Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 po shkaterrohet rinia?!?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:02 am

e hap kete tem duke mar shkas nga dicka qe me ndodhi para disa ditesh,,isha ber tap,,po ecja rruges me shoqen time,,e cila po me mbante perkrahu,,po qeshnim aq shume,,po ia kalonim mire dmth Laughing ,,po na shikonin te gjithe dhe se ca pershperisnin neper dhembe,,dikush afrohet dhe me thote "njeri i cthurur" confused nuk e mbaj mend ti kem kthyer pergjigje me fjale por ama shishen e birres qe kisha ne dore ia derdh tek pantallonat,,te thuash qe ishte mosha gjyshit tim qe te mendonte ashtu,,hajde,por ishte rreth 25-27 vjec,,
esht e vertet qe po cthuremi?apo thjesht bejm gjera adoleshente te cilat perputhen me shum gjera ne perendim,,nese jemi te cthurur cduhet te bejme?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:06 am

Te besh gjera qe bejne ne perendim nuk do te thote se jane te drejta. Veten njeriu e zgjedh vete si te jete dhe per kete nuk duhet t'i vihen te gjitha fajet shoqerise apo kushteve. Keshtu nqs disa te rinj po emancipohen ne krahasim me periudhat me perpara, nuk do thote se te gjithe jane te cthurur. Ne radhe te pare duhet te kerkojme respektin e te tjereve, nuk ka rendesi se cfare moshe apo gjinie kane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:14 am

derisa kan fillu me u lidh me persona te njejtit seks , nuk po shkaterrohet , por po iken per lesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:15 am

ne fakt per kte duhet te flisje ti riot , se per ate qe ke shkrujt , qe je be tap , gje qe ska lidhje fare me rinin , se tap behen te gjith , mjafton te vije rasti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:18 am

fefe_ shkruajti:
ne fakt per kte duhet te flisje ti riot , se per ate qe ke shkrujt , qe je be tap , gje qe ska lidhje fare me rinin , se tap behen te gjith , mjafton te vije rasti
Kjo tregon se vendi akoma nuk ka dale nga tranzicioni,,,pikerisht mua kjo em erdhi cudi se ishte njeri rreth te 25 vjec,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:19 am

e kape ate qe thash un se nuk e mora vesh ca the tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:20 am

varet ca kuptimi e ke pas ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:45 pm

Problemi eshte po shkatarrohet rinia apo po shkatarron ti veten tende me veprime mbase jo te pershtatshme?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Aug 18, 2008 1:48 pm

he pra jam dakord me kte lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Tue Aug 19, 2008 11:22 am

fefe_ shkruajti:
derisa kan fillu me u lidh me persona te njejtit seks , nuk po shkaterrohet , por po iken per lesh

do beja nji korigjim te vogel ktu, Ka Ikur Per Lesh Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Tue Aug 19, 2008 12:56 pm

mendoj se rinia sot po shkatarrohet.....ka shum veprime qe me bejn te mendoj kte gje!!!ne si rini duke u munduar te mos kemi paragjykime apo ti japim vetes liri te teperta po shkatarrojm veten!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Tue Aug 19, 2008 5:37 pm

mos u merrni me rob amon se ato e kan menjen te shekulli 10 se harrojn qe jena te 21 dhe gjerat kan ndrushy...pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Aug 20, 2008 5:56 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Problemi eshte po shkatarrohet rinia apo po shkatarron ti veten tende me veprime mbase jo te pershtatshme?
Jo re,,une dhash nje shembull,,,ose kjo ishte arsyeja pse e hapa kete teme diskutimi,,thjesht shembull,,ka sa te duash,,por mendoni se po shkaterrohet?nese po cfare duhet te bejm?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Aug 27, 2008 7:22 pm

ka ik skic jo po shkatarrohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Aug 27, 2008 10:25 pm

S.A.M shkruajti:
mos u merrni me rob amon se ato e kan menjen te shekulli 10 se harrojn qe jena te 21 dhe gjerat kan ndrushy...pfff
pse ti sam po te shikoje 2 vajza te moshes sate ne rruge te bera drru me alokool cfare do mendoje???????te cthuruta eshte gjeja e pare qe te vjen ne mend ketu nuk ka pse te jene te tere ne shekullin e 10
apo fole ne pergjithesi scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Thu Aug 28, 2008 10:31 pm

pse re dj jero ca ka me u be tape,,cdo njeri gezon nuk do i mar leje une tjetrit nese qesh ne rruge me te madhe apo pi alkol,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 26
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Oct 06, 2008 11:06 pm

Nashti.. kta rinia sot jam bo krejt budalla... droga po e shkaterron krejt brezin e ri...
epoo do thoni: jo mo un spi drog (kjo veq po ishte femer)... nqs ju femrat spini drog, atehere jeni alkoliste, duhanxhije edhe ndoshta kthesa... tnai nqs sjeni kshu jeni budallaqe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Mon Oct 06, 2008 11:37 pm

tani......jo se jemi budallenj re jo
por ky brez qe po vjen eshte brez i dhi** fare....
pak a shume jane ato qe ka shkrujt antari siper.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Tue Oct 07, 2008 2:16 pm

Realkatil shkruajti:
Nashti.. kta rinia sot jam bo krejt budalla... droga po e shkaterron krejt brezin e ri...
epoo do thoni: jo mo un spi drog (kjo veq po ishte femer)... nqs ju femrat spini drog, atehere jeni alkoliste, duhanxhije edhe ndoshta kthesa... tnai nqs sjeni kshu jeni budallaqe Razz

iiiiiii ca thu ti re???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Tue Oct 07, 2008 2:25 pm

se mendoj se kjo rini po shkaterrohet perkundrazi mendoj se po del nga ajo faze kur te gjithe benin si trapa. te behesh tape eshte tjeter gje dhe te jesh i shthurur eshte gje tjeter personalisht per mendimin tim nuk jam dakord qe kjo shoqeri po shturet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Sat Oct 11, 2008 9:30 am

EroldCeka shkruajti:
se mendoj se kjo rini po shkaterrohet perkundrazi mendoj se po del nga ajo faze kur te gjithe benin si trapa. te behesh tape eshte tjeter gje dhe te jesh i shthurur eshte gje tjeter personalisht per mendimin tim nuk jam dakord qe kjo shoqeri po shturet

Jam dakord. nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 11, 2009 12:32 pm

ey 2 sec plako, me i fjal edhe mu qe mkan pa dru neper rruget e bllokut naten e vitit te ri robt kan mendu qe kam e cthurur e confused ok por...kujt i plasi Smile mjafton qe un kenaqem per vete se ca mendojn te tjeret i shumzoj me 0.

nuk po shkatarrohet rinia jo, kte mund ta thot vetem brezi i vjeter, spo bejm gjera te paligjshme, thjesht po jetojm dhe po kenaqemi me sa mundsi tkemi

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 11, 2009 12:48 pm

o arl qe je bo tap etj etj ska asigje te keqe se e kan keq kuptuar shkaterrimin.. po te pish droge perdite duke fillu qe nga bari , kalo ke lsd , te bardhe e duke ke vajt e fundit fare ;e kuqja me shiringe...ky po eshte shkaterrim dhe te siguroj qe shume nga te rinjte e sotem jane te shkaterruar sidomos ne tr,, dhe ti kete e di shume mire , apo jo?? nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 11, 2009 12:56 pm

yep, por kto jan raste ekstreme dhe padyshim qe esht shkaterruse, esht fenomen qe ndodh jo vetem ne shqiperi
ate qe thash me lart e kisha se lexova pergjigjet dhe tema per kte ishte tapllikun, anyway droga po qe esht shkaterruese, sidomos kur e teprojn (kjo sdo t thot qe jam kundra droges :p)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 11, 2009 1:00 pm

Child In Time shkruajti:
yep, por kto jan raste ekstreme dhe padyshim qe esht shkaterruse, esht fenomen qe ndodh jo vetem ne shqiperi
ate qe thash me lart e kisha se lexova pergjigjet dhe tema per kte ishte tapllikun, anyway droga po qe esht shkaterruese, sidomos kur e teprojn (kjo sdo t thot qe jam kundra droges :p)

nqef :rock on: lol! Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
po shkaterrohet rinia?!?!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: