Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 letra dashurie

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   Wed Sep 02, 2009 12:57 pm

mbaj mend qe dikur me ka lexuar amorja nje leter por jo drejtuar mua
thjesht nje shkrim per takimin e pare :D ishte e papameeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bess
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : asgje e vecant
Koha e lire : muzik, net
Piket : 14
Data e regjistrimit : 05/06/2010

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   Sat Jun 05, 2010 4:07 pm

shume te bukura vargjet sea angel Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bųrn Thīs Wćy (You G).
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 5
Mosha : 25
Vendndodhja : VLORE
Hobi : lartesit,adrenalina n max
Koha e lire : lexoj libra,ose n net
Piket : 9
Data e regjistrimit : 02/10/2011

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   Sun Oct 02, 2011 6:16 pm

DITET E PARA,PASI U LARGOVE TI,DOJA TE BESOJA SE MUND TE VAZHDOJA ASHTU SI KISHA BERE ME PARE. POR,NUK MUNDA. SA HERE QE SHIHJA DIELLIN TE PERENDONTE,MENDOJA PER TY. SA HERE QE NDODHESHA PRANE TELEFONIT,DESHIROJA TE TE TELEFONOJA. NUK MUND TE MENDOJA VECSE PER TY DHE PER KOHEN QE FOLEM BASHKE. NE ZEMER E NDIEJ SE JETA IME NUK KA PER TE QENE ME ASHTU PERSERI. DESHIROJ QE TE KTHEHESH,ME SHUME NGA SA MUND TA KESH IMAGJINUAR,MEGJITHESE SA HERE QE ME ZGJOHEN MENDIMET PER TY VAZHDOJ TE DEGJOJ FJALET QE ME THE. NUK KA RENDESI SESA SHUME TE DUA,E DI QE NUK DO TE JETE E MUNDUR NESE NE TE DY,NUK DO TE JEMI TE SIGURT SE DO TI PERKUSHTOHEMI PLOTESISHT RRUGES QE NA HAPET PERPARA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
letra dashurie
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: