Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 1:14 pm

Si do te reagonit nese prinderit tuaj do te merrnin vesh qe keni nje te dashur, dhe ata normale qe nuk dine gje. Do e mohonit? Do e pohonit? Apo cfare lloj shpjegimi do jepnit?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 1:19 pm

do e pohoja se genjeshtra thjesht do i perkeqesonte gjerat!!
po ishalla spo na bi rasti ne kshu situatash!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 1:24 pm

spo merref hic, jam 18 vjec Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 1:26 pm

do haja ca te bertitme , kriz ekonomike per ja 2jav
haha
pastja cdo gje kthehet ne normalitet se e harrojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 1:32 pm

As ia kam idene ca do ndodhte!Po per tia mohu sbesoj tia mohoja se ata do e kishin marre vesh tani!E sigurt qe do filloja te qaja Laughing duke dhene ca argumenta jo kshu jo ashtu ca te me vinte ne mendje ne ato momente dmth,mgjs sbesoj se do ndodhem ndonjehere ne kete situate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 7:51 pm

po e moren vesh do fejohem me ate gocen :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 10:36 pm

perfundoj nga ballkoni,,p.s: e kam shtepin ne kat te 9
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 10:41 pm

RioT shkruajti:
perfundoj nga ballkoni,,p.s: e kam shtepin ne kat te 9

edhe une si ty Embarassed shkurt mhb e vdekme
si cte bej ne ato momente vetem te vdes dua asjge tjeter ose te mos jem aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 11:22 pm

asnje prindi sdo i pelqente qe femija vet te lidhet te pakten ne moshen qe jam un edhe pak fare me e madhe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Aug 28, 2008 11:23 pm

don corleone shkruajti:
po e moren vesh do fejohem me ate gocen :gaga:

ne fakt kshu ehste per gocat
i thojn ato te shtepis
je lidh , hajde ma prezanto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sat Aug 30, 2008 8:13 pm

ishalla se marrin vesh se po u fejova bye beqari ska ma qejf me goca te tjera se te vjen nai plumb qorr pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Aug 31, 2008 2:08 am

RioT shkruajti:
perfundoj nga ballkoni,,p.s: e kam shtepin ne kat te 9

HUH hauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauh me vdekshin sa kam qesh Laughing Laughing

po ju sdini me rrejt njerez Suspect lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Aug 31, 2008 4:50 pm

RioT shkruajti:
perfundoj nga ballkoni,,p.s: e kam shtepin ne kat te 9
me verte????????????????????????????????????????????????/


per mua e dine e kam sjelle dhe ne shtepi te lozim doktorash...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Aug 31, 2008 10:48 pm

un iu kam thon vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Aug 31, 2008 10:53 pm

euuuu e kam menduar dhe vallaj sdu ta vras mendjen shum. do thoja qe e kam shok te ngusht (se une nje te dashur e konsideroj dicka me shum se shok shum te ngushte) pastaj do i thoja : aman e si beni dhe ju, te merzisni, une dhe icik jam ne elb. pastaj ku te kam par. ta mbaj dhe pak.,mos kini merak se nuk e marr per burr jooo. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Aug 31, 2008 11:28 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
euuuu e kam menduar dhe vallaj sdu ta vras mendjen shum. do thoja qe e kam shok te ngusht (se une nje te dashur e konsideroj dicka me shum se shok shum te ngushte) pastaj do i thoja : aman e si beni dhe ju, te merzisni, une dhe icik jam ne elb. pastaj ku te kam par. ta mbaj dhe pak.,mos kini merak se nuk e marr per burr jooo. Razz
hahahahh sa kam qesh o lacuna!!!sa leht i merr edhe ti gjanat..hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 7:23 pm

shpresoj qe mos ti ndodh asnjeres prej vajzave kjo gje pasi ska gje me te poshter, tmerr i vertet goca, mos ju ndodht kurre ishalla pasi sdua te vuani Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:23 pm

o lacuna
tu thuash ashtu ti , pastaj ngele gjith jeten ne elbasan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:36 pm

rapper_girl shkruajti:
shpresoj qe mos ti ndodh asnjeres prej vajzave kjo gje pasi ska gje me te poshter, tmerr i vertet goca, mos ju ndodht kurre ishalla pasi sdua te vuani Smile

esht e poshter edhe per meshkujt me pyet mua po deshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:37 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
shpresoj qe mos ti ndodh asnjeres prej vajzave kjo gje pasi ska gje me te poshter, tmerr i vertet goca, mos ju ndodht kurre ishalla pasi sdua te vuani Smile

esht e poshter edhe per meshkujt me pyet mua po deshe

po per meshkujt pse eshte e poshter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:39 pm

ehu ta dish ti ca me ka nodh mu sdo pyesesh me pse vetem se sdua ta them ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:41 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
ehu ta dish ti ca me ka nodh mu sdo pyesesh me pse vetem se sdua ta them ktu

na bere kurioze!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:42 pm

nqs do ta them vetem ne msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:43 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
nqs do ta them vetem ne msn

ok...po vra trurin ca mund te jete!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:45 pm

me co me mp msn po deshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: