Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Tue Jul 22, 2008 9:30 pm

hahaha

edhe un dit per dit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara glamour
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Wed Jul 23, 2008 5:18 pm

jo tashme jam bere me abone.cdo dite do zihem me mamin.me babin jo edhe aq shpesh por edhe ai me acaron.me mamin cdo greindje nis jot per rremujen ee dhomes time me shume.apo s ele gjerat e mia vend e pa vend ne shtepi etj.ndersa me babin per orarin e kthimit ne shtepi.nuk eshte s ejam njeri sh i perpikte keshtuqe gjithmone vonohem.os epo me pa me shoke rruges dihet q ekur te shkoj ne shtepi do filloj te zihem.cte bejm me prinderit.keto na rane keto do mbajme .gjithsesi i dua shume Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Wed Jul 23, 2008 6:02 pm

jurgeni shkruajti:
hahaha

edhe un dit per dit....
serjozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Wed Jul 23, 2008 6:28 pm

ke ndonje problem?????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Thu Jul 24, 2008 10:17 am

Ne familje jam shum tip i qete dhe nuk zihem shum me prinderit...shum rralle.ndoshta edhe se ato me lejn te lire te bej shum gjera sipas deshires sime dhe un nuk i kaloj kufijte e lirise sime!!kjo gje ka sjelle te mos kemi keqkuptime dhe prandaj nuk zihemi shum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Fri Jul 25, 2008 3:42 am

pff..shyqyr zotit jan rallu sheret nshpin time..po kur boja un si kalamo m*** normal qe do zihesha me tshpis..po edhe kan fillu me mkuptu ata tashi qe kjo jam un skan cti bejn edhe jan qetsu gjakrat nshpin tone..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Fri Jul 25, 2008 5:40 pm

jooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 26, 2008 12:22 am

Kush zihet me me prindrin tani,as prindri ska nerva te merret me mu Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 26, 2008 9:47 pm

Une shkruajti:
Kush zihet me me prindrin tani,as prindri ska nerva te merret me mu Laughing


hihih sa e forte kjo Laughing Laughing Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sat Jul 26, 2008 10:33 pm

SupergirL shkruajti:
Une shkruajti:
Kush zihet me me prindrin tani,as prindri ska nerva te merret me mu Laughing


hihih sa e forte kjo Laughing Laughing Laughing Razz


hajde shqipe hajde nejse ehu kush merret mo me te shpis tani ska njeri nerva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Jul 27, 2008 8:39 pm

grindja qe pata pardje me prinderit me detyron qe te mos futem ne forum,,sepse sdo rri te shpia ime me,,rob te padurushem acarus Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Jul 27, 2008 11:03 pm

sapo pata nje grindj se kishte nje feste te ajeku ne oren nente. Do shkonin ca shoke dhe shoqe te mite. me moren ne telefon kur mami, tere dites rrugeve ke qene. Nuk do shkosh. Si perfundim u zume dhe nuk shkova.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Jul 27, 2008 11:06 pm

edhe une sa u zura me prindin femer. genjeva veten se thash se sot kisha ren rehat, pa grindje. filloi sherri .....ahhhh goje ters paskam pasur Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Wed Jul 30, 2008 12:36 pm

te kem i bomb,,tia fus ne makin Twisted Evil Twisted Evil :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Wed Jul 30, 2008 12:58 pm

hahahahhaha o RioT je bomb fare edhe ti Razz
vallaj se di a zihem apo jo iher Razz:P lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Aug 03, 2008 8:02 pm

hahahah nuk e din nese zihesh apo jo?? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Aug 03, 2008 8:39 pm

Ska as 2 min qe u zura,ca acarimi Mad


Edituar pėr herė tė fundit nga Mars nė Sun Aug 03, 2008 9:57 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Aug 03, 2008 9:54 pm

po ka mundesi jo nje dit po shum dit
se me mamin merrem vesh shume mir lene ma me babin pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Aug 03, 2008 11:35 pm

po ca kerkon te zihesh me babin ti mi kur e ke ne amerike.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Aug 03, 2008 11:39 pm

Hahaha me verte,hic mendjen une kur e lexova,edhe ne qe themi zihemi shume sdo te thote qe ska dite se sdo kishte kuptim pastaj,po eshte nje menyre e te treguarit qe me verte debatojme shpesh,se dhe une normal ka dite qe nuk zihem fare perkundrazi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Tue Aug 05, 2008 6:34 pm

Nuk ka dite qe mos te zihemi, zenka me banale eshte: dua te dal, nuk ke per te dale. Une nuk mund te zihem me prinderit vetem neqoftese nuk jam ne shtepi.Do e gjejne nje metode qe mua te me acarojne, edhe jam tmerresisht shume i lekundshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Tue Aug 05, 2008 6:35 pm

Une zihem me mamin sepse e shoh me shume, edhe me ngacmon me shume- gje qe une e urrej!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Aug 10, 2008 11:18 am

eshte e pamundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Aug 10, 2008 11:38 am

eh..... kur ka ndonje dit pa zenka duhet kthyer e gjith shpia permbys hihihih lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   Sun Aug 10, 2008 11:39 am

pse o bad boy eshte e pamundur??
un personalisht nuk zihem me prinderit!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: