Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sat Aug 23, 2008 9:17 pm

keto tema jane per ato persona qe kane rene keq fare mrena e nuk dine si te dalin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sat Aug 23, 2008 9:30 pm

hihi ma shprehu vet i pari :D
ai e diinte qe e doja edhe ky me donte edhe ma shprehu vet i pari Razz:D
pastaj normale qe ja shpreha edhe une Razz:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sat Aug 23, 2008 9:31 pm

un nuk e di fare
sja kam idene fare per kto temat e dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Tue Aug 26, 2008 4:05 pm

ja kam shprehur vet e para, ja kam then cop, TE DUA Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sotiraq furxhiu
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : sporti dhe gjuhet e huaja
Koha e lire : e kaloj me shoqerine time.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Wed Aug 27, 2008 7:45 pm

i kam rene verdall e verdall gjersa ia thashe me ne fund Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Fri Dec 05, 2008 10:29 pm

qyyqqa ku kam guxiim un mer aman
un mir qe i thash per ne ballo, kjo fale ndihmes qe me dha ajo shoqja se te ishte per mua skisha per ti thene ndo1her :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Fri Dec 05, 2008 10:34 pm

me ta thon si me ta thon,me ta lyp ma kishe dhon.{shaka}
i them:do te lidhesh me mua?
por asnjeher pa pire nje kafe me te ose pa dale ndonjeher.
ose ja them ne msn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sun Dec 07, 2008 2:39 pm

e filloj me nje puthje
PS: jo ne faqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ela
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 5
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sun Dec 07, 2008 2:52 pm

jo mi lal ja thua cop te duu e se lun topi, un kshu e kam thon dhe tani vazhdoj lidhjen per bukuri te zotit haha,klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sun Dec 07, 2008 2:53 pm

i them te dua dhe kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sun Dec 07, 2008 2:53 pm

woooow cfare guximi gocat me siper
halllall
ku ma ben zemra mua mer aman pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sun Dec 07, 2008 2:59 pm

nuk kam rene ne dashuri nenji her po neqofse do te bija,do tia thoja nga kina edhe do ti bija sa me gjate sepse kur bie ne dashuri nuk jam i zoti per tu shprehur po ama ne qofse eshte vetem pelqim e ftoj per kafe bej nje her mhb pastaj ia them troc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sun Dec 07, 2008 10:17 pm

hot spicy shkruajti:
i them te dua dhe kaq
ja ke fut kot nuk mjafton vetem nje llafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Mon Dec 08, 2008 11:32 am

Ja shpreh si ndjehem :D
Gje qe s'po e bj dot me Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Fri Dec 12, 2008 1:24 am

i shpreh dashurine time duke e pare ne sy.thjesht dhe shkurt:ndej dicka per ty,si thua tja japim nje shans njeri-tjetrit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
lina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 24
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sat Jan 10, 2009 4:06 pm

oooo un nuk do ja kisha shprehur kurr femra t'ia shpre dashurin mashkullit kurr
un e kam ber pervete qe ai te ma shpreh mua dashurin duke u sillur andej verdall
dhe duke u shoqeruar me ter shoqerin e tij, kshtu bera qe ai te ma shprehte dashurin Qef por prap un thoja mu nuk ma ben per te heren tjeter ather ok
e arrita qellimin :D Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Tue Jan 13, 2009 1:32 pm

shqip dhe shkurt fare se fjalet e tepra jane te pa vlera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Tue Jan 13, 2009 6:52 pm

Un tdu ty e ti mdo mu a bjm gili vili ne te dy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Wed Jan 14, 2009 12:51 am

e kupton vete ajo nga cdo veprim....seshte nevoja me fol kot me kot.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sat Jun 13, 2009 1:08 pm

ben pak interesanten ne fillim dhe pastaj boooooooooommmm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Sat Jun 13, 2009 10:04 pm

ashtu sic e kam ndjer,ashtu dhe e kam bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   Tue Jul 21, 2009 6:30 pm

Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si do ja shprehni dashurine nje femre/mashkulli?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: