Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 10:45 pm

[quote="fefe_"]o lacuna
tu thuash ashtu ti , pastaj ngele gjith jeten ne elbasan[/quote

jo jo ta siguroj se jo. sjan gjith prinderit njosoj cuno.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 11:06 pm

as te te gjith njerzit smendojn si ti
skan te gjith 1 tru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 11:09 pm

mire mire..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Mon Sep 01, 2008 11:44 pm

Endi shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
euuuu e kam menduar dhe vallaj sdu ta vras mendjen shum. do thoja qe e kam shok te ngusht (se une nje te dashur e konsideroj dicka me shum se shok shum te ngushte) pastaj do i thoja : aman e si beni dhe ju, te merzisni, une dhe icik jam ne elb. pastaj ku te kam par. ta mbaj dhe pak.,mos kini merak se nuk e marr per burr jooo. Razz
hahahahh sa kam qesh o lacuna!!!sa leht i merr edhe ti gjanat..hihihi

Nga e thena ne te bere eshte ne mes nje lume i teri eshte nje fjale e urte me duket Razz e them kete se mua sme duket aq e lehte sa e ke be ti lacuna_coil dhe jam e sig qe dhe ti sdo kishe guximin te pergjigjeshe ne ate menyre ne ato momente jo per gje po disi fajtore je ti kshu qe ske pse te besh rolin e viktimes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Sep 02, 2008 1:03 am

bravo mars

ate doja ti thoja dhe un lacuna coil
por jo ne menyr kaq te kulturuar e te gjate hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Sep 02, 2008 3:53 pm

Mars shkruajti:
Endi shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
euuuu e kam menduar dhe vallaj sdu ta vras mendjen shum. do thoja qe e kam shok te ngusht (se une nje te dashur e konsideroj dicka me shum se shok shum te ngushte) pastaj do i thoja : aman e si beni dhe ju, te merzisni, une dhe icik jam ne elb. pastaj ku te kam par. ta mbaj dhe pak.,mos kini merak se nuk e marr per burr jooo. Razz
hahahahh sa kam qesh o lacuna!!!sa leht i merr edhe ti gjanat..hihihi

Nga e thena ne te bere eshte ne mes nje lume i teri eshte nje fjale e urte me duket Razz e them kete se mua sme duket aq e lehte sa e ke be ti lacuna_coil dhe jam e sig qe dhe ti sdo kishe guximin te pergjigjeshe ne ate menyre ne ato momente jo per gje po disi fajtore je ti kshu qe ske pse te besh rolin e viktimes

po mire pra, ca te them une? qe spo e vras shum mendjen kjo esht e sigurt se jam lodhur duke dhen shpjegime. nuk e di, nuk e kam menduar ndonjeher,ndoshta do sillesha si ju. kte donit ju te shkruaja une? ppfff ja e thash por une e di qe skam per te qar dhe do kem aq guxim sa ti them 2 fjale se ne fund te fundit nuk po bej krim.
kam folur me mamin per kte pune prandaj jam kaq e qet.
nejse......

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Sep 07, 2008 5:09 pm

Kur te ndodhe ajo, une do jem ne nje moshe qe s'eshte shume problem. Pastaj do i thoja qe e kam shume shok dhe po e njof akoma. Se nuk do e lejoja veten te gjendesha ne situata te papelqyeshme qe t'i merrnin vesh prinderit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Sep 07, 2008 5:09 pm

do me thone sille ne shpi ta shikojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
CiarA
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Mosha : 25
Vendndodhja : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Sep 07, 2008 8:35 pm

po e moren vesh se di ne do jem gjalle apo e vdekme
do zoti jam gjalle Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sat Sep 20, 2008 5:44 pm

thjesht do ia prezantoja atyre...asigje me shum.. do i thoja se e kam te dashur dhe ia kaloj mir me ate...kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Sep 23, 2008 9:04 pm

me behet qejfi se sjam i lidhur keshtu qe smendoj fare per kete problem
hahahahahhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Sep 23, 2008 9:06 pm

po e moren vesh aahhaaaa,i iken menja fare dhe una se takoj dot me yllin time Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Sep 23, 2008 9:08 pm

po e moren do vi te te rrembej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Sep 23, 2008 9:10 pm

hihihihihihihihi te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Wed Sep 24, 2008 11:56 pm

ne pergjithesi e kan dit qe kam qen i lidh se ishte pretxti per ti marr lek po se me ke , kur dhe si- kto jo... pastaj kan pa foto ato neper shpi , neper pc... vllai ka lexu sms sa te dush dhe ja ka then si me lezet... pak a shum se caj koken....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Oct 07, 2008 5:31 pm

e moren e moren re mos e vrisni mendjen shume se nuk ka noi gjo kushedi se ca......
per mua e dine qe kam te dashur.........hahahaha
me kane pyt prej nga eshte/ku e ka shtepine etj etj
edhe pse mosha ime aktualisht eshte 17 vjec ata na cajne veshet duke me bo pytje serioze..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 5:54 pm

jo vetem kjo por edhe me marr vesh qe kam shkuar ne elbasan me vdiqen confused confused No Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 5:58 pm

heeeeeeeeee goc e keqe pse iken pa lejen e prinderve ti eeeeeeeeee?
hahahahaha :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 6:12 pm

pun e madhe plaka ime e din
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 6:14 pm

do behen merak
se thon po ta marri vesh vellai/babi asaj do zihesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 6:16 pm

nejse un skam te dashur po dhe po te kisha po ta mernin vesh do vdisja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 6:18 pm

hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 9:38 pm

dead angel shkruajti:
nejse un skam te dashur po dhe po te kisha po ta mernin vesh do vdisja
me verte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 10:36 pm

Laughing e dine dhe me kane thene e gezofsh shaka e dine dhe nuk me kane thene gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Oct 10, 2008 10:46 pm

mua sdo me thonin asgje
mami do me pyeste si aj kalova e gjera te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: