Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Wed Jun 25, 2008 1:35 pm

Une zihem thuajse perdite me mamin, po nuk zgjasin shume. Jane zenka flash. Tak fak dhe mbarojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Jun 29, 2008 5:01 pm

uhhh zihem cdo min. cdo ore cdo dite.
kur nuk zihem (gje qe nuk zgjat me shume se 10 ore) them: o zot ca bera sot e po ma shperblen??
hahaha, esht e pamundur te mos zihesh me prinderit. nuk perputhen shum karakteret dhe nuk e them une se jam adoleshente dhe nuk me pelen shume men. e logjikimit te brezit te prinderve te mi, por nje dite edhe zysha e sociologjise qe esht ne nje moshe te madhe tashme, na tha: kush adoleshent thot qe nuk zihem kurr me te shpise, genjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Thu Jul 10, 2008 10:41 pm

Sma do mendja,po ndoshi duhet permbys ndonje gje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Fri Jul 11, 2008 9:44 am

auuuuu po tallesh eeeee??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 12, 2008 11:06 am

Une nuk zihem shpesh me prinderit. Me babin gati fare, por edhe me mamin ndodh rralle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 12, 2008 11:12 am

Zihem shpesh gjate nje dite sidomos me mamin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 12, 2008 12:36 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
auuuuu po tallesh eeeee??????
E kam fjalen qe po su zume duhet permbys ndonje gje se kshu zihem gati perdit une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 12, 2008 1:43 pm

aha po tani e pash me vemendje une se si esht formuluar tema. po e pra se mos zihesh me prindin.... affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 12, 2008 2:24 pm

hahah e pra dhe une ne fillim kujtova qe ti po me thoje pse zihesh kaq shume,pastaj kur e lex me mire thashe do e ekete keqkuptu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 12, 2008 3:15 pm

o lacuna coil ca flet ti mi te rrije kjo pa u zene behet nami jo vetem me prinderit po me te gjithe pupupu sdurohet dot Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 12, 2008 3:18 pm

hahaha shif shif kjo.
kurse une nuk e quaj normale mos zihem. me babin me rralle se nuk na e mban te dyve se pastaj nuk flasim per 2-3 jave rresht. kurse me mamin, kur nuk zihem gjat nje dite(gje qe ndodh shuume rralle) mendoj se o do plasi keq po keq fare diten tjeter ose esht mami semure(larg qofte po aty me shkon mendja) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 12, 2008 3:21 pm

ehh uen kur zihem me mamin flas shpejt kurse me babin i mbaj inat,si flas fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Mon Jul 14, 2008 11:37 pm

Child Of Darkness shkruajti:
ehh uen kur zihem me mamin flas shpejt kurse me babin i mbaj inat,si flas fare.

Sa mban ky inati jot?Max 2 ore.Korruptohesh shpejt ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Thu Jul 17, 2008 3:22 pm

gjate nje dite????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! eshte shume mund te them per nje ore edhe prap eshte shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Thu Jul 17, 2008 3:42 pm

EroldCeka shkruajti:
gjate nje dite????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! eshte shume mund te them per nje ore edhe prap eshte shume

ti zihesh me veten dhe jo me me tjeret. ppfff ca flet o erold??? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 26
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Thu Jul 17, 2008 4:00 pm

Un spara zihem fare me prinderit, ndodh rralle max 3 her ne muaj dhe ateher kalon shpejt dhe zakonisht me mamin se me babin sbehet llaf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 19, 2008 2:49 am

joooo Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 19, 2008 11:43 am

po me si s'ka mundesi...mos i fol fare se nuk ndodh gje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 25
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 19, 2008 4:49 pm

ka si ska psh kam gati gati i jav qe nuk zihem me asnji nga keto te shpis dmth as me motren as me mamin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 19, 2008 5:10 pm

pardje ne 1 te nates u zura me mamin. Crying or Very sad ..me pa ne msn, nderkohe qe dhoma ishte super rremuje dhe kisha kohe pa e rregulluar nderkohe qe nje dite me par i kisha then qe do e rregulloja. ehhhh ca sherri.. Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,gjynaf komshinjt....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 19, 2008 6:40 pm

s ka mundesi asnjeher!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 19, 2008 6:59 pm

Sot psh sjam zene fare,kemi qene me te mira te gjithe,ishalla e mbyll kshu kete dite Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 19, 2008 7:15 pm

asnje here vetem me raste te vecanta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Mon Jul 21, 2008 12:04 am

Ueee une keto 2 dite sjam zene fare Razz Se di ca ka,e mora mesysh veten me duket duke thene ketu qe zihem gati cdo dite! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Tue Jul 22, 2008 8:58 pm

mission imposibile!!dit per dit dhe shum her ne dit po deshe,,,sherrin e kemi si ta duash,,me fjal,,me ulerima,,me shikime,, lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: