Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Mon Oct 06, 2008 11:03 pm

yhy sa i modh ky lart Razz Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Nov 22, 2008 9:25 pm

sdo me vinte mir por pas ca ditesh do kalonte e do beja nai party Razz:P:lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Nov 22, 2008 9:27 pm

cobain shkruajti:
normal do ndjehesh njeriu me kot ne bote...po eshte dicak qe do mesohesh...un se kam provuar dhe me vjen keq per tgjith ato qe i ka ren ky fat i poshter...nuk e di mua te me ndodhi tashi do ndjehem aq kot aq pa kuptim...se kam gjith kto vjet qe jam mesuar me to...githmo nqs...po shyqyr zotit ska shance :D:D:D:D:
SE JAN DASHURU NJERI NE POGRADEC TJETRI NE ELB
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sat Nov 22, 2008 11:32 pm

ca mund te beja,asgje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Nov 23, 2008 2:47 pm

Ca do bajm.Do jetojm.Se kush ishte njani lart qe tha se kishin vra veten.Ca jan kto budalliqe....Jeta vazhdon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Nov 23, 2008 3:49 pm

ATe Qe do ishte me e pERshtatshmja per MOmentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Nov 23, 2008 4:25 pm

bituku85 shkruajti:
ATe Qe do ishte me e pERshtatshmja per MOmentin

si psh???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Nov 23, 2008 4:30 pm

varet si do te ishte situata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 23
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Jan 04, 2009 8:34 pm

deri me sot prinderit e mi nuk jan divorcuar dhe uroj qe kjo gje mos te ndodhi kurre. por ama ne fund te fundit divorci nuk eshte aq keq sepse do marresh lek nga te dyja anet, hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Jan 04, 2009 8:41 pm

shalla nuk ndodh kjo gje se po te ndodhi nuk di se car do bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Tue Jan 06, 2009 3:14 am

falimners o shtet Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Wed Jan 07, 2009 12:05 pm

Ca do beja? Asgje... Rolling Eyes Zot shnet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Mar 22, 2009 2:42 am

eshte e tmerrshme Sad..uuu sdua ta mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Mar 22, 2009 3:34 pm

do isha me e lumtur dhe me e qete

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Mar 22, 2009 3:37 pm

varet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Mar 22, 2009 6:29 pm

as nuk ka mundesi te ndodhi se shkojne shum mire bashke.dca jan kto tema ,mor? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Sun Mar 29, 2009 2:56 am

Iron Snake shkruajti:
Ca do beja? Asgje... Rolling Eyes Zot shnet Razz
Amin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Thu Apr 09, 2009 6:11 pm

do mbahesha ne pellemb te dores nga tgjith Laughing (po ska shaaaance,kshuqe llafe i kam:P:P)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Thu Apr 09, 2009 6:44 pm

do respektoja vendimin e tyre..normale qe do ndihesha keq..por fundja ska kuptim ti mbash lidhur dy njerez qe nuk mund te rrijne bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Grifsha
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 26
Vendndodhja : tirane
Piket : 16
Data e regjistrimit : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Tue May 05, 2009 6:41 pm

thjesht nuk do te nderhyja fare , ata e din vet se cbejne ndoshta ndarja do ishte dicka e mire edhe per ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Tue May 05, 2009 6:42 pm

sa keq do ishte sinqerisht.....uhh sdu ta mendoj
they love each other.... I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Tue May 05, 2009 6:44 pm

do ishte e dhimbshme per mua por do respektoja vendimin e tyre asgje me teper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Tue May 05, 2009 6:45 pm

nuk do pranoja kurrsesi nje lidhje tjter qe mund te krijonin vec e vec....larg qofte...... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Tue May 05, 2009 9:20 pm

hot spicy shkruajti:
do respektoja vendimin e tyre..normale qe do ndihesha keq..por fundja ska kuptim ti mbash lidhur dy njerez qe nuk mund te rrijne bashke


sbesoj se do ta respektoje aq lehte vendimin e tyre dhe do perpiqeshe ti mbaje te lidhur me cdo kusht ....do beje gjithcka.....se fundja jane prinderit e tu dhe jo nje shok e nje shoqe qe ndahen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   Wed May 06, 2009 3:31 pm

Do i falenderoja! Ce do q s'po ndodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: