Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sat Jul 26, 2008 11:31 pm

po a po pysni qe ndikon ne jeten e adoleshentit apo sdini ca pysni jeta pa personalitet ca esht apo .......??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mon Jul 28, 2008 1:38 am

mendoj se cel ndikon edhe ne personalitetin e adoleshentit.ne ditet e sotme, fale teknologjise cel nuk sherben vetem si mjet komunikimi.sic e dime mund te perdoret per lojra,per te degjuar muzike, per video,etj etj.kjo ka bere qe adoleshentet e sotem ta perdorin tej mase ate.sot behet konkurs kush ka cel me te bukur dhe me me shum opsione.adoleshentet harxhojn ore te teperta me te ne dor kur mund te merreshin fare mire me gjera te tj me te dobishme.pastaj shkembimi i materialeve te ndryshem(ndoshta dhe qe sduhen)ndikojn ne personalitetin e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Wed Aug 27, 2008 7:58 pm

celulari te huton eshte si pune spiuni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sun Oct 19, 2008 6:25 pm

mendoj se celulari ja merr mendt pjeses me te madhe te adoleshenteve e sidomos atyre qe jane ne 9-vjecare, sa me acarojne, kur jane bere edhe ato me celular mo dhe vetem gjera te pista mbajne ne cel, ktu tek ne iher pupup o zot sdurohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sun Oct 19, 2008 6:26 pm

mendoj se jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sun Oct 19, 2008 6:26 pm

normal qe ndikon shume ne jeten e tyre.pa cel aha gjerat sdo ishin ne rreguull fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sun Oct 19, 2008 6:28 pm

na eshte bere celi si droge
rrime rrime edhe e shofim po prap se prap nuk vjen gja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sun Oct 19, 2008 6:28 pm

NE JETEN PO PO JO NE PERSONALITET Ca jane keto budalluqe keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mon Oct 20, 2008 11:26 am

flas per veten time.ndikon shume edhe tek te tjeret besoj,cel eshte bere mjeti me i rendesishem per te gjithe adoleshentet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mon Oct 20, 2008 5:34 pm

per te ndikuar ndikon shume
nga leket na griu na cmendi gjith kohen ceeerr ketu e ceeer atje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mon Oct 20, 2008 5:44 pm

Child In Time shkruajti:
ndikon
tani ka avantazhe dhe disavantazhe
ndikon per keq se na griu nga leket mo pupu
ndikon per miir se...ja un prsh, cdo dit cel tim e perplas ne tok per kenaqsi, esht si tip terapie kundra stresit, kuptoni, po mos te kisha cel si do e hiqja stresin un ??
Laughing

hahhahahahahhahahaha ueeeee sa kam qesh me ket per zotin
e di si mesht duk kur e kam lexu sikur te kisha perball hahahhahahahaa
je e madhe per zotin
mu kujtun ditet e shkolles ne matur ,sa her e ke plas ate te shkret cel hahahaha
sa per temen normal qe celi ndikon,psh un pa cel srri dot
jo per gje po ke parasysh un pa cel sikur nuk shkon hihihiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Wed Oct 22, 2008 3:33 pm

Edhe ndikon edhe jo...
Un per vete se vras sh menjen e fik qe ne oren 6 ose e lej pa dridhje pa muzik pa gje kur i bin se ngjon kush...
Leket s'kam si ti harxhoj se me kto te shpis e kam falas dhe s'para folim vec kur kemi nevoje per ndonje gje...Te Shqipris si marr dot ncel se esht shtrenjt...Lene mo se un jam ktu kur tkthehem Nshqipri shkruj prap Razz
P.s...RROFT ATO QE KAN SHPIK CELULARIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Wed Oct 22, 2008 4:11 pm

po dhe jo ose me mir ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Wed Oct 22, 2008 7:38 pm

normal qe po !
shum gjera lindin prej celularit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Oct 30, 2008 7:08 pm

mua se si me duket kur jam pa tel....sikur nuk kam asnjigjo me vete
dhe kur mu prish mora tel e plakes deri sa bleva tjetrin......Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Oct 30, 2008 7:31 pm

po ndikon shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Oct 30, 2008 9:53 pm

normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Thu Feb 04, 2010 8:57 am

fefe_ shkruajti:
ku rrihet pa cel re


haha tamam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Fri Feb 12, 2010 8:57 pm

ndikon ..shum bile..mu prsh me kerko ca te dush..vetem celin jo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ida94
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 23
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Tue Feb 16, 2010 10:22 pm

besoj se edhe po edhe jo.ndryshon nga personi.ka sh njerez qe n jetojn dot pa tel ,por mua sme bene pershtypje me tel pa tel,me pare nk rija dot pa te ndrsa tni sme intereson fare besoj se ka qen ai qefi i te paturit tel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jonalda
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 22
Vendndodhja : lac
Piket : 4
Data e regjistrimit : 08/04/2010

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Fri Apr 09, 2010 10:51 pm

uaaaaaaaaaaaaaaaaaa ca te ben tel-i te cmend per zotin...... 1000 zile me privat ne nje minut dhe problemi eshte qe degjon lloj-lloj "lavderimesh"... perfundimisht une do e bej copa copa....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Sun Apr 11, 2010 2:11 pm

qyqa,qenke bere si 0900 Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: