Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Wed Jun 25, 2008 1:36 pm

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sun Jun 29, 2008 4:31 pm

NDIKON, MADJE SHUME DO TE THOJA UNE.
SHPJEGIMET I JAP DITE TJETER...LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Jul 10, 2008 10:46 pm

Normal qe ndikon,eshte e veshtire te shohesh nje adoleshent tani pa cel.
Si ndikon?Dhe per miredhe per keq Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 12, 2008 11:10 am

Une per vete nuk rri dot pa cel me vete. Jo se me duhet per ndonje gje te rendesishme, po e perdor si ore, si kalendar, per lojra etj. Ai ndikon ne jeten tone duke na bere me te ndergjegjshem se si te kursejme Razz , na gjendet prane ne momente te veshtira, ndihmon edhe ata qe e kane shume me te thjeshte te komunikojne me celular sesa drejtperdrejt. Ndikim negativ ka vetem tek ata qe e kane pjese te karakterit, dhe per te tille adoleshente gjithcka do te ndikonte, jo vetem celi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 12, 2008 12:00 pm

Cdo gje ka anet pozitive dhe negative dhe celulari keshtu ndikon ne jeten e gjithe secilit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Jul 17, 2008 3:24 pm

tani per tani skam cel lol! e mbylla numrin qe para nje viti se me cmenden me thirrje private keshtuqe tani jam rehat as nuk me zgjojne me nga gjumi as nuk me acarojne gjate dites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Jul 17, 2008 3:34 pm

ku rrihet pa cel re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Jul 17, 2008 3:35 pm

une isha mire pa cel. kur me humbi. bridhja pas shkolle dhe sme kontrollonte njeri. qef o qefff. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Jul 17, 2008 3:43 pm

fefe_ shkruajti:
ku rrihet pa cel re


po ti bjeri tjetri apo tjetra ziles ne 2 te nates me privat rrihet pastaj pa cel??????? rri e lale se te te vije zilja ne dy te nates cmendesh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Jul 17, 2008 3:46 pm

pse nuk e mbyllje ti? apo ta kishte qefi vet.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Jul 17, 2008 3:49 pm

po meqe rri zgjuar deri nga ora 3 une se kur e kam internetin ne shtepi ca do bej ne darke edhe coja ndonje sms vec se kur vishin zile me privat qe me cashin koken sa e hapja une e mbyllte edhe filloshin lavderimet pastaj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 26
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Jul 17, 2008 4:09 pm

UN sdo te thoja a ndikon celi ne jeten tone po a do rrinit dot pa cel sepse se di se si ndikon celi ne jeten tone eshte nje gje normale qe un personalisht sdo rrija dot pa te po per te ndikuar te pakten ne jeten time seshte se ka sdikuar shum pothuajse fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 19, 2008 3:29 am

ndikon
tani ka avantazhe dhe disavantazhe
ndikon per keq se na griu nga leket mo pupu
ndikon per miir se...ja un prsh, cdo dit cel tim e perplas ne tok per kenaqsi, esht si tip terapie kundra stresit, kuptoni, po mos te kisha cel si do e hiqja stresin un ??
Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 19, 2008 9:59 pm

Ndikon si nuk ndikon. Ja psh tani nuk do isha ne shtepi sikur ta kisha lexuar ne kohe nje sms qe me kishte ardh ne celular.

eri, jam te kaprico me kristjanen. po deshe hajde. kthe xgj ca do besh. te puc

kur e pashe une kishte 30 min qe kishte ardh. po ta kisha pa ne kohe nuk do isha ne shtepi tani. ja ky eshte shembulli konkret se si ndikon.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 19, 2008 10:01 pm

Child In Time shkruajti:
ndikon
tani ka avantazhe dhe disavantazhe
ndikon per keq se na griu nga leket mo pupu
ndikon per miir se...ja un prsh, cdo dit cel tim e perplas ne tok per kenaqsi, esht si tip terapie kundra stresit, kuptoni, po mos te kisha cel si do e hiqja stresin un ??
Laughing

hahahahahaaa ueee per koken time aq kam qesh. esht pergjigja me e bukur. hahahahaaa Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Fri Jul 25, 2008 4:00 am

ndikon shume madje..dhe un celin shpeshhere e perdor si terapi kunder stresit VEGENCY ktu ne forum mund te flasi per kte..po qe ndikon shume keq tek te gjithe ne jo vetem tek adoleshentet por tek te gjithe ndikon keq nga rrezet kancerogjene qe ka..kshuqe duhet me i mbajt larg ato m** celesh se do shkojm per dhjam qeni..haha..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Fri Jul 25, 2008 12:15 pm

COLORED_SPIRIT shkruajti:
ndikon shume madje..dhe un celin shpeshhere e perdor si terapi kunder stresit VEGENCY ktu ne forum mund te flasi per kte..po qe ndikon shume keq tek te gjithe ne jo vetem tek adoleshentet por tek te gjithe ndikon keq nga rrezet kancerogjene qe ka..kshuqe duhet me i mbajt larg ato m** celesh se do shkojm per dhjam qeni..haha..

Lere mos e pyt per demin qe ben.dhe une qe pernate fle me cel te koka,booo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Fri Jul 25, 2008 12:42 pm

edhe un e kam degju ket por e maj celin gjithmon posht kokes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Fri Jul 25, 2008 10:23 pm

Une ngjova nje te papme shpare, qe ndikonte negativisht ne prodhimin e spermatozoideve te meshkujt. Do na beje steril ai dreq telefoni me duket. Haha!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Fri Jul 25, 2008 11:38 pm

un kam qe ne klas te 4 me cel
6 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 22
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 26, 2008 4:55 pm

Mendoj se cel ndikon ne jeten e adoleshenteve. Demet qe ben jane te medha pasi ai ka disa rreze qe te demtojne trurin, shikimin, degjimin. Sido te jete mosha jone, ajo e adoleshences kur fiksohet mbas dickaje veshtire ta heqi nga truri apo nga dore(psh cel).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 26, 2008 10:35 pm

sa pa lidhje po si ndikon celulari ne trurin e njeriut ma shpjegoni jam injorant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 26, 2008 11:02 pm

me valet elektromagnetike

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 26, 2008 11:07 pm

valet elektronmagnetike nuk ndikojn ne personalitet O TE ZGJUAR ndikon thjesht ne fushat e trurit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 26, 2008 11:21 pm

Kush tha qe ndikon ne personalitet?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: