Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Fri Sep 05, 2008 7:32 pm

une asgje knaqem me ate qe kam


Edituar pėr herė tė fundit nga don corleone nė Fri Sep 05, 2008 7:33 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Fri Sep 05, 2008 7:32 pm

asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Fri Sep 05, 2008 9:38 pm

nuk para kam teka

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Fri Sep 05, 2008 10:59 pm

merzitem...hahahah
varet ca lloj teke eshte....gjithsesi sdo e caja koken fare!!

kur kam qene e vogel kam pasur sh teka....dhe qaja e bertisja nese smi plotesonte njeri...!!!hahaha kshuqe te gjith detyroheshin te mi plotesonin tekat pervec babit qe nai her me linte duke qajt dhe sme plotesonte tekat...!! lol! ndersa tani kam ndryshu dhe skam sh teka!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Fri Sep 05, 2008 11:00 pm

vetem me 1 person kam teka haha
hic bej sikur mrz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Fri Sep 05, 2008 11:02 pm

Spara kam po nese ndodh do mrz icik po prape do insistoja akoma me shume!Ne pj me te madhe te rasteve sgjej rehat une po sdoli e imja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sat Sep 06, 2008 12:28 pm

nuk kam teka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sat Sep 06, 2008 2:43 pm

pse 2 vjece jam?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sun Sep 07, 2008 4:23 pm

Me vjen shume inat, edhe qaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sun Sep 07, 2008 4:25 pm

ASGJE I THEM PRAP ME VONE Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Mon Sep 15, 2008 7:28 am

acarohem ne max e merzitem
nje gje e tille ndodhi kur do bleja nr e cel Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sat Sep 27, 2008 7:26 pm

asgje.....ato cka dua i plotesoj...nuk ndikojn te tjeret ne plotesimin e tyre..esht ne doren time....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Mon Oct 20, 2008 7:09 pm

thjesht meritem pak me te asgje me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Mon Oct 20, 2008 7:10 pm

asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Mon Oct 27, 2008 4:19 pm

nuk jam tekanjoz dhe nuk para bej teka per me teper qe i kam inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Mon Oct 27, 2008 4:23 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
nuk para kam teka

edhe kur kam ndonje teke perpiqem tja bej vete qefin vetes. nuk pres nga te tjeret se e di qe nuk do ma beje njeri qefin.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Mon Oct 27, 2008 4:30 pm

nuk kam teka por kerkesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sat Nov 01, 2008 11:35 pm

merzitem i cik po me kalimin e kohes me kalon dhe inati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sat Nov 01, 2008 11:47 pm

i gjuj me shqelm rrokut(emri i qenit , macokut , peshkut te kuq, kanarinave , gardelinave qe kam ne shpi) ne kte rast behet fjale per qenin..
ps. ndonjehere me duket sikur jetoj ne nje kopsht zoologjik...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sat Nov 01, 2008 11:52 pm

taman kopsht zologjik e paske shpin haha gje e mir kjo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Tue Nov 04, 2008 9:46 pm

JA Q*** R***
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sun Nov 30, 2008 2:21 pm

i rri tere nerva, bej namin deri sa te me plotesohet ajo teke Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sun Nov 30, 2008 9:57 pm

rapper_girl shkruajti:
i rri tere nerva, bej namin deri sa te me plotesohet ajo teke Laughing

edhe per mua vjen kjo gje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sun Nov 30, 2008 9:58 pm

si kam merituar,bej dicka te mir qe ti meritoj vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enio
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 23
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   Sun Nov 30, 2008 10:11 pm

EDHE UNE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: