Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 fc inter

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Wed Sep 10, 2008 5:55 pm

e na merziten me kte interin pse nuk zgjidhni milanin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: fc inter   Wed Sep 10, 2008 10:55 pm

bad boy shkruajti:
po ti do me tregu qe di italisht me po dim dhe ne gjuhe thuja (ante pidhiksu re) dhe kampionatin e fitut se nuk ishte juvia dhe se i erdhi gjynof berluskonit se kishit i shekull pa fitu nai kup

jo me lale jo se edhe kete vit ishte dhe juvja dhe milani po prap interi e mori keshtuqe ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Thu Sep 11, 2008 11:06 am

jam me milan pranaj se du interin skam qen kurr me interin kam qen gjithmon me milan dhe un se braktis skuadren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Thu Sep 11, 2008 2:36 pm

inter dhe milan kan i stadium te perbashket dmth kane nje nene sprish pune se me ke jeni nga te dy vellezer jane mjafton mos jeni me juventusin :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Thu Sep 11, 2008 9:52 pm

forca JUVE cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Thu Sep 11, 2008 11:38 pm

ik ti mer me gjith ate juven tate se ajo arriti qe te dilte deri ne serin """B"'"
hahahahahahh.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Thu Sep 11, 2008 11:41 pm

bad boy shkruajti:
forca JUVE cheers
nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 12, 2008 12:00 am

ja gocat e zgjuta din ca skudre tmbeshtesin :duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 12, 2008 12:01 am

bad boy shkruajti:
ja gocat e zgjuta din ca skudre tmbeshtesin :duartrokitje:

Me ate rast dallohet dhe cuni zgjuar! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 12, 2008 12:05 am

ooo ca po bohet keshtu me temen time te preferuar...
ncncnncncncnncnncnncncnncncnnc


forzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter
inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter inter

you are the besttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 12, 2008 12:06 am

bravo angele boy qe e shkrujte kte ke fituar nje kreher me ngjyra qe te krehesh lesht kur thumbi interi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 12, 2008 12:43 am

kush te ket inat le te ket ka lezet interi thoni ca te doni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 12, 2008 12:44 am

doni shkruajti:
kush te ket inat le te ket ka lezet interi thoni ca te doni

Seshte pune inati por preferencash! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 12, 2008 12:53 am

dono kapish apo skapish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Thu Sep 25, 2008 6:41 pm

sdu me fol per ket skuader....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 26, 2008 11:14 am

Zaneti: Dhe tani tė mundim Milanin
Kapiteni zikaltėr ka festuar 600 ndeshjet me fanellėn e Interit

“Isha i emocionuar pėrpara ndeshjes me Leēen, sepse sapo isha renditur mes mė tė mėdhenjve tė historisė sė klubit”.600 ndeshje me Interin, 600 herė me fanellėn zikaltėr tė veshur: Havier Zaneti, qė nė fitoren ndaj Leēes arriti triumfin prestigjoz, e di shumė mirė qė tani ėshtė pjesė e historisė sė klubit tė via Durinit, kampion Italie. Mbrojtėsi argjentinas tani vjen pas Bepe Bergomit dhe ish?legjendės Faketi, qė u nda nga jeta pėrpara njė viti. Por, kapiteni i “njė mijė betejave” nuk ėshtė ende i kėnaqur: “Pėrpara ndeshjes me Leēen ndjeva njė emocion tė madh qė mė pushtoi tė gjithė trupin, sepse 600 ndeshje janė shumė. Te Interi jam shumė i lidhur sepse ėshtė klubi qė mė ka hapur dyert nė futbollin italian dhe qė mė bėri tė rritem. Mė ndihmoi kur erdha shumė i ri kėtu nė Milano dhe nuk dija nga t’ia nisja. Jam i lumtur qė ndodhem kėtu prej 14 vjetėsh dhe dua ta mbyll karrierėn me kėtė fanellė. Nė tė kaluarėn, nė vitin kur nė pankinėn e skuadrės u alternuan plot katėr trajnerė (1998?1999) mendova largimin: nė fund tė sezonit kisha disa kėrkesa nga Spanja, nga ana e Real Madridit dhe Barcelonės dhe pėr njė ēast mendova se klubi donte tė mė shiste, ndėrsa unė nuk kisha asnjė dyshim, sepse e dija atė qė kėrkoja. Doja tė qėndroja. Pėr kėtė arsye fola me Moratin dhe ai mė tha se nuk kishte asnjė motiv pse duhet tė mė shisnin, edhe pse nėpėr gazeta lexohej se faji i krizės zikaltėr ishte i imi”.

Kujtimet ? Nė galerinė e kujtimeve tė Zanetit ka shumė “perla”: “Mes ndeshjeve mė tė bukura fus Kupėn UEFA tė fituar nė Paris (6 maj tė vitit 1998), ndeshjen e debutimit (Inter?Viēenza 1?0, viti 1995), sfida qė na dha titullin 2007 (22 prill 2007, Siena?Inter 1?2). Nė veēanti, nė debutimin me Interin mė goditi shumė emocionalisht stadiumi i mbushur: shumė njerėz, nuk e kisha parė kurrė njė gjė tė tillė mė parė, sepse vija nga njė klub i vogėl si Banfildi nė Argjentinė”.

Golat ? Pėr sa i pėrket golave, “jehonat” historike janė tė qarta: “Ai nė finalen e Kupės UEFA nė Paris, tė cilin e mbaj mend me pėrzemėrsi dhe ai ndaj Romės, sezonin e shkuar, qė nė njė farė mėnyre vendosi pėr titullin”.

Shokėt e ekipit ? “Kam pasur shansion qė tė ndaj dhomat e zhveshjes me kampionė si Ronaldo, Baxhio, Vieri, Zamorano, por nuk i harroj edhe tė tjerėt, si Bergomi, Paljuka”. Kujtimet e tij tė para te Interi janė tė lidhur me tė ėmėn: “Jetoja nė njė lagje pranė stadiumit Indipendiente me nėnėn time, qė shkonte tė shihte ndeshjet dhe mė tregonte sfidat mes Indipendientes dhe Interit. Mė vonė, kur isha rritur edhe pak, i pashė zikaltėrit kundėr Napolit tė Maradonės, dhe njė ditė trajneri i Argjentinės, Pasarela, mė tha se Interi mė kishte blerė. Nuk e besoja qė kishte ndodhur...”.

Derbi ? Tė dielėn luhet derbi, njė nga tė shumtit tė luajtura nga kapiteni. “Do tė jetė e vėshtirė, sepse Milani ėshtė njė ekip i madh, e pasur me kampionėt. Pres njė ndeshje tė dyluftuar dhe tė ekuilibruar. Por, derbi qė mbaj mend mė mirė ishte ai qė i dhuruam Faketit, i cili u nda nga jeta. Ishte njė interist i pėrjetshėm, njė shembull”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 26, 2008 11:15 am

Murinjo, “magjistari” i kampionėve!
Ndoshta ėshtė efekti Murinjo, arroganca e tij, ndoshta fakti qė portugezi ėshtė tepėr i hapur pėr tė reklamuar tė drejta qė nuk janė “atuomatike”, por Interi i kėtij fillim sezoni befason. Zikaltėrit dominonin me Roberto Manēinin nė pankinė, por me teknikun portugez jo vetėm qė janė tė vetėdijshėm pėr forcėn e tyre, por po zbatojnė me pėrpikmėri filozofinė e “tė veēantit”: “nuk jam mė i miri, por mė tė mirė se unė nuk ka!”. Dhe ndryshimet kanė nisur tė dallohen shumė mirė. Ndėrsa para njė viti Zlatan Ibrahimoviē kur ekipi zikaltėr humbiste ose kur zėvendėsohej, i drejtohej trajnerit Manēini me njė “gjuhė” gati banale, si “ik ...” ose “tė shpresojmė qė tė largohet”, tashmė situata ėshtė krejt e kundėrt. Hoze i ka bėrė magji kampionėve zikaltėr, duke i bėrė pėr vete me metodat e reja (“tepėr argėtuese dhe zbavitėse”, u shpreh Mansini), por sidomos tė gjithė janė tė kėnaqur dhe tė qeshur, edhe nėse do ta nisnin ndeshjen nga tribuna, ose mė keq akoma, do ta shihnin ndeshjen nga tribuna. Adriano ishte pranė largimit nga Milano, nė kėrkim tė njė tjetėr ekipi, por me portugezin gjėrat kanė ndryshuar, sepse tashmė braziliani ndjen mė shumė besim dhe po luan me vazhdimėsi, edhe pas dėmtimit (shėnoi nė Athinė, pėr Champions). Tė gjithė gati pėr t’u sakrifikuar dhe pėr tė zbatuar ēdo detyrė qė trajneri i cakton, nė mėnyrė qė ai tė mbetet i lumtur nga skuadra. Por, kjo situatė ėshtė verifikuar edhe te Porto, fituese e kampionatit dhe Champions League, por sidomos te Ēelsi, ku Lampard, Karvajo, Drogba, Terri e shumė “senatorė” tė tjerė ishin gati qė tė jepnin edhe shpirtin pėr Murinjon. Dy tituj nė Premier me blutė dhe njė famė e madhe. Pėr tifozėt konsiderohet si njė gjeni, nga shtypi si njė “profet” ndėrsa nga kritika si njė antipatik... edhe pse cilėsia e tij ėshtė ironia e lehtė. “Unė nuk dal asnjėherė duarshbosh dhe kėtė nuk e them pėr Superkupėn e Italisė...”. Ky ėshtė Hoze, ky ėshtė Interi i tij, tė shohim ku do tė mbėrrijnė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Fri Sep 26, 2008 11:34 am

ku ka si INTER mo lal
sja hedh kush interit
eshte skuadra ime e zemres
viva inter
forca inter
mbyte
opa inter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Sun Nov 23, 2008 6:16 pm

Ja dhe nje tjeter fitore spektakolare e Interit kunder Juventusit, zonjes se vjeter(ose k*** plake).
Interi dominoi gjith lojen dhe po te mos ishte per gabimet e sulmuesve, ndeshja do kishte mbaruar minimalisht 3-0.
Deri tani kampionet e Italise jane ne krye te Seria A
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Sun Nov 23, 2008 6:19 pm

skuadra me koti , skuader vk
pffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Sun Nov 23, 2008 6:22 pm

skuader leshi!!!!ca jan kto eee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Sun Nov 23, 2008 6:23 pm

3 here kampionet e Italise...rrdhazi...dhe kete vit bejne poker Twisted Evil Ja ca jane...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Sun Nov 23, 2008 6:24 pm

ja ca jane vk jane

vazhdimi i asaj cka ti ke shkruar Razz:lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: fc inter   Sun Nov 23, 2008 6:26 pm

skuader legenash :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: fc inter   Sun Nov 23, 2008 11:51 pm

Iron Snake shkruajti:
3 here kampionet e Italise...rrdhazi...dhe kete vit bejne poker Twisted Evil Ja ca jane...


leje e burre se nuk eshte ne forme juvja se po te kishte qene ne forme do na e kishte heng te gjithin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: fc inter   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fc inter
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: