Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 kush jane me dinake femrat apo meshkujt?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 10:08 pm

rolin dine ta luajn mire, por kur u kerkojne ta vazhdojn rolin gjat, ngecin femrat se nuk jan aq te zgjuara sa te mbajn gjalol dinakerin gjithmon. nejse se spo di si ta them se jam out sot.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 10:09 pm

thon se femra futi shejtanin ne shishe,por harroje ti vere tapen:) ate e bem ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 10:10 pm

ik mi tradhetare nuk di te luash fare
na una aktore perfekte e pe ca i bera tjetrit.................
prit se do i bej dhe ca gjera te tjera do e sjell icik po icik rrotull hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 10:11 pm

[quote="Lacuna_Coil"]rolin dine ta luajn mire, por kur u kerkojne ta vazhdojn rolin gjat, ngecin femrat se nuk jan aq te zgjuara sa te mbajn gjalol dinakerin gjithmon. nejse se spo di si ta them se jam out sot.[/quote ME QE QEKE OUT DMTH SE NUK E LUAN DOT ROLIN GJATE NGECE DHE TI :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 10:13 pm

[quote="don corleone"][quote="Lacuna_Coil"]rolin dine ta luajn mire, por kur u kerkojne ta vazhdojn rolin gjat, ngecin femrat se nuk jan aq te zgjuara sa te mbajn gjalol dinakerin gjithmon. nejse se spo di si ta them se jam out sot.[/quote ME QE QEKE OUT DMTH SE NUK E LUAN DOT ROLIN GJATE NGECE DHE TI :D[/quote

jo mer vlla se shyqyr nuk jam nga ato qe ngec une se i fus mire naft motorrit une. Razz
po sot jam out me verte une. ehhh....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 10:14 pm

he se do vish ne vete si gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 10:14 pm

free spirit shkruajti:
ik mi tradhetare nuk di te luash fare
na una aktore perfekte e pe ca i bera tjetrit.................
prit se do i bej dhe ca gjera te tjera do e sjell icik po icik rrotull hahahaha
PO JAM UNE AKTOR ME I ZOTI QE I KAP KTO GJERA SHPEJT SE GJITHE DITEN ME FEMRA MERREM :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 10:36 pm

te dy palet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Mon Aug 25, 2008 11:08 pm

don corleone shkruajti:
dj jero shkruajti:
femrat vete natyra terheqese e femres eshte krijuar per dinakeri
ME DUKET SE JA FUTE KOT KUR JANE KAQ DINAKE PSE MASHTROHEN NGA CUNAT?

per mua ka fol tamam ai,ti ja ke fut si kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Tue Aug 26, 2008 1:09 am

varet nga femra dhe nga mashkulli, njof ca femra, qe jane edhe ne forum qe jo shejtanin, po edhe te atin e shejtanit fusin ne shishe, dhe ca te tjera qe i fut ne shishe kur te duash.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Tue Aug 26, 2008 9:08 am

femrat nuk mashtrohen nga meshkujt thjesht bien shume shpejt ne dashuri dhe i besojne shum nje mashkulli i besojne dhe jeten
po ky nuk quhet mashtrim
po ka dhe femra qe i sjellin meshkujt rreth e qark vetes sipas deshires dhe ktu ngecin meshkujt............
eh femrat gjithmon do mbeten me dinake se meshkujt po meshkujt jane me ta zgjuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Tue Aug 26, 2008 9:56 am

hahahhhahahaaha booooooooo sa e squt free spirit
po normale femrat jan me te squta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sotiraq furxhiu
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : sporti dhe gjuhet e huaja
Koha e lire : e kaloj me shoqerine time.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Tue Aug 26, 2008 11:41 am

meshkujt jane me dinake por bejne sikur nuk jame dhe gjoja ia lene rradhen femrave, he pra nuk eshte kjo nje gje dinake.....................? Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Tue Aug 26, 2008 11:43 am

hahahahahahahaha seshte kjo
po ngaqe nuk dini te jeni dinak pranaj na lini rradhen neve qe dime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 49
Mosha : 23
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Sun Aug 31, 2008 7:12 pm

meshkujt normalishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Wed Sep 03, 2008 11:59 am

mundesisht kur te zgjidhni nje nga dy palet jepni dhe argumentat tuaj qe te tregoheni sa me bindes nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Wed Sep 03, 2008 12:25 pm

free spirit shkruajti:
femrat nuk mashtrohen nga meshkujt thjesht bien shume shpejt ne dashuri dhe i besojne shum nje mashkulli i besojne dhe jeten
po ky nuk quhet mashtrim
po ka dhe femra qe i sjellin meshkujt rreth e qark vetes sipas deshires dhe ktu ngecin meshkujt............eh femrat gjithmon do mbeten me dinake se meshkujt po meshkujt jane me ta zgjuar


na kujtove dicka me kte ti. Razz ahhh ca kohe po ska me gerr verr. hahhahahaa oj dreq.

megjithse femrat mund ti sjellin meshkujt rreth e perqark, si thot dhe free spirit, prap jan ato qe perfundojn duke vuajtur. pse? sepse e the po ti mi shtrig qe bin shum shpejt ne dashuri, me shpejt se meshkujt dhe na del bloof dinakeria qe kishim perdor deri tani.
nejse se dhe femrat dreq jan, te squta.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Thu Sep 04, 2008 10:57 am

ca faji kemi ne meshkujt qe ju bini mrena per icik mendohuni i here kur te thoni po,e mos i besoni shume sidomos atyre qe ju bejne qejfin shume se pastaj merziten me ju e kerkojne gjera te reja zakonisht femra te tjera.e sheh per tju mbrojt juve u futa ne sherr me cunat e tjere qe ime me shohin me inat.p.s cuna nuk jam tradhtare po po me vinte gjynah e thashe ti ndihmoja :gaga: Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Thu Sep 04, 2008 11:22 am

vallaj femrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Sat Sep 06, 2008 12:02 pm

femrat eshte normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Sat Sep 06, 2008 12:20 pm

femrat jan si gjeneralet,atyre nuk u intereson shum se c'humbje u ka kushtuar nje fitore
gjeneralet (femrat) nuk dalin gjithmone me fitore nga lufta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Sun Sep 07, 2008 4:49 pm

Me duken femrat me shume dinake, sepse i llogarisin me shume gjerat, i hyjne me thelle. Ndersa meshkujt jane shume siperfaqesore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Sun Sep 07, 2008 4:50 pm

femrat Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Wed Jul 01, 2009 4:56 pm

as behet fjale qe femrat..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blond
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 10
Mosha : 23
Vendndodhja : prishtine
Hobi : kėndimi,aktrimi,adventurat
Koha e lire : lexoj,shetis
Piket : 19
Data e regjistrimit : 05/08/2009

MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   Fri Aug 07, 2009 10:13 am

meshkujt jane dinak por femrat jane edhe me dinake se meshkujt keshtu qe une mendoj se qe te dy gjinit je dinak(e)

E VĖRTETA ĖSHTĖ E HIDHUR POR S'KE Q'T'I BĖSH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush jane me dinake femrat apo meshkujt?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: