Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 10:02 pm

qyqaaaaa...sa mbrapa qe jam un...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Sat Sep 13, 2008 10:17 pm

wooow shkruajti:
po se ke patur vetem 100 leke ne tel nuk eshte faji im si ka mundesi qe une me eagle mobile ne nje tjeter eagle mobile flas 250 min kurse nga nje vod ne nje vod flas vetem 25?????????????????
ah kjo eshte gje tjeter eagle mobile me eagle mebile kurse eagle mobile me vodafone 10 mije lek minuti lale nqs se se dije/..vodafone me eagle mobile 1 mije lek minuti....
une po te them qe karten time te eagle mobile e kisha me 10 mije lek brenda dhe me nje telefonate te vetme qe thashe eja se po te prese tek shtepia me iken 5 mije lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Fri Oct 24, 2008 5:14 pm

deri tani them se po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Fri Oct 24, 2008 5:16 pm

Nuk di kush o me i mire,vetem e di se amc mka kajt mamken sa isha 10 dit ne shqip :@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Fri Oct 24, 2008 6:50 pm

un i kam te 3 !
ate amc vetem 1 goc e ka
ate eagle vetem te shtepis dhe 2 shok
vodafonin te gjith njerzit qe kam njof 5 vitet e fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 6:36 pm

mesa kam degjuar ga te tjeret dhe nga ofertat super qe ka mendoj se me mire nje eagle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 6:40 pm

njesoj me duken mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:09 pm

tani ne fillim e mire duket
por te shohim me kalimin e kohes.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:32 pm

te gjith lek te marin,ne nje menyre a tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:33 pm

nuk e kam provu kte eagle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:35 pm

there with out me shkruajti:
nuk e kam provu kte eagle

as un si dhe jam dakort me ate qe ka thene odeta Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:40 pm

ja u shpjegoj un juve qe nuk e dini.
kto eagel bej 100 lek te reja,dhe flet nga ora 19 00 deri ne 07 00 pa lek.por duhet ti fusesh 500 lek qe te perdoresh oferte.ne te kunder flet me 25 lek minutin me te gjitha kompanit e tjera telefonike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:42 pm

e di si une se si funksionon eagle po vetem se une nuk kam ble nenji her eagle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:43 pm

ok ok.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:46 pm

odeta shkruajti:
ja u shpjegoj un juve qe nuk e dini.
kto eagel bej 100 lek te reja,dhe flet nga ora 19 00 deri ne 07 00 pa lek.por duhet ti fusesh 500 lek qe te perdoresh oferte.ne te kunder flet me 25 lek minutin me te gjitha kompanit e tjera telefonike.

qe kushton 100 lek te reja 1 nr e di un po kto te tjerat si dija
uiii sa miir qenka :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:48 pm

rapper_girl shkruajti:
odeta shkruajti:
ja u shpjegoj un juve qe nuk e dini.
kto eagel bej 100 lek te reja,dhe flet nga ora 19 00 deri ne 07 00 pa lek.por duhet ti fusesh 500 lek qe te perdoresh oferte.ne te kunder flet me 25 lek minutin me te gjitha kompanit e tjera telefonike.

qe kushton 100 lek te reja 1 nr e di un po kto te tjerat si dija
uiii sa miir qenka :D
sa tme kesh mu ti,do i msosh te gjitha Razz Razz Razz :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:49 pm

odeta shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
odeta shkruajti:
ja u shpjegoj un juve qe nuk e dini.
kto eagel bej 100 lek te reja,dhe flet nga ora 19 00 deri ne 07 00 pa lek.por duhet ti fusesh 500 lek qe te perdoresh oferte.ne te kunder flet me 25 lek minutin me te gjitha kompanit e tjera telefonike.

qe kushton 100 lek te reja 1 nr e di un po kto te tjerat si dija
uiii sa miir qenka :D
sa tme kesh mu ti,do i msosh te gjitha Razz Razz Razz :D

hahaha po mi po Razz
flm per infon hihi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:50 pm

rapper_girl shkruajti:
odeta shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
odeta shkruajti:
ja u shpjegoj un juve qe nuk e dini.
kto eagel bej 100 lek te reja,dhe flet nga ora 19 00 deri ne 07 00 pa lek.por duhet ti fusesh 500 lek qe te perdoresh oferte.ne te kunder flet me 25 lek minutin me te gjitha kompanit e tjera telefonike.

qe kushton 100 lek te reja 1 nr e di un po kto te tjerat si dija
uiii sa miir qenka :D
sa tme kesh mu ti,do i msosh te gjitha Razz Razz Razz :D

hahaha po mi po Razz
flm per infon hihi Smile
te lutem ,kenaqsi te te inf ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:52 pm

ej dini gje pse nuk hapet kjo anetari siper..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:53 pm

odeta shkruajti:
ja u shpjegoj un juve qe nuk e dini.
kto eagel bej 100 lek te reja,dhe flet nga ora 19 00 deri ne 07 00 pa lek.por duhet ti fusesh 500 lek qe te perdoresh oferte.ne te kunder flet me 25 lek minutin me te gjitha kompanit e tjera telefonike.

UNE E DI PER 800 LEKE /./NJNDRYSHIM TE MADH...
GJITHSESI MUA ME DUKET ME LEVERDI.... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:57 pm

angel boy shkruajti:
odeta shkruajti:
ja u shpjegoj un juve qe nuk e dini.
kto eagel bej 100 lek te reja,dhe flet nga ora 19 00 deri ne 07 00 pa lek.por duhet ti fusesh 500 lek qe te perdoresh oferte.ne te kunder flet me 25 lek minutin me te gjitha kompanit e tjera telefonike.

UNE E DI PER 800 LEKE /./NJNDRYSHIM TE MADH...
GJITHSESI MUA ME DUKET ME LEVERDI.... :D
ashtu esht 800.tashi e pash qe e kisha shkruj 500 nejse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 8:58 pm

odeta shkruajti:
angel boy shkruajti:
odeta shkruajti:
ja u shpjegoj un juve qe nuk e dini.
kto eagel bej 100 lek te reja,dhe flet nga ora 19 00 deri ne 07 00 pa lek.por duhet ti fusesh 500 lek qe te perdoresh oferte.ne te kunder flet me 25 lek minutin me te gjitha kompanit e tjera telefonike.

UNE E DI PER 800 LEKE /./NJNDRYSHIM TE MADH...
GJITHSESI MUA ME DUKET ME LEVERDI.... :D
ashtu esht 800.tashi e pash qe e kisha shkruj 500 nejse.

SKA GJE Wink Wink Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 9:12 pm

sme behet vone fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 10:08 pm

kam marr vod club
rehat me kte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   Wed Dec 24, 2008 10:08 pm

edhe une si ndahem vdc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: