Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sun Sep 07, 2008 8:57 pm

Ckemi per mua po duke qene se kam nje nr te tille dhe nje amc e vf club
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sun Sep 07, 2008 9:16 pm

Nuk jam shume e informuar,as nr te tille skam!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sun Sep 07, 2008 9:56 pm

mesa pash po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sun Sep 07, 2008 9:59 pm

ehe eshte them une une e kam nje nr te tille dhe deri tani sh mire me duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sun Sep 07, 2008 11:50 pm

un kam 2 nr kshu , 2 vodafon dhe 1 amc !

kto 2 mi dha vellai para ca ditesh se kishte ble shume !
se kam perdor ndonjeher

nuk vendos asnje para nr tim vodafon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Mon Sep 08, 2008 12:00 pm

vodafone eshte kompania me e madhe ne bote por me shqiperine se ka bere mire..qe ta dini ju eshte e deklaruar dhe nga pronari i vodafonne shqiperia eshte vendi me i rendesishem per vodafone sepse ne shqiperi ai fiton shume po r shume her me shume se vendet e tjera..psh ne angli hidhi 10 mije lek telefonin te vete per 1 muaj the qe te flasesh 24 ore.vetem te flasesh...kurse ne shqiperi as nje dite po te flasesh shume....por nqs eagle mobile ka ulur tarifat aq shume edhe vodafone do ta bej se eshte kompani me e madhe se eagle mobile me me experience..

ne momentet qe flasim ne shqiperi eshte me e mire eagle mobile por do te jete vodafone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Mon Sep 08, 2008 4:35 pm

neve edhe vodafoni edhe amc-ja na e fut,,me kto rrog qe kan shqiptaret kemi tarifa shume te larta,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
urani
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 10
Mosha : 25
Vendndodhja : durres,L8
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Mon Sep 08, 2008 4:37 pm

asi her vodafon eshtet me i mirai edhe pse kam nr amc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Tue Sep 09, 2008 11:34 am

ja i uli tarifat vodafoni, kto jane shkendijat e para te efektik eagle mobile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Tue Sep 09, 2008 3:49 pm

shyqyr me ne fund,,ishalla del edhe nai kopmpani tjeter qe te kete sa me shume konkuren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Sep 10, 2008 4:13 pm

Ai vodafoni eshte keput ne b**** mo me 26% ulje,a thua se kushedi ca ka bere,kurse amc,mua me dukej me mire,megjithate te shofim si eshte ky operatori i ri,deri tani duket goxha lire,po ju qe e keni,si ju duket dmth a i ka shume shtrenjte tarifat kur flet me amc apo vod?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Sep 10, 2008 4:18 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 8:27 pm

Une shkruajti:
Ai vodafoni eshte keput ne b**** mo me 26% ulje,a thua se kushedi ca ka bere,kurse amc,mua me dukej me mire,megjithate te shofim si eshte ky operatori i ri,deri tani duket goxha lire,po ju qe e keni,si ju duket dmth a i ka shume shtrenjte tarifat kur flet me amc apo vod?
20 leke/min eagle-vodafone dhe amc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 8:30 pm

se di,po prap 1 hile ka ktu te kto tarifat kaq te ulta.
nejse do e provojm me kismet dhe kte 067-en.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:02 pm

nje keshille nga mua''para nje jave bleva nje numer eagle mobile dhe e dija per te mire dreqin..sot ashtu kisha nje hall dhe marr nje shok ne cl.ai e ka nr vodafone dhe i them o vlla hajde se jam te shtepia..e dini sa leke me iken????????5 mije lek te vjetra vetem per kaq.nxora nr nga cl dhe e thyva ne moment''mos blini eagle mobile.it sucks...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:04 pm

e praaa, thash une ka hile ktu, ktu vjen era tradhti burra. Evil or Very Mad Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:30 pm

jo .edhe kjo eagle njesoj eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:31 pm

Nga ofertat qe kane dale te pakten po ta mbushesh 800 leke ne muaj eshte super e papame eagle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:32 pm

vodafone eshte me i mire une per vete e kame amc por me i mire eshte vodafone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:32 pm

e ke gabim vodafoni ta kerrcet sa here te doje leqe te dyja njesoj jane ato po i njejti i ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:40 pm

ky eshte mendimi jote dhe nuk ka nsje problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:54 pm

wooow shkruajti:
e ke gabim vodafoni ta kerrcet sa here te doje leqe te dyja njesoj jane ato po i njejti i ka
o lale po une vetem 2 llafe thash dhe iku 5 mije lekshja..le tani mos ja fut kot wagle mobile eshte i mire...ku ka si do vodafonne,ai ka pushtuar boten dhe s'ja mer dot asnje kompani tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 9:59 pm

po se ke patur vetem 100 leke ne tel nuk eshte faji im si ka mundesi qe une me eagle mobile ne nje tjeter eagle mobile flas 250 min kurse nga nje vod ne nje vod flas vetem 25?????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 10:00 pm

cfare eshte eagle mobile? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 10:01 pm

kompania e trete celulare ne shqiperi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: