Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Oct 12, 2008 2:20 am

fefe_ shkruajti:
do behen merak
se thon po ta marri vesh vellai/babi asaj do zihesh
qyqa te kesh ty te dashur te martojne mo djal hahahaha dhe hec e shpernda llokumet pastaj..............hahaha


nejse e mori e mori ca te bej una normal do e mohoj se nuk u trasha ta pohoj.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Oct 12, 2008 9:23 am

nuk do thoshin gja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Nov 06, 2008 3:50 am

nuk me intereson, e di mir ca po bej dhe sbesoj se do me thonin ndonje gje shum tmadhe, sme ndalojn dot te dashuroj, dhe madje spo perpiqem ta mbaj te fshehte, dmth qe te fshihem a ku di un, po e moren vesh shum mir, megjithse po mendoj ti them vet....si bej edhe un kot, gjoja un Laughing Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sat Nov 08, 2008 4:42 pm

un ndonjeher e provokoj mamin dhe ajo megjithese e di se e kam me shaka perseri ben sikur eshte FUNDI I BOTES
megjithese nuk kam te dashur nqs do te kisha dhe nqs do ta merrnin vesh......do i thoja lamtumire jo jetes por shuuum gjerave te rendesishme per mua.....madje sdo te cuditesha sikur prinderit te me kerkonin te vija fehrexhe........hihiihihi talllem se jemi te krishtere ska shance
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sat Nov 15, 2008 9:22 pm

e le ta marrin pastaj u trashegofsha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Nov 16, 2008 12:33 am

nuk me len ma mami te dal vetem haha
me ngjit vellain ose cunin e dajes mbrapa se thot te kap babi e vellai asaj te rrafin haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
&#98243Y3&#9824
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : 6 6 6
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Nov 16, 2008 12:38 am

mua sme prish pun me rrit buxhetin e xhepave lol! :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Nov 16, 2008 12:41 am

&#98243Y3&#9824&a shkruajti:
mua sme prish pun me rrit buxhetin e xhepave lol! :gaga:

Qenka tamam si nje shoku im :D Edhe atij i jepte babi me shume leke ne te tilla raste :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Nov 18, 2008 10:35 pm

skane si ta marrin me vesh se srrin me kushoja ne tir :D
hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Nov 21, 2008 4:52 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
un ndonjeher e provokoj mamin dhe ajo megjithese e di se e kam me shaka perseri ben sikur eshte FUNDI I BOTES
megjithese nuk kam te dashur nqs do te kisha dhe nqs do ta merrnin vesh......do i thoja lamtumire jo jetes por shuuum gjerave te rendesishme per mua.....madje sdo te cuditesha sikur prinderit te me kerkonin te vija fehrexhe........hihiihihi talllem se jemi te krishtere ska shance


Tamam....ja pse si them anglezit qe e kam qef se ja u lidhem kam dhe vllain ne shkoll....pffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Nov 21, 2008 4:54 pm

skam!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Nov 21, 2008 4:54 pm

nese e marrin vesh:D:D:D:D per cunat nuk eshte prob
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Fri Nov 21, 2008 4:55 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nese e marrin vesh:D:D:D:D per cunat nuk eshte prob


TAMAM Mad Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Nov 23, 2008 4:01 pm

un qE JAM cun ia them vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sat Jun 20, 2009 6:59 pm

NUK DUA TA MNEDOJ....THEM QE DO KET CA PASOJA QE SDUA TIKEM POR GJITHSESI NQS E MARRIN VESH PAKKKK ME VONE..DO ISHTE YLL FAREE aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sat Jun 20, 2009 10:17 pm

sdo kishte asnje problem.. nga shpia kam liri te plot dhe se vras menjen.. nqef

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Wed Jul 01, 2009 4:59 pm

as dua ta mendoj
por normale qe do e pohoja
me mire e gjithe e verteta ne shesh bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
andie17
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 25
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Wed Jul 08, 2009 9:37 pm

Eshte situate sh e veshtire. une per vete para pak kohesh i tregova mamit dhe rrodhen gjerat ne nje pike qe tani e di dhe babi dhe i dashuri im ka pire kafe me te.tani me eshte bere jeta ferr ,per cdo gje do mar leje te policia shtepiake dmth sa here qe dua ta takoj do provoj me pare sikletin dhe friken e lejes edhe pse shumicen e rasteve kam turp ti them gje dhe nuk dal fare........ jete me koti se kjo imja nuk ka......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Wed Jul 08, 2009 9:38 pm

hot spicy shkruajti:
skam!!!!!!
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing :gaga: :gaga: :gaga: kam kam Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Wed Jul 08, 2009 9:39 pm

dun tme fejojn ime Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Wed Jul 08, 2009 9:40 pm

larg qoft Razz

po do flas mo ca do bej

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Thu Jul 16, 2009 4:31 pm

e din....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Tue Jul 21, 2009 5:54 pm

they kill me, vetem do zoti sna bin keshtu rastesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Sun Jul 26, 2009 3:35 am

ju cunat se keni shume problem po halli me ne gocat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   Wed Aug 05, 2009 12:44 pm

larg qofte kete vit jo iher..... pale pale pale
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: