes. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:33 am

plako,dashuria sesh fizik..dhe per mteper dashuria skomandohet,se ke iden sa rob cmenen kur kuptoj se dashurojn seksin e njejt dhe i ndrydhin ndjenjat.ata nuk dun,ata thjesht duhen tmsohen me iden q ashu jan ...kjo sesh pun deshire...njeri se zgjedh tjet gay ose hetero...e zgjedhin hormonet dhe ndjenjat at pun...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
You Burn Deep Inside Me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 27
Vendndodhja : diku
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:34 am

Ketu kishte nje pyetje: Cfare mendoni per martesat gay?
Dhe une u pergjigja duke dhene mendimin tim. Ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:38 am

jo m sh mir e bone ti,po zakonisht menimi pasohet me i arsyetim tbindes.un spash najgj pervecse shijes personale edhe 1 batute.kaq.edhe ky esh menimi im tashi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 1:50 pm

doni shkruajti:
kush e ka hap ket tem mqaf se na e shpifet
boooooooooooo What a Face affraid
un,pse ca ke ti?po deshe shkruj,po deshe mos shkruj,gjithsesi sme intereson sh opinioni yt,ca robsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 1:51 pm

Enny-Art shkruajti:
shum thon q esh gj e pamundur,por perdersa ndodh behet e mundur.tgjith jemi human,por secili me ndjenja ndryshe...disa e kan per seksin e njejt..dhe mu kjo mpelqen kur pranohet dhe luftohet...kjo gj ka pas ekzistu q nlashtesi ,ka evolu,e po legalizohet nditet tona...a e do?po...mund tjet kalama,mund tjet plak,mund tjet i cmen,mund tjet cdo gj,dhe mund tjet seks i njejte too...I'm pro:)peace&luv lejini ttjeret tjetojn tlir,sic doni tjetoni dhe vet..SmileSmileSmile
nqef :Birre;: Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:21 pm

Enny-Art shkruajti:
plako,dashuria sesh fizik..dhe per mteper dashuria skomandohet,se ke iden sa rob cmenen kur kuptoj se dashurojn seksin e njejt dhe i ndrydhin ndjenjat.ata nuk dun,ata thjesht duhen tmsohen me iden q ashu jan ...kjo sesh pun deshire...njeri se zgjedh tjet gay ose hetero...e zgjedhin hormonet dhe ndjenjat at pun...

kshu na ka then edhe zysha biologjis ne.kta njerez jan te lindur dhe kur e kuptojn qe terhiqen nga sexi i njejt,kur shohin ne syt e te tjerve ,paragjykuesve sidomos Evil or Very Mad neverin,futen ne depresion te madh.esht per tu ardhur keq ne fakt,esht dicka jo humane te paragjykosh dhe te lendosh tjetrin per disa ndjenja ndryshe nga tjeret,dhe per me teper per karakterin e lindur,NUK KAN VENDOSUR HOMOSEKSUALET TE JEN TE TILL,KSHUQE LERINI TE JETOJ ASHTU SIC JAN!!
dhe dicka nuk kuptoj dhe ne shpin time si shumica e njerzve ne shoqerin ton,i deskriminojne ne kulm kta njerez megjithse nuk i ka gjetur asgje deri tani nga kta individ.mfal por cpun me prish mua nje homo????? ppfff asgje!!!!
une paragjykoj dhe do vazhdoj te paragjykoj pseudot,njerzit qe shtiren vetem per te ren ne sy.
femrat qe e tregojn veten si lezbike psh vetem per disa vidio per te fituar fame. iiiiiiiiiiiiiii kte gje po qe nuk e duroj.
kurse per homoseksualet e lindur....hic fare si kam inat.THEY CAN LIVE IN THEIR WAY!!!!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:31 pm

mua nuk eshte se me pelqejne pasi zoti ka krijuar edhe femren edhe mashkullin por hej ato e dine vete cfare bejne,eshte jeta e tyre po pse ne duhet te fusim hundet ne punet e te tjereve,homot ne nuk na prishin asnje pune LET THEM LIVE THEIR LIFE......pike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 23
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:31 pm

nuk esht se jam dakort me thyrjen e ligjeve te natyres por ama ato lloj njerezish nuk e meritojne te perjashtohen nga shoqeria. pavaresisht cdo gjeje ato duhet te trajtohen si njerez normal Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: