Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 H.A.C.K

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
THE HACKER
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : INTERNET
Koha e lire : LIMEWIRE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: H.A.C.K   Fri Sep 05, 2008 2:05 pm

Duke u munduar te hapja faqen www.elbasani.com pashe qe ate e kishte nen zoterim nje hacker turk.bravo turku bukur na e punio por harroi qe ajo faqe s`para vizitohet shume dhe mbase i ka ik mundimi kot,por nejse.KERKOVA TEK GOOGLE SESI MUND TE BEJE HACK NJE FAQEJE QOFTE WEB FAQE,BLOG,FORUM.ISHIN CA SOFTE SI SQL INJECTION,VBULLETIN,ETJ.MESA DUKET ADMINISTRATORI I KESAJ FAQEJE SI KA MARRE PARASYSH. TJETER NEPER FORUMET KOSOVARE SESI TE BEHESH HACKER(I THENCIN) KA MARRE DHENE.SHUME E SHUME TEMA SESI TE PERDORESH PROGRAMET PER HACKER. DICKA QE ME BERI PERSHTYPJE ISHTE SESI FARE LEHTE ATA SHPERNDANIN E-MAILA TE SHQIPTAREVE DHE TE TE HUAJVE. NE ATE LISTE JANE ME QINDRA ADRESA TE SHQIPTAREVE PER MSN.FARE LEHTE MUNDESH TU DERGOSH NJE E-MAIL ANONIM ATYRE E I TI SHKRUASH C`TE DUSH.PO TE SHIKONI TEK YOUTUBE KOSOVARET KANE VIDJO TE SHUMTA SESI TE HACK. . NJE GJEST PER TU VLERESUAR ESHTE AI QE BENE PARA DISA JAVESH NJE GRUP HACKERASH NGA KOSOVA QE KONTROLLUAN FAQEN E MINISTRISE SE FINANCAVE DHE I THANE SHIKONI SESE KENI NE RREGULL DHE PER KETE PUNE JANE HACKERAT E``MIRE`` QE TE MBROJNE FAQET SHQIPTARE NGA TE HUAJT.HACKERAT SHIPTARE&KOSOVARE JENE NE NJE LLOJ GARE ME ATA SERB. NEJSE SE U ZGJATA TE KJO TEME MUND TE SHKRUANI C`TE DONI PSH:JA NE LINK KU MUND TE SHKARKONI KETE PROGRAM APO KETE TJETRIN ETJ.ETJ Ckemi (KJO TEME S`KA FARE LIDHJE ME NICKUN TIM)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WWW.ELBASAN1991.TK
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: H.A.C.K   Sun Sep 14, 2008 8:13 pm

eshte e vertet qe hackerat shqiptar dhe kosovar jane ne lufte me ata serb ,ata kane sulmuar faqet tona si ajo e kenges magjike, ashtu si edhe ne u kemi sulmuar faqet e tyre,.

Te hiqesh sikur je nje hacker tani eshte ne mode,sic tha pak me siper THE HACKER kosovaret jane me te fiksuar mbas ketyre gjerave,pasi edhe shumica e forumeve qe hapin atje ne kosove e mbushin me tema shkrime,dhe informacione te marra diku tjeter rreth hackimit, dhe me kaq pune e quajne veten hacker.

gjithsesi kohet e fundit kam rastisur ne nje program i cili nxjerr fotot nga albumet private te photobucket.com,(shumica prej nesh e njohim dhe e perdorim kete website per te uploduar foto,video)kete program ma dha nje shok i imi i cili realisht e ka pasion rolin per te qen nje hacker i vertet.Sic thashe me kete program zberthen albumet personale ne kete website sepse punon me "frame",mjafton te dish nick-namin qe perdor personi qe do ti shohesh fotot,dhe te kesh nje linje te mire interneti pa nderprerje,pjesen tjeter e ben programi.

ka ndonje ketu qe do te sakrifikohet per te vertetuar kete qe kam shkruar.... :D :D ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: H.A.C.K   Tue Sep 23, 2008 9:38 pm

MUND TE ME JEPNI NJE EMER FAQEJE KOSOVARE QE KA INFO PER HACK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: H.A.C.K   Thu Jun 25, 2009 12:43 pm

Zhvendoset te teknologjia..

un i kam udhzimet si i boet hack 1 faqeje Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: H.A.C.K   Mon Jul 06, 2009 1:40 pm

Hackohet faqja e Top-Channel.tv

webfaqja zyrtare e TopChannel ka pėsuar njė sulm elektronik nga njė ose mė shumė persona. Ky sulm elektronik ndaj faqes shqiptare mė tė klikuar nė internet ka ndodhur mbrėmjen e tė mėrrkurės nga persona ende tė paidentifikuar. Altin Petra, kryetrari i grupit IT tė TopChannel, ka thėnė qė hackerat kanė perdorur metodėn e dėrgimit tė materialeve nė formė kėrkese nė website tė cilat kanė mbingarkuar rrjetin. Pra kanė qėnė pikėrisht keto kėrkesa fallco tė dėrguara nga piratėt qė kanė bllokuar serverin dhe kanė nxjerrė sitn www.top-channel.tv jashtė shėrbimi. Megjithatė Z.Petra ka thenė se websiti zyrtar i TopChannel do tė jetė sė shpejti pėrsėri online.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: H.A.C.K   Thu Aug 06, 2009 7:53 pm

mu mka ndodh iher
me moren passin e fcb
ta maj mend ckam heq atehere pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: H.A.C.K   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
H.A.C.K
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: